Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tanie wakacje za granica

Polecane posty

Gość gość

Chciałby pojechać z rodzina na wakcje za granicę, bo mam dośc polskiego morza. W zeszlym roku bylismy i było super. Ale w tym roku wydaje mi sie, że wszystko podrożalo. Na tydzien all inclusive z 2 osoby dorosłe + dziecko 10 lat to wydatek około 7ooo, bez szaleństw. Troche drogo. Wolałabym cos tanszego ale odpada Turcja i Egipt, bo po prostu sie boję. Możecie coś polecic, jakies biura podróży, dzie moge znależć ofertę wylotu samolotem i zakwaterowania. najlepiej cos w rodzaju apartamentu, żeby był aneks kuchenny. Na stonach biur podróży sa same hotele. Sa oferty domów wakacyjny, ale wtedy trzeba samemu dojechac i taki dom dla nas za duży. Dobry gdy jedzie więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież zawsze możesz poszukać domu na wakacje i przelotu oddzielnie. Nie spotkałam się z wynajmem domów na wakacje przez biuro podróży typu Tui czy Neckermann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu celowałabym w Chorwację, tam jest dużo takich kwater/domków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam wynajecie domu jest dobre jak jedzie sie wieksza grupą, a dla 3 osób sie nie opłaca. Chorwacja to głównie dojazd samochodem. Mam za słaby samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakujak
Faktycznie lepiej unikać tych krajów i zapłacić trochę więcej, a przynajmniej mieć spokojne wakacje. Może weźcie na wyjazd pożyczkę jeśli Wam trochę brakuje? Ja pożyczyłam z mężem pieniądze w Feniko i mamy 4 miesiące na spłatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzulmanskie odpusc. moze hiszpania gdzies w spokojny kurort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Hiszpania jest droga. Celujemy jednak w Chorwację z własnym dojazdem. Jednak trudno mi coś znależć. Jak wpisuję na 6 osób to pojawiają mi się duże apartamenty, a my potrzebuje 2 małe. A jak wpiszę na 3-4 osoby, to pokazuje mi się tylko jeden. Nie umiem sobie poradzić. Na bookingu jest to fajnie rozwiązane, ale tam są same drogie. Może macie jakieś sprawdzone miejsca? A czy ktoś z was jechał do Chorwacji "w ciemno"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bulgaria moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy z mężem w ciemno dwa razy ale nie w sezonie bo w tedy znalezienie kwatery jest mega trudne i ceny są wyższe. My byliśmy w połowie czerwca i było optymalnie. Teraz pozostaje wrzesień..a jak jednak lipiec sierpień to N pewno nie kurort na pewno coś znajdziecie ale też wszystko zależy od tego jak chce cię mieszkać i gdzie. Polecam tucepi, Baska voda tam bylismy bylo mega!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym dosyć blisko jest Lidl ceny bardzo zbliżone. My jedziemy do apartamentu jadranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chorwacja jest bardzo droga. w zasadzie ceny porównywalne z hiszpanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlla
Wyjazd wakacyjny to doskonały moment, aby spróbować zagranicznej kuchni, zrobić zakupy w lokalnych sklepach, czy po prostu dobrze się bawić. Tego typu wydatki mogą zaburzyć równowagę finansową. Mama odradzała mi pożyczkę wonga (chyba strachu), a ja dzięki temu upolowałam fajne last minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma że tanio i hotel 4.gwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie tanich wakacji to zajrzyjcie na tą stronę http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ , można wybrać Mołdawię, Rumunię, Bułgarię czy Albanię, to są świetne kierunki na urlop a ceny tam jeszcze nie zwalają z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę wakacje spędzać w Polsce, u nas jest wiele naprawde fajnych miejsc wartych uwagi :) Na przykład Mielno, my tam zawsze jeździmy do takiego hotelu blisko morza: http://www.unitral.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są biura podróży, które organizują wakacje za granica w bardzo fajnych cenach. Na przykład http://novumtravel.pl/. Ja z nimi już od 3 lat jeżdżę i za każdym razem wycieczka jest organizowana po prostu perfekcyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lajlla, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 10000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tardissa
To może trzeba wziąć jakąś chwilówkę, by uzupełnić budżet? Takie Kredyty-Chwilówki dają 1000 zł na 0%, więc to nie jest złe rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak tanie wakacje za granicą, dlatego co roku wybieramy z meżem Polskę. W tym roku, we wrześniu, jedziemy do Ustki do Hotelu Lubicz. Udało nam się kupić u nich fajny pakiet dla dwojga z bardzo fajnymi zabiegami spa, warto sprawdzić tutaj http://www.hotel-lubicz.pl/pl/pakiety. Za granicą nigdzie nie dostaniecie czegoś tak takiego i jednocześnie ekskluzywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak tanie wakacje za granicą, dlatego z mężem co roku wybieramy Polskę. W tym roku wykupiliśmy sobie fajny rodzinny pakiet w Hotelu Lubicz w Ustce. Warto sprawdzić, bo oferty naprawdę cenowo są super http://www.hotel-lubicz.pl/pl/pakiety. Do tego słyszeliśmy, że ich spa jest znakomite, więc mam nadzieję, ze uda nam się naładować akumulatory na cały przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie wakacje to wakacje all inclusive, gdzie nie trzeba wydawać już żadnej dodatkowej kasy na miejscu. Dobrze jeszcze załapać się na ofertę last minute. Ja od lat korzystam z biura Twoje Podróże, obydwie bardzo doświadczone i miłe panie zawsze doradzą mi coś w sam raz. Agencja Turystyczna mieści się w Katowicach, ale na stronie można rezerwować wczasy, więc zasięg ogólnopolski. http://www.twoje-podroze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorwacja jest bardzo droga. Tanio to do Bulgari nawet samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest to prawdą. To ja autorka. W końcu zdecydowaliśmy się na Chorwacje. Pojechalismy samochodem i wynajelismy apartament. Tanio nie jest. Ale w zeszłym roku bylismy w Bułgarii i wydalismy tyle samo. Zakładając ten topic miałam na mysli wakacje w rozsądnej cenie, a nie za darmo, ale oczywiście nie wiele tu zyskałam. Zlecieli się tylko wszyscy reklamujący szybkie i drogie pożyczki. Pora zamknąć ten temat. Już po wakacjach. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę namiary na tanie wakacje w chorwacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy podróżuję do Chorwacji poszukuję kwater prywatnych na https://www.apartamenty-chorwacja.com.pl Ponieważ zapewniają bezpośredni kontakt z gospodarzami, nie płacisz kosztownymi opłatami agencyjnymi, więc twoje wakacje mogą być tańsze. Z tej strony zarezerwowałem apartament w Makarskiej. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylkaK
Panie oewonga kolejna pożyczka w waszej firmie to udzielana jest na jakich zasadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! MatyldaK, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnieMarta
Sprawdzcie sobie oferty biur podrozy, ja co roku wyjezdzam z jakims biurem i ceny są dosyc przystepne. Poza tym biura korzystaja z tanszych linii czarterowych Enter Air a co najwazniejsze planuja Wam caly pobyt i nie musicie o nic sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×