Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monilka

tunika+spódnica

Polecane posty

Kupiłam sobie ładną elegancką tunikę z pasem na biodra i nie wiem jaki krój spódnicy pasuje do niej? może macie jakeiś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
do tunik spódnice raczje nie pasuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden krój spodnicy
zdecydowanie do tunik spodnice nie pasuja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
no chyba ze był by to specyficzny krój tuniki..nie wiem jakby go opisac..jego dałoby sie jeszcze jakos zestawic z ołowkowa spodnica..ale...wszysko muisałoby byc starannie dopracowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chorobcia no właśnie coś mi nie pasowało jak mierzyłam swoje spódnice z tuniką. Jest to dopasowana tunika więc chociaż z jakąś dopasowana mini co czy w ogóle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
Nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!Tunika ze spodnica????To chyba jakis koszmar.Tylko legginsy lub proste olowkowe spodnie lub jeansy rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglutka25
hm wg mnie to wszystko zalezy nie zawsze tunika pasuje do spódnicy no chyba ze jest tak fajnie skrojona jak np te tutaj http://honeybee.pl/18-tuniki są krótsze z przodu więc nie wygląda to jakby się worek narzuciło na reklamówke tylko zachowujesz jakies kształty w tym zestawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandramiaria
Do spódnicy to chyba jakaś krótka bluzka, tunika raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem tunikę można nosić z wąską dopasowaną krótką dżersejową spódniczką albo szortami . Tunika plus leginsy to zestaw popularny ale od kilku lat niemodny i często niekorzystny dla figury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tuniki nie pasuje spódnica;) ;) ja nigdy tak bym sie nie ubrała ;) tunika do tego legginsy :) ale nie spódnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden?W ogóle tunika z pasem na biodrach raczej żadnej sylwetce nie robi dobrze, a co dopiero ze spódnicą... Efekt ciotki-klotki murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci poszukać na stronie allinside.pl. Jest tam bardzo duży wybór tanich rzeczy z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam sklep allinside.pl, dobra opcja na zakupy. Kupuję tam sporo i naprawdę polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mega krótką ładną tunikę z przedłużonym tyłem, niestety zbyt krótka na sukienkę jednak do ołówkowej mini idealna, polecam takie właśnie połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opimka
Myślę, że do tuniki lepiej pasować będą spodnie. Spróbuj poszukać ładnych na http://www.cozacena.pl/spodnie-damskie mają duży wybór, więc na pewno coś znajdziesz. Do tego dzięki porównaniu ofert, znajdziesz najlepszą dla siebie i zaoszczędzisz trochę gotówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie bardzo takie połączenie, lepiej do legginsów, http://damskie.net/produkty/eleganckie-tuniki tutaj jest kilka fajnych modeli. Wydaje mi się, że modne zaczynają się znowu robić tego typu tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciaz nosze luzne tuniki do waskiej spodnicy przed kolano i bardzo mi sie to zestawienie podoba. Moze nie mam gustu, ale moim zdaniem wygladam w tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łączyłabym tuniki ze spódnicą, bo możesz wyglądać jak w worku. A tego chyba żadna kobieta by nie chciała, prawda? :) Jeśli brakuje Ci pomysłu co z czym zestawiać to proponuję poszukać inspiracji na stronie pasujemi.pl - https://pasujemi.pl/stylizacje Znajdziesz tam gotowe zestawy na każdą okazję tworzone przez stylistkę. Wszystko możesz kupić w jednym miejscu. Szczerze polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×