Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubazosienka

Te piekielne uda....

Polecane posty

Gość grubazosienka

Może zacznę od tego, że jestem tancerką, co wiąże się z kilkugodzinnymi treningami 6 razy w tygodniu, więc na brak ruchu nie narzekam. Byłabym bardzo zadowolona ze swojej sylwetki, gdyby nie jeden szczegół, a konkretnie uda. 56 cm w najszerszym miejscu. Moje pozostałe wymiary to 170 cm wzrostu, 61 w talii i 85 w biodrach, więc nie jest źle. Ale te uda! Nie mam ani śladu cellulitu, mam ciągłą dietę baletową, i tańczę około 20h tygodniowo. Co mam jeszcze zmienić? Jak stracić trochę moich muskularnych ud, a równocześnie nadal mieć siłę na cztery godziny treningu dziennie? Czy to w ogóle możliwe? :( wyglądam nieproporcjonalnie, karykaturalnie, wstyd mi pokazać się w obcisłych spodniach, POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport zmień. Zacznij uprawiać jeździectwo. W bryczesach nie będzie widać przerośniętych ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy nie nosić obcisłych spodni. Sama mam takie uda (lata gry w siatkę, plus ogólne predyspozycje) i po prostu ubieram się tak, żeby to zrównoażyć, podkreślić górę a nie te uda, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ,masz udziska...nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berrnia84
Polecam Ci masaże w domowym zaciszu. Kup sobie szczotkę do ciała Brista z naturalnym włosiem i masuj się często. Skóra będzie jędrniejsza, elastyczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość difin
Może zabiegi kriolipolizy? Wiem, że fajnie działają na uda. Ja robiłam je w salonie Vici w Krakowie. Super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacyjnie sprawdził sie produkt Burn Booster jest to idealny spalacz tłuszczu. Dziewczyny polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;), mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu masz tam sporo mięśni... też tam mam, nie do końca mi to pasuje, ale taka już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×