Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kata200

trwała pomadka

Polecane posty

Gość kata200

Hej, mogłbyscie mi doradzic, ktora pomadka długo utrzymuje sie na ustach, czyli jest rzeczywiscie trwała i nie zostawia śladów na np. kieliszku? Jezeli natknęłyscie sie na pomadke o jasnym odcieniu (jasny beż) to tez prosze o informacje :) Wielkie dzieki, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwała
jest shine supreme AVONu ale strasznie lepka, ślady na kieliszku zostawia, jest tak trwała że miałąm problem żeby ją zmyć z ust a kolory w rzeczywistosci są trochę jaśniejsze niż widać w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też szukam trwałej szminki, tak by po posiłku nie poprawiać ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bell glam & sexy, naprawdę dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Nivea jest moim zdaniem najlepsza i również bardzo trwała,zresztą zamawiałam ją na e-kosmeo.pl i wyszło mnie to taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poszukaj czegos na: aliexpress24.pl Maja tam masę róznych kosmetyków dobrej jakości w niskich cenach. Widziałam nawet pudry mineralne więc takie zwykłe rzeczy jak pomadki czy maskary są wszechobecne. Ja zamówiłam sobie sukienkę, sztyblety, parkę, troche kolczyków, ładowarke do tel i troche kolorówki. Teraz czekam na moje zamówienie. Pozdrawiam =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonooo
Moim zdaniem dobre a niedoceniane pomadki ma firma Eveline Cosmetics, sporo moich koleżanek ze mną włącznie miała je okazję testować i naprawdę wychodzą bardzo dobrze. Żadna pomadka nie będzie trzymać się przez pół dnia, zawsze trzeba poprawić, ale tutaj zarówno kolory, trwałość i cena są godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maybeline Super stay 14 hour, L'Oreal Weightless 14 hour CoverGirl Outlast Lip Color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1875
polecam trwałe farbki do ust ze Sleek'a http://www.topdrogeria.pl/usta/pigment_do_ust_farbka_pout_paint_peachy_keen,10795.html (zamawiałam z tej strony bo są dostępne tylko online) mają piękne kolory, a Peachy Keen jest obłędny, nie tylko na wieczór ale i na co dzień :) utrzymują się cały dzień bez problemów, nie ścierają się i ładnie "zjadają" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siódmyżywioł
Ktoś wyżej wspominał kosmetyki Sleek. Do tej pory znałam je tylko ze słyszenia, ale faktycznie chyba warto przyjrzeć się im bliżej. Zwłaszcza, że nie są kosmicznie drogie. Tu można sobie sprawdzić: http://puderek.com.pl/19_sleek-makeup . Wydają się być ok. Może Mikołaj podrzuci mi jakiś drobiazg tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA szminki zamawiam głównie z Revlon ze strony abckosmetyczne.pl/kosmetyki-do-ust/pomadki.html. Są bardzo trwałe i mają dużo kolorów do wyboru. A przede wszystkim są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją mam z pierre rene dokładnie taką: http://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/usta/pomadki/pomadka-slim-lipstick wybór kolorów jest bardzo duży i ja mam jednego nudziaka- zdecydowanie mój ulubiony, jeden taki delikatny róż (chyba 52) i piękną, głęboką czerwień, powiem ci że z każdej jestem tak samo zadowolona i ich pomadki są zdecydowanie moimi ulubionymi, ładnie się nakładają, nie wysuszają ust do tego nie ściera się naprawdę dłuuugo i nie trzeba co chwilę sprawdzać się w lusterku, no i za tę cenę bo niecałe 19 zł to jest prawdziwy hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio używam Makeup Revolution Szminka Amazing lipstick Dusku. Zamawiam na abckosmetyczne.pl. Jest bardzo trwała i tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bell sa w biedronce tylko nie te wysowane tylko takie wykrecane z gapeczka na patyczku ,maluja jak flamasry I sa trwale nie zostawiaja sladow ,ale sa matowe wiec jak ktos lubi to trzeba blyszczyk dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne, jasne odcienie (jeśli szukasz róży i nude) ma Miss Sporty BFF. :) Mam kilka, są bardzo trwałe i fajnie napigmentowane. Jak za taką cenę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam ostatnio Max Factor Lipfinity z abckosmetyczne.pl. Bardzo trwała. W sumie nawet na basen maluję usta i się trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najbardziej trwała jest ta slim lipstick z pierre rene http://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/usta/pomadki/pomadka-slim-lipstick dla mnie bardzo ważnym elementem jest też nawilżenie bo usta mam z gruntu suche i część pomadek mimo że może miała ładny kolor to na dłuższą metę zupełnie się nie sprawdzała, z tą jest inaczej i spokojnie mogę nawet zrezygnować z dodatkowego balsamu na usta bo wszystko cały czas wygląda dokładnie tak jak powinno i spierzchnięte usta nie są już dla mnie problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna jest SHEER SHINE STYLO LIPSTICK marki golden rose, trwala, z lekko blyszczacym wykonczeniem, precyzyjna, a dodatkowo dzieki witaminie e oraz olejkowi arganowymi pielegnuje usta, nawilza je i zapobiega wysuszaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Bober
Jeżeli chodzi o pomadki to tutaj kika ciekawych propozycji widziałam http://www.gosh.pl/k/makijaz-ust/ coś myślę wpadnie Ci w oko. Mnóstwo moich znajomych tutaj zamawia kosmetyki i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbanakobieta123321
Jak chcesz wybrać trwałą pomadkę to koniecznie wejdź na stronę http://www.ezebra.pl/pol_m_Makijaz_Pomadki-konturowki-144.html To jaki efekt uzyska się podczas malowania ust, zależy w dużej mierze od jakości wybieranych kosmetyków. Dobry produkt tego typu powinien zapewnić odpowiednie krycie, by spod spodu nie prześwitywał naturalny kolor ust. Dobrze sprawdzają się także szminki nawilżające, które nie pozwalają na wysychanie ust, dzięki czemu nie robią się nieestetyczne i spierzchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria344
Ja lubię pomadki metallic od eveline , do wyboru są bardzo ładne kolory, nie są może jakieś mega trwałe, ale mi jakoś przypadły do gustu. Teraz jest moda na pomadki matowe, u mnie się w ogóle nie sprawdzają, bo strasznie wysuszają mi usta i nie wygląda to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka1985
Od jakiegoś czas w Rossmannie dostępne są pomadki Oh my Lips z konturówką z eveline, ja bardzo je lubię ma kilka kolorów. Nie są drogie, a bardzo trwałe, jednocześnie nie wysuszają ust, za to chyba najbardziej je lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×