Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Licealna

Torba czy plecak?

Polecane posty

Gość Licealna

Cześć! Chodzę do 1 liceum i chcę zamówić sobie torebkę lub plecak do szkoły i nie wiem co wybrać. Znalazłam dwie rzeczy, które najbardziej się mi podobają, ale mama da mi tylko na jedną. 1. torbytorebki24.pl/azurowa-torebka-listonoszka-ancona-turkusowa-eko-skora.html 2. torbytorebki24.pl/modny-plecak-damski-arizona-mietowa-eko-skora.html Co będzie bardziej nadawało się i do szkoły i na późniejsze wyjscia i spotkania z kolezankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woow, ale super plecak! sama go chyba zaraz zamówię. zdecydowanie plecak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciuleńka
Kurde! Ciężka decyzja! Podobają mi się i plecak i torebka. Ale z torebką bedziesz mogla wyjsc tez na impreze, wiec moze jednak torebka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealna
No i nie pomogłyście mi :D CHyba bede musiala jutro pogadac z mama zeby mi zwiekszyla budżet, hehehe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torba będzie fajniejsza, praktyczniejsza. Na allinside.pl masz bardzo fajne i tanie, z pewnością Ci się spodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że bardziej elegancko by wyglądała torebka zobacz sobie skórzana na cervandone.pl albo ewentualnie możesz pomyśleć o jakimś kuferku-torebce, też są bardzo ladne niektore skorzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecaki też są fajne, zwłaszcza skórzane, zresztą na www.leatherandthepug.pl masz i torby i plecaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anija35
Ja jestem za plecakiem ale taki ładny, wygodnym i estetycznym. Wiel fajnych plecaków damskich widziałam na: http://supergalanteria.pl/dla-mlodziezy/plecaki-mlodziezowe/plecak-mlodziezowy-szkolny-trzykomorowy-bag-street . Takie plecaki damskie są bardzo praktyczne i stylowe. Ja lubię podążać za modą, a więc takie produkty sprawdzają się u mnie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio siostrzeńcowi kupiłam fajny plecak w sferisie na lapka i przy okazji do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy dla kogo ale plecak o tyle lepszy ze zdrowiej dla kregosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do szkoły to obie opcje są dobre. Pytanie też ile do niej będziemy ładować. Ja zawsze miałam jedno i drugie. Teraz np. nawet po latach jak jeżdżę do pracy to mam jedną, uluioną torbę. Torby Roxy od zawsze były moim marzeniem i od kiedy pracuję w końcu mogę sobie na nie bez żalu pozwolić. Są naprawdę wytrzymałe i pojemne, teraz jeszcze pluję na promocję plecaka na tej stronie https://kosmossklep.pl/torby_plecaki.html Ogólnei polecam rozglądać się za markowymi plecakami, bo to gwarancja, że posłużą nam o wiele dłużej niż jakieś no-name.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecak! Też zależy od tego, co będziesz w nim nosić, ale ja na przykład mam taki https://pitbull.warszawa.pl/akcesoria/akcesoria/plecaki.html glównie dlatego, że po zajęciach mam treningi i potrzebuję sporo miejsca na rzeczy. Mam też oczywiście torbę, ale jest znacznie mniej wygodniejsza niż plecak. Pitbull west coast, bo takiej marki sobie kupiłam torbę, w sumie słynie w moim środowisku z dobrych jakościowo rzeczy, dlatego się na niego zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałabym plecak. Natomiast jeśli zepsuje Ci się coś przy nim np. zatrzask, możesz zamówić dodatkowy z www.dkal.pl zamiast kupować nowy plecak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna5333
Widzieliście, że wiele osób zaczyna wracać do plecaków? Szczególne kobiety, ale powiem szczerze, że nie ma co się dziwić, ponieważ plecaki wracają teraz do łask. Podobają mi się, że takie plecaczki skórzane https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki/plecaki-skorzane.html Wyglądają ładnie do sukienki i na sportowo. Jeśli chcemy, to możemy też skomponować je z elegancką stylizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Może saszetka? Jestem facetem i w torbie zazwyczaj nosiłem paczkę papierosów, tabletki na ból głowy oraz portfel. Nie potrzebowałem aż tyle miejsca dlatego zdecydowałem się na zakup jednej z saszetek dostępnych w ofercie sklepu internetowego https://www.pariso.pl/pol_m_Saszetki-nerki-150.html (saszetka jest wykonana z porządnego materiału, na pierwszy rzut oka widać, że jest wysokiej jakości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinnek

Zdecydowanie plecak a jeśli plecak to Fish Dry Pack. Fajna nowoczesna kolekcja, super świeży wygląd, oraz bardzo dobre i porządne wykonanie i zabezpieczenie przed zalaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz Celmer

Osobiście wolę plecak wygodniejszy dla mnie coś tego typu irmy.pl mają też torby asortymentu jest bardzo dużo jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×