Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trening

Polecane posty

Gość gość

Czy mogę ćwiczyć 3 partię mięśni w jedym dniu? Np. Nogi, posladki i brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc  mama
Nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnego problemu. Możesz np. podzielić sobie trening na górę i dół i ćwiczyć je na zmianę. Polecam taki podział, mi bardzo odpowiada ;) Dzielenie na mniejsze partie jest polecane raczej dla tych bardziej zaawansowanych albo ćwiczących codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej! Tak jak wspomniała moja przedmówczyni, podział treningu na partie górne i dolne jest jak najbardziej wskazany. Ponadto niektóre ćwiczenia angażują zarówno mięśnie nóg, jak i pośladków. Do takich ćwiczeń można zaliczyć przysiady, wykroki czy hip thrusty. Jednak jeśli zależy Ci na angażowaniu tych trzech partii mięśniowych jednocześnie, warto zastanowić się nad ćwiczeniami na sprzęcie fitness. Orbitrek jest właśnie takim urządzeniem. Trenując na nim, angażujesz mięśnie nóg, pośladków i brzucha, dodatkowo pracują także ramiona. Ćwiczenia na orbitreku pozwalają szybko spalić tkankę tłuszczową i ładnie wyrzeźbić te partie ciała, na których nam, kobietom, najbardziej zależy :) Jeśli chcesz zapoznać się ze wszystkimi zaletami ćwiczeń na orbitreku, odsyłam Cię do artykułu na naszym blogu 6-powodow-dla-ktorych-warto-cwiczyc-na-orbitreku-ba7 W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej! Tak jak wspomniała moja przedmówczyni, podział treningu na partie górne i dolne jest jak najbardziej wskazany. Ponadto niektóre ćwiczenia angażują zarówno mięśnie nóg, jak i pośladków. Do takich ćwiczeń można zaliczyć przysiady, wykroki czy hip thrusty. Jednak jeśli zależy Ci na angażowaniu tych trzech partii mięśniowych jednocześnie, warto zastanowić się nad ćwiczeniami na sprzęcie fitness. Orbitrek jest właśnie takim urządzeniem. Trenując na nim, angażujesz mięśnie nóg, pośladków i brzucha, dodatkowo pracują także ramiona. Ćwiczenia na orbitreku pozwalają szybko spalić tkankę tłuszczową i ładnie wyrzeźbić te partie ciała https://sportportal.pl/zwracac-uwage-przy-wyborze-obuwia-sportowego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×