Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justysia12312Cc

Ten DEBIL jest z inna!!!!! Wyrolował mnie na maxa!

Polecane posty

Gość Justysia12312Cc

5 lat temu wyjechałam z chłopakiem do UK. tam w pracy poznałam przystojnego ciemnowłosego chłopaka, oszalałam na jego punkcie, wysportowany zabawny, normalnie cud! Tak sie zdarzyło że dowiedział sie ze mam chłopaka wiec nie odpowiadał na moje SMSy w sprawie ewentualnego spotkania. Ale strasznie go pragnełam wiec skłamałam mojemu chlopakowi że idę na noc do koleżanki, a temu co mi sie podobal powiedzialam ze chlopak mnie pobil. Wiem moze glupie ale uwierzyl i w ramach pocieszenia przespalismy sie.... Potem zerwalam z moim chlopakiem i zamieszkalam kilka miesiecy z tym obcokrajowcem, bylo cudownie! Tyle ze musialam na jakis czas wrocic do polski. Teraz znow jestem w UK i chcialam do niego wrocic a oo ma INNA!!! do tego POLKĘ! (to najbardziej zabolało), On nie chce mnie juz znac, bo twierdzi ze ja kocha! Planuja ślub! Chyba jakas łatwa, bo sa dopiero 2 lata phi...jakas głupia gówniara. Co mam robic? Ja chce do niego wrocic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia12312Cc
Dzwoniłam do niego, nie odpowiadał, wiec poszłam odwiedzic go do jego mieszkania. No i pech chciał ze ta "dziewczyna" od siedmiu bolesci tam byla. Myslalam ze jej oczy wydrapie!! A ON nawet nie dal sie przytulic! Ona jakas gówniara polska, naprawde nie wiem co on w niej widzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsidndk
Ale ty glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsidndk
Ma prawo zwiazac sie z inna dziewczyna. Tak, z polka też :p a ty jesteś fałszywa kłamliwa zdzira. Nic dziwnego że wział cie tylko kilka razy do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan kracy
obyś cierpiała umierając na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia12312Cc
Dlaczego tak na mnie najeżdżacie? Bo go kocham? Bardziej na niego zasluguje niz to "coś" ktore wpieprzyło się miedzy nas.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan kracy
zdychaj w męczarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan kracy
miałaś wszystko a teraz nie masz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci swa radę
dorwij go w ciemnej bramie i wsadź wibrator w dupę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj pierwsza czesc swojego posta, gdzie to oklamalas faceta, a temu drugiemu powiedzialas, ze cie pobil. Uwazasz, ze bedziemy sie nad toba litowac?? Prosze cie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cejrowski jest okej
Ty się bzykałaś parę miesięcy z angolem, a on miał grzecznie czekać na tyłku aż zechcesz do niego wrócić jak Ci się tamten odpodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i on ten JAKIŚ CZAS miał czekać nie wiedzą ile i czy ma chora jesteś czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia12312Cc
Tylko jakbyscie nie doczytali , to ja walcze o mojego obcokrajowca, nie o chlopaka z ktorym przyjechalam do UK. z tamtym nie chce miec kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalismy, doczytalismy. Oklamalas obcokrajowca mowiac mu, ze chlopak cie pobil. Chlopakowi sklalalas, ze idziesz gdzies tam. A obcokrajowiec to taka sama szmata jak ty z tego co piszesz. Coz zal mi tamtej polki.Ciebie nie zal mi nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia12312Cc
ON wiedzial ze wroce do UK. myslalam ze czul to samo...a w SMSie napisal ze jestem zgnita w środku, i ze dziewczyna z ktora teraz jest, jest aniolem! No jak tak mozna???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia12312Cc
Tylko ze ja temu Anglikowi powiedzialam ze rozstalam sie z chlopakiem bo mnie pobil...inaczej by mnie nie tknał, takie mial zasady. A z tym pobiciem...no kurcze bylam mloda i glupia i takie cos wymysliłam. Kazdy popelnia bledy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
Ten angol dobrze zrobł że cię wyjebał. Trzeba było go nieoszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia12312Cc
No chyba żartujecie... On poleciał na tamta tylko dlatego że jest mloda i ma słodka buźke...moge sie założyc ze nie ma nic wiecej do zaoferowania...głupi babsztyl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole!!! Jaki ten swiat mały! Jeśli jesteś tym kim myśle (historia obiła mi sie o uszy) to odemnie wspóczucia nie zaznasz szmato nieee wypisuj tutaj tego już wiecej! Mieszkasz w Londynie tak? TFU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
masz podly charakter. nie masz tak prawa mowic o tej dziewczynie, nawet jej nie znasz. jestes pelna jakiejs nienawisci. idz sie leczyc. bardzo mi ciebie zal :o a tak w ogole to fajne prowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewheifvhkjdfnv kjdfv
Ona latwa? lol a kto mu wskoczyl do lozka na niby pocieszenie sie po pobiciu przez chlopaka? I kto zdradzil? :/ wez sie ogarnij jakas pojebana jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia12312Cc
Ty GÓWNO wiesz cheek! Nie wiesz co to kochac! Nie, nie jestem w londynie teraz. Ja dla milosci zrobie wszystko! WSZYSTKO! nie poddam sie i nie bedzie mi nikt krytykowal, bo same lepsze nie jestescie swiete krowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) taaa, cos mi sie jednak wydaje ze to nie byl Angol, Justynko.:p jesteś naprawde glupia, tylko opinie psujesz Polkom za granica. Ta dziewczyna łatwa? Chyba ci sie cos we lbie pomieszalo!! Nie bedziesz obrazac nikogo, kogo nie znasz! Mam nadzieje ze dasz im spokoj. Nie jestes w Londynie (teraz) ale bylas co? Ty cholero, mialam racje, swiat jest mały. Lepiej jakbys juz zakonczyla ten zalosny topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie...kochasz go, ale nazywasz debilem? Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan kracy
Mam nadzieję że nie spotkam na swojej drodze takiej szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
Justyna, to ty nie wiesz co to kochac! jestes egoistka, liczy sie tylko to co ty chcesz i poza tym nic nie widzisz. on cie nie chce. wiec to zaakceptuj i zycz mu szczescia z nowa miloscią, zamiast ich obrazac. nie dziwie sie ze on nie chce cie juz znac. uwazaj, psychopatko, zeby ktos cie naprawde kiedys nie pobil 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×