Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdussska

TLENOTERAPIA

Polecane posty

Gość magdussska

Kto byl/bywa?:) Mam pytanie: czy pomaga ona na tradzik? bo w ulotce przeczytalam ze na rozne schorzenia skory itd, wiec tradzik sie wlicza. Tylko czy sa jakies efekty? Jak to wyglada, i ile u was w miescie kosztuje?:) Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie ten temat bardzo ciekawi. jak się znajdzie jakaś dusza, co korzystała będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Wyleczyć przyczynę trądziku ....stany zapalne dróg moczowych ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyna tradziku jest w psychice,człowiek to nie tylko ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam jak najbardziej zabiegi tlenoterapią. Ja robiłam niedawno mój kolejny na skórę, bo niestety od nadmiaru pracy, stresu i obowiązków moja twarz podupadła :( Wykonywałam zabieg w atamedzie i byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tlenoterapia super działa na skórę. Moja była przesuszona i w ogóle w złym stanie, ale po kilku sesjach w komorze już się poprawiło. Chodziłam do Atamed, niedługo znowu tam pójdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaiMila
Ile kosztuje jeden zabieg w komorze? Jakie jest ryzyko związane z tymi zabiegami? Może bezpieczniejsza będzie tlenoterapia w domu? Widziałam mobilne koncentratory tlenu typu OLV-B1 z Oterapia.pl. To zawsze jakaś alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo pomogła na skórę. Miałam oparzenia więc rany się szybciej się po prostu goiły. Zabieg polega na wejściu do komory hiperbarycznej na ok. godzinę, leżysz i oddychasz tlenem, naprawdę przyjemne i zdrowotne;) Gdyby ktoś poszukiwał, polecam w ATAmedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodziłam na tlenoterapię do ATAmedu :) bardzo sobie chwalę, na trądzik faktycznie pomogło, ale ogólnie skóra była gładsza, w lepszej kondycji i taka jakby... odżywiona. Na pewno wybiorę się jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma faktyczne problemy skórne to polecam Vimed w Wwie. Ja cierpię na łuszczycę i jestem po 5 zabiegach i już widzę dużą różnice. Pan Maciek który obsługuje komorę jest ratownikiem medycznym, a sam zabieg jest bezpieczny,bezbolesny, wręcz odprężający :) Można także skorzystać z konsultacji lekarskiej, jeśli ktoś jak ja ma jeszcze inne schorzenia i chce się upewnić że może. Ps. na oparzenia też dobrze działa, bo niestety przypadkowo wyjmując blachę otarłam się o piekarnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka00
Tlenoterapia mi bardzo pomogła na załagodzenie ran po oparzeniu. Koleżanka poleciła mi ATAmed i jestem bardzo zadowolona, profesjonalna obsługa, bezproblemowo i bezstresowo;) A co więcej zabiegi dobrze działają na skórę - odmładzająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Ci bardzo, że poleciłaś! Szukałam czegoś na migrenę, nie chcę faszerować się lekami ciągle, a tlenoterapia ma genialny wpływ na moje samopoczucie, skórę i wygląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina

Mnie tlenoterapia ogromnie pomogła na cerę. Nie tylko przynosi nawilżenie, ale wzmacnia naczynia krwionośne. Skóra wygląda o wiele lepiej. Też byłam w atamedzie;) Dobre mają urządzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wswq

Również polecę ATAmed i co do pytania to jak najbardziej, tlenoterapia pomaga na trądzik, problemy skórne, poprawia stan skóry ogólnie, jak najlepszy krem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Widzę, że nie jestem pierwszą, która jest zadowolona z usług ATAmed 🙂 Ja korzystałam z tlenoterapii ze względu na trądzik. Komora hiperbaryczna zredukowała stan zapalny i przyspieszyła wydalanie toksyn, w końcu cieszę się gładką i piękną cerą! Najlepsze w tej terapii jest to, że leczy przyczynę, a nie tylko skutki problemów skórnych. Polecam jak najbardziej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitkaa

Nie wiedziałam że tlenoterapia tak super działa na trądzik. Chyba wspomnę o tym siostrze, bo ma z tym spory problem. Ja sama chodziłam do atamedu z poparzeniem, które niezbyt się goiło, na to zadziałało super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulanatural

Slyszałam właśnie dużo dobrych opinii o tlenoterapii. Właśnie na skórę doskonale wpływa. Ja w zimę zawsze chodzę na tlenoterapię do ATAmedu w Warszawie. Bardzo jestem zadowolona 🙂 Sesja jest przyjemna, trwa ok godzinę, leżysz i oddychasz tlenem;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Zainteresowałam się tematem tlenowych terapii, bo uprawiam fitness prawie na poziomie zawodowym. Za rok może osiągnę poziom umożliwiający wystąpienie na zawodach, tych poważniejszych. Na terapię tlenową pierwszy raz trafiłam do oxyterapia w Krakowie przy Kazimierza Czapińskiego 2. Odkrycie roku dosłownie, bo jeszcze takiej energii nie miałam nigdy, chociaż i tak bardzo zdrowo się prowadzę. Polecam, jak szukacie nowości i czegoś na podbicie witalności bez skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej

Ja kiedyś sporo słyszałem sporo dobrych opinii o oksyterapii i zdecydowałem się sam przekonać, czy tego typu zabiegi działają. Wybrałem Bio Life Medicine gdzie wykonałem tlenoterapię i powiem, że czuję się po nim o wiele lepiej. Mój organizm od tamtego czasu się o wiele lepiej regeneruje. Czuję, że jest w znacznie lepszej kondycji. Polecam, według mnie warto spróbować i przekonać się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc
Dnia 10.07.2019 o 13:51, Gość anna napisał:

Zainteresowałam się tematem tlenowych terapii, bo uprawiam fitness prawie na poziomie zawodowym. Za rok może osiągnę poziom umożliwiający wystąpienie na zawodach, tych poważniejszych. Na terapię tlenową pierwszy raz trafiłam do oxyterapia w Krakowie przy Kazimierza Czapińskiego 2. Odkrycie roku dosłownie, bo jeszcze takiej energii nie miałam nigdy, chociaż i tak bardzo zdrowo się prowadzę. Polecam, jak szukacie nowości i czegoś na podbicie witalności bez skutków ubocznych.

Rowniez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×