Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Formensteck

Test na ojcostwo po latach

Polecane posty

Gość Formensteck

Moj byly maz chce zrobic testy na ojcostwo naszemu 12-letniemu synowi. I tu pytanie:czy ja sie musze zgodzic na ten test?I co,jesli wyjdzie,ze to nie on jest ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
no jak co wyjdzie że kurwiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam męża umiem gotować :)
Nie musisz się zgodzić W świetle prawa on jest jego ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
no to kurwa do potegi 6 jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jeśli założy
ci sprawę-musisz. a co bedzie jak się okaże że to nie on jest ojcem? -otóż okaże się,że facet mial niezłą intuicję rozwodząc się z tobą, a ty jedynie okażesz się oszustką i niezłym ziółkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test na ojcostwo
nie musisz, bo on może to zrobić kiedy Ty nie będziesz o tym wiedziała, ewentualnie może się z Tym zwrócić do sądu. Jeśli wyjdzie że to nie on jest ojcem, to nie będzie płacił alimentów i powiesi wszystkie okoliczne psy na Tobie. Jednakże powinnaś sobie zdawać sprawę, że taka zabawa nie jest tania,a i w kazdym laboratorium tego nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
w świetle prawa tak narazie ale on moze wniesc o zparzeczenie ojcostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te testy
alimenty bedzie płacił nadal, takie prawo. Jesli nie jest ojcem bilogicznym to napewno usłyszysz cos niemiłego. Ma równiez prawo zrobic testy i nie wiem dokładnie,ale chyba nie masz żadnych podstaw prawnych żeby mu zabronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jeśli założy
jesli sąd orzeknnie na podstawie testow iż facet nie jest ojcem-nie bedzie musiał płacić. nic nie stoi na przeszkodzie aby pozwać o alimenty innego tatusia:) hmm..może poszukaj wśród znjomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te testy
w każdym bądź razie lekko nie będzie. Autorko- a co skłoniło twojego byłego do takiej decyzji o teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
Czyli jesli wystapi o to(a sadze,ze wystapi) to musze sie zgodzic?A co z dobrem dziecka?Przez 12 lat uznawal go jako syna i teraz test nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
Jestesmy rozwiedzeni od dwoch lat,od pieciu w separacji.Co go sklonilo?A co moglo sklonic?dowiedzial sie od zyczliwych paru rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
czy jesli wystapi o zaprzeczenie ojcostwa to nie bedzie musial placic i czy w papierach tez przestanie byc ojcem?(jesli by wyszlo,ze nie jest) Chodzi mi glownie o syna,bo mnie niewiele obchodzi jak on na to zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
britnej-a ja nie jestem pewna czy on faktycznie nie jest ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbin kk
wcale nie musisz się zgadzać Znam dziewczyne ktora ma 5 letnie dziecko i ona nie zgodziła sie na ten test Dodam że facet jej dziecka nie mial z nia nawet ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jeśli założy
przeciez dostałas odpowiedz.tak, sąd nie da ci wyboru. widocznie facet zaczął mieć poważne wątpliwości. co z dobrem dziecka?-o to lepiej zapytaj siebie ! czemu o tym dobru nie myslałas 12 lat temu? czemu ktos ma to robic za ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
Aha,czyli po jakims czasie jednak nie musze sie zgodzic?Cos tak czytalam kiedys,ze ze wzgledu na dobro dziecka,jesli on go uznal normalnie w czasie malzenstwa to sprawa zamknieta. Ewentualnie moze sobie prywatnie zrobic test dla swojej wiadomosci,ale to niczego prawnie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te testy
na jego decyzje nie masz wpływu. Czy ci zyczliwi mówili prawdę? bo jesli tak to wyprzedź ich i powiedz mu sama, że tak to prawda. A jesli chodzi o alimenty, to nie tak łatwo anulować. Uznał dziecko jako swoje, a o ile wiem to zaprzeczenie ojcostwa robi sie jakos niedługo po urodzeniu, ale nie po 12 latach.Moja kumpela miała taka sprawę. Nie minął ten urzędowy czas od rozwodu, wiec musiała załozyc sparwe i jej były mąż powiedział ,że to nie jego dziecko a przyszły ,że tak,że jego. Były tam bardzo niemiłe pytania, ale była na to przygotowana przez adwokatkę. Taka wredna procedura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
zadalam pytanie i chcialam odpowiedzi,a nie umoralniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jeśli założy
i źle czytałaś. jesli po latach zaszły poważne przesłanki zaprzeczajace ojcostwu facet może cię podać do sądu. wówczas sąd nakazuje wyk testów gdy wyjdą na korzyść faceta-może on założyć sprawę o zaprzeczenie ojcostwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
Ach te testy-dziekuje za odpowiedzi. Tak,mowili prawde,ale ja niczego mu mowic nie bede,jestesmy po rozwodzie,sam chcial tego rozstania,zostawil mnie z dzieckiem,teraz ma nowa zone i dziecko,nie mam zamiaru sie mu tlumaczyc z czegokolwiek. Wiem,ze jak sie okaze,ze to nie jesgo syn,to sie wscieknie,ale z dzieckiem bedzie utrzymywal kontakt jak do tej pory. Glownie chodzi mi o sytuacje mojego syna wtedy:papiery i alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu ze sie zgadzasz jesli odmowisz zacznie watpic czy faktycznie jest ojcem a tak to moze sam zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam męża umiem gotować :)
Gówno prawda Nie musisz sie zgadzać na ten test Idz do prawnika on wszystko ci powie I nie słuchaj tych jeleni na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
Dobrze,zaprzeczenie ojcostwa i co dalej?W metryce moj syn ma jego jako ojca,tak?A po sprawie o zaprzeczenie to sie zmieni?Bedzie ojciec nieznany?To mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jeśli założy
do ach te testy- koleżanki facet ot tak sobie chciał zrobić testy, nie zakłdając sprwy w sądzie. pamietaj że ktoś może dowiedziec sie o tym iz dziecko może nie byc jego po wielu latch, i zawsze m prawo wniesc sprawe do sądu. to że uznal dziecko podczas trwani mlżeństwa nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
Na pewno pojde do prawnika,ale moj ex przed dzisiaj zadzwonil z ta informacja i chcialam sie na szybko doinformowac jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jeśli założy
co z metryką?-juz napisalam..poszukaj nowego tatusia , przypomnij sobie, z kim sypialas w tym czasie:) -no chyba nie bylo ich tak bardzo wielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formensteck
Elcia-moze tak zrobie,moze sie zgodze na te testy,ale jak bede wiedziala,ze nie mam innego wyjscia.Nie obchodzi mnie co on sobie mysli,jego problem,chodzi mi o to,zeby-jesli to mozliwe-uchronic syna przed ta sprawa,wiec jezeli bede mogla sie nie zgodzic,to sie nie zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl o dziecku jak sie dowie ze tatus nie jest tatusiem zninawidzi cie do konca zycia i biedak pewie nie dowiesi kto tym ojem faktycznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×