Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olkax

Tani sklep internetowy

Polecane posty

Gość Olkax

Chciałam kupić pralke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj sobie na avans.pl, tam mają ogromny wybór sprzętów AGD i RTV, pralek też, a stosunkowo niezbyt wygórowane ceny. Myślę, że można u nich coś kupić i nie mieć moralniaka potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście w tym avansie szeroka oferta, przeglądałam przeglądałam i od razu ustrzeliłam fajną wyciskarkę do soków za pare złotych :D dodaję do ulubionych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnawpelnejkrasie
oj z tych tańszych to chyba mahicznaplenata.pl jest najlepsza, często mają promocje no i bardzo duży asortyment jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
A ja większość sprzętu do domu kupowałam w neo24, szczególnie, że w Poznaniu, gdzie mieszkam, jest jeden z ich punktów odbioru osobistego. Polecam, ja jestem zadowolona. Choć raz okazało się, że nie mają na stanie tego modelu mikrofalówki, który zamówiliśmy (choć na stronie widniała informacja, że jest dostępna od ręki), ale szybko sprawa się wyjaśniła, przedstawiciel firmy zadzwonił do nas z tą informacją, przeprosił i sprawa została załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś kiedyś robić zakupy w Avansie? mega szybko po zrobieniu zakupów możesz się spodziewać dostawy do domu, współpraca z nimi przebiega dość sprawnie, sprzęt mają pierwszej klasy no i renomę budowaną przez wieki. Zajrzyj na ich stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×