Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młodyzakochany

Terror starych panien.

Polecane posty

Gość młodyzakochany

Mam 22 lata jestem chłopakiem. Pracują ze mną 3 typiary w wieku 27-30. Bez męża i bez planów na to. Ja z laską jestem już 5 lat i w wakacje chcę jej się oświadczyć, a po mgr odrazu ślub:) Kiedyś jedna z tych typiar (ta 27l.) wypytywała mnie, czy kogoś mam. Nawiasem mówiąc, mam wrażenie, że mnie wcześniej podrywała. Opowiedziałem jej o swojej Kochanej:) Rozgadała koleżankom. Wtedy u nich trzech zaczęło się: -gadanie przy mnie "łeee, śluby są przereklamowane, łee jak tak można sobie życie marnować?" i mój ulubiony tekst : "Ślub przed 30tką to jak wyjść z imprezy o 22" :D :D :D :D -gadanie do mnie: "młody, nie szkoda ci życia na tę dziewczynę?" Jedna do tej pory się dopytuje czy moja dziewczyna jest w ciąży i żebyśmy się za szybko nie brali za dziecko, bo ona w SWOIM wieku (29) JESZCZE nie jest gotowa. Poza tym "Te młode małżeństwa to mają prze...., muszą mieszkać na wynajmowanym, ja przynajmniej z rodzicami mieszkam" Ta najstarsza, 30-letnia jest ostentacyjną katoliczką i rzucała przy mnie tekstami typu "ciekawe ile narzeczonych teraz sypia ze sobą przed ślubem i jak im nie wstyd". Jedna się dziś zapytała: "Nie wydaje ci się, że jak się tak wcześnie ożenisz, to w moim wieku już się rozwiedziesz?" ..i inne staropanieńskie mądrości. To trwa od 2-3 tygodni. Niektóre teksty tak wkurzyły moją dziewczynę, że ma ochotę tam podjechać i im coś powiedzieć:) Drogie stare panny czy możecie zająć sie SOBĄ zamiast czyimś szczęśliwym związkiem? Ja będę miał cudowną ŻONKĘ i kiedyś dzieci:) a Wy pokój u rodziców i gó... a nie seks a co za tym idzie, wieczne sfrustrowanie :D Sory ale po całym tygodniu z nimi musiałem się wyładować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda to jak zlepek różnych głupot z for internetowych a nie słowa wypowiedziane naprawdę. Chcesz podburzyć ludzi, bo ci sie nudzi. Prawda jest taka, że nikogo nie interesuje kolejne bebarwne małżeństwo bezbarwnych ludzi które stworzy kolejnego bezbawnego szarego obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ci sie trafily kolezanki :D powiem szczerze,z e takie teksty predzej bym obstawiala ze uslysze od starszych osob niz od kobiet okolo 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem konkubiną od 10 lat i nie chcę mieć dzieci. Wszystkie młode nieszczęśliwe żony non stop trują mi, że się starzeję, że mój facet mnie nie kocha, że dzieci to szczęście. Fajnie byłoby gdyby każdy w tym kraju zajął się własnym tyłkiem, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślub i mieszkanie to trzeba mieć duży HAJS kolego, mam nadzieję że wziąłeś to pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo jak nic. I to słabe. Kobiety przed 30. to stare panny, nazywane dodatkowo typiarami, a 22-letni chłopak jest z dziewczyną od 5 lat i chce się jej oświadczyć, a wyraża się o niej per "laska". I jeszcze teksty tych niby typiar o kwestiach mieszkaniowych czy religijnych. Idź stąd, dzieciaku i poczytaj książki, może nauczysz się konstruować lepsze historie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha, ale słabe prowo..jesteś za słaby na te klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrzonkami o slubie i mieszkaniu (haha) można sobie tylek podetrzeć nie majac do tlego odpowiednio dużych finansów , ja tez mogę mowic teraz ze zostane za rok prezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One mają rację ale jak ty to zrozumiesz to już będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to im powiedz, ze w ich wieku to już jest ostatni dzwonek na szukanie męża i że do ślubu i dzieci to faceci szukają młodszych od nich, a nie kobiety 30 letnie. I że jeszcze ze 3 lata tak się pobawią zanim sobie uświadomią, że są starymi pannami i nikt ich nie chce, a wszystkie koleżanki już dawno powychodziły za mąż. Im zostaną już tylko rozwodnicy :D chociaż rozwodnicy też już będą chcieli młodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie terror starych panien tylko terror konkretnych kobiet w pracy, masz pecha i tyle. Nie zmianiaj swiata, zmien pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl pisania nie pasuje mi do faceta. Faceci nie rozkminiają takich rzeczy, jak plotki jakichś głupich ludzi. I nie piszą o swoich ukochanych dziewczynach per "laska". Jesteś jakąś zakompleksioną dziewuchą z głęboko zakorzenionymi problemami, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no nie wierze ze ktos zlapal sie na takie denne prowo... chyba jakis mlody kafeprawik-mizogin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sory ale po całym tygodniu z nimi musiałem się wyładowaćusmiech.gif" Jakbyś faktycznie miał taką fajną dziewczynę, to byś się "wyładowywał" przy niej, a nie klepiąc smuty na forum ;) Szczęsliwi ludzie olewają takie ploty, bo mają swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×