Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trzecia ciąża. śmiać się czy płakać?

Polecane posty

Gość gość

właśnie się dowiedziałam że po raz trzeci zostaniemy rodzicami. niby się cieszę, chociaż to wpadka:) ale obawiam się reakcji rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzanić ich reakcje, cieszycie sie a to znaczy ze lubicie siebie jako rodzinę. Będziecie mieli z nowego dziecka dużo radości, jak i pewnie z poprzednich. Jeśli was stać to tym lepiej, coraz mniej jest takich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze zastanawiam sie jak w dzisiejszych czasach można zaliczyć wpadkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podaj mi stuprocentową, niezawodną metodę antykoncepcyjna bo jestem w ciąży i więcej być nie chce. Taka żeby pasowała do mojego stanu zdrowia: nieregularne miesiączki, kłopoty z wątroba, nadciśnienie (nie mam nadwagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę zdrówka i szczęśliwego rozwiązania. Ale to że założyłam w ten sposób temat to szok. Chyba jesteś dorosła i dojrzała? Komu się musisz tłumaczyć . Wpadka w małżeństwie? No chyba że idziecie do łóżka i mówicie "aby nie było z tego dziecka, oby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo wazektomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie :) gratulacje. Ja marze o rodzenstwie dla mojej jedynaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile macie lat? Bo ja 3 dni temu skończyłam 40 l. i zastanawiam sie nad kolejnym dzieckiem.. Acha, w małżeństwie nie ma czegoś takiego jak "wpadka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a ile masz lat? ja mam 35 i myślę o drugim, ale na trzecie już się nie zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję autorko, sama byłam w takiej sytuacji a teraz synek ma 1,5 roku i przyznam się w tajemnicy, że coraz częściej myslę o 4 dziecku, niestety mąż nie podziela mojego entuzjazmu więc na trójce poprzestaniemy. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a czym sie rożni wpadka w małżeństwie od wpadki w konkubencie ? Niczym wpadka to wpadka czyt ciąża nieplanowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wiem jak w małżeństwie nie może być wpadki. Ja dwoje planowanych dzieci, ale ciągle zdaję sobie sprawę, że wpadka może mi się przydarzyć. To nic, że do tej pory jej nie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko niedyskretne pytanie jaka metodą anty stosujesz, ze wpadka? Czy seks po pijaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas piąte w drodze. Nie bój się komentarzy innych, bo żyjesz dla siebie, męża i dzieci. A najbardziej komentują zawistnicy, lenie i tchórze - żeby się lepiej poczuć czyimś kosztem. Powodzenia i spokojnej ciąży bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W konkubinacie każde dziecko jest wpadką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę nad piątym..Góralka ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpóźniej po drugim powinnaś już wiedzieć skąd się biorą dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale powiedz jaka antykoncepcja zawiodła. Tak dla nas kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zawsze mąż mnie we wszystkim wspomaga i nie ma tematów tabu. Jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody bo CC jest wielkim ryzykiem! Zabezpiecza przed z bocznymi lekarzami jak ostatnio onkolog , urolog. .Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wiem, jak można zaliczyć wpadkę. Mam 30 lat i nigdy mi się to nie zdarzyło. Stosuję prezerwatywy, a jak miałam wątpliwość, że mogło coś pójść nie tak, to brałam tabletkę "po" (w sumie 3 razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kobiet, które juz maja kilkoro dzieci i nie chca wiecej: dlaczego wy nie wyslecie swoich chlopów na wazektomie? Legalna w Polsce, prywatnie koszt max 1000 zł (jednorazowy wydatek na całe zycie), czas oczekiwania w duzym miescie max 2 tygodnie. Do tego, jak Wam sie nagle odwidzi kiedys, to przeciez zabieg odwracalny. Mam wielu przyjaciół spoza PL i 90% mezczyzn w zwiazkach, w których wiecej dzieci sie nie planuje, poddało sie wazektomii. Dlaczego w PL to dalej taki temat tabu i cos niezwykłego? Pozwalacie chlopom robic z siebie wysypiska smieci, w które pakuje sie x lat piguły anty albo zakłada spirale hormonalne, równiez nieobojetne dla zdrowia. Boze, w tym kraju patriarchat wiecznie zywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wedlug ciebie leniem i tchórzem,bo nie chce sie pakować w wiecej niż jedno dziecko?Chore masz myślenie kobieto... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aS tez zwykle spirale,wcale nie musza byc hormonalne,ba sa nawet spirale dla nierodek i niekoniecznie z uczulajaca miedzia( swietne sa ze zlotem i srebrem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 zl to bardzo duzo.Wiekszosc chlopow nie zgodzi sie na taki zabieg,jakby nie bylo ingerencja i to duza w sexualnosc i organizm,tabletki zawsze mozna brac i przerwac,podobnie ze spirala wyjac i wlozyc,z guma podobnie,a tutaj chuj wie jak zareaguje konkretny mezczyzna,niby odwracalne ale jak nie to co-KLOPS,jak sie odwidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"trzecia ciąża. śmiać się czy płakać?" Przede wszystkim nie dziwić sie głupio jak mąż cie dyma. Skuteczna metoda antykoncepcji ? Piguły, kondom jaśnie pan i płyn plemnikobójczy a i kalendarzyk do tego i mierzenie temperatury jak od samego spojrzenia zaciążasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sie boją wazektomii ale baby żeby sie truły chemią to spoko luz a i koszt tych tabsów jakby podsumować to wyjdzie o wiele więcej niż ten cholerny 1000 a już całkiem taniej niż utrzymanie przez 20 lat trzeciego dziecka no ale rozumiem wygodniej facetowi jest żyć w nieświadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka, przepraszam że nie pisałam ale nie miałam jak. dziękuję za wszystkie miłe komentarze. podniosłyście mnie na duchu:) czy mnie stać? chyba tak, cały czas pracuję zawodowo ( z przerwami na macierzyński ) dzieci mają 6 i 2 lata. mąż również pracuje. mamy po 29 i 33 lata. mieszkamy we własnym domu ( co prawda nie za duży ale bez kredytów udało nam się postawić i wykończyć) czyli raczej warunki mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi wygodniej nie myśleć. Niech baba zaciąża i rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie odpisalas CO ZAWIODŁO? Bo moze jechals na przerywancu i liczylas na cud albo uwazasz ze to jest metoda antykoncepcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×