Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozmowna i smutna

Uciekł z łóżka bo mam duże wargi

Polecane posty

Gość Rozmowna i smutna

Czuję się jak skończony śmieć :( Spotykasz się z facetem parę miesiecy, w końcu idziecie do łóżka i co?? Usłyszałam, że mam między nogami uszy jamnika i on nie był na to przygotowany. :( Jeszcze z pretensjami wyskoczył prawie, że mogłam go uprzedzić o takim problemie. Dla mnie to nie był problem nigdy, dwóch innych to widziało i jakoś nie robili teatru. A on ubral się i wyszedł. Nie chcę go więcej oglądac, zresztą pewnie on mnie też. Ale bóli niesmak pozostał :( Już chyba nikomu nie pokażę c*pki chyba że coś z tym zrobię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż nam foto, ocenimy problem lub jego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszy jamnika? No, to naprawdę problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam taka
Ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowna i smutna
27 nie mam fotek tych warg. mają jakieś 3 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci faceci są beznadziejni. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowna i smutna
Czy to naprawdę taki problem dla was, panowie? Bo już sama nie wiem. Kiedys sie ich wstydziłam ,później przy pierwszym facecie mi przeszło, drugi tez nigdy nie robił uwag. Fakt, wystają mi te wargi sporo ale przecież taka już moja natura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie dasz foty to przestań nam zawracać d**ę Nie ma sensu o czymś gadać przez pół dnia, opisywać itp itd jak rzeczywistość okaże się i tak i tak całkiem inna gdzie sens, gdzie logika? Zrób fotkę, przecież twarzy nie musi być widać. I wtedy faktycznie można ocenić czy to aż taki wielki problem czy tylko przesadzasz (bo kobiety mają bardzo dużą skłonnosć do tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esteci się znaleźli. Niech spojrzą na swój wiszący do kolan pomarszczony wór, to dopiero obleśny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają takie myszeczki ;) Przynajmniej jest co podotykać i co possać Lepiej ją "czuć" Czuć że ona jest a nie tam tylko dziura... Nie przejmuj się autorko, masz cudowny skarb między nóżkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowna i smutna
wyglądają podobnie do tych.. w zwisie w sumie około 3cm, tzn. tyle wystają poniżej c*pki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydlistwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowna i smutna
toś mnie pocieszył ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancka wagina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad Ci się to wzieło te uszy Jamnika -lubisz uprawiać ten sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee wcale nie jest zle nie przejmoj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga 13
widzisz na wygląd anatomiczny nie mamy wpływu. Trzeba to "pokochać" i już. Moje też są duże, ale żaden nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się tym, ty masz się z tym dobrze czuć a nie jakiś kretyn który nie umie się zachować! jedni to lubią drugich to odrzuca ale wiadomo że nie bedziesz mówiła facetowi na pierwszej randce jakie masz wargi sromowe.. Na przyszłość możesz wcześniej ewentualnie faceta podpytać o preferencje w stosunku do c*pek jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji bo nie pierwszy i nie ostatni taki osioł na tym świecie.. Ale ja bym nie mówiła tego wcześniej niż w chwili zbliżenia, przed zdjęciem bielizny... Zawsze możesz pół zartem powiedziec ze nie wiesz czy sie spodoba... Życzymy ci abys nie spotkała drugiego takiego buraka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo fuj! jednak nie lubię takich flaków chyba bym się zrzygał jak miałbym to ssać posunąć od biedy bym posunął, ale ssać? NEVER! Toć to obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam wielu facetow ktorzy brzydza sie wielki i warami, nie ukrywam ze mnie to tez brzydzi. Na szczescie jestem normalna tam na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe to są wasze komentarze. Ludzie, trochę taktu. Przecież nie wina autorki, że takie ma, sama ich sobie nie rozciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorosly facet z Twoich "warg" teatru nie bedzie robil. Jesli jesnak Ty sama masz z tym problem- wystarczy zrobienie zabiegu. Z tego co wiem, to w krajach "rozwinietych" tego typu zabiegi sa refundowane przez fundusz zdrowia jesli kobieta ma przez swoj problem np depresje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga 13
są gabinety gina co skracają za nie wielka kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę być prawiczkiem niż wejść na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tego nie nazwała uszami jamnika, jamnik ma uszy długie ,ale gładziutkie, a te wary są jakieś takie jakby ten jamnik gryzł się z innym walecznym psiorem i mu je poszarpał, ale tak powaznie to zapewniam Cie ,ze jest mnóstwo amatorów takiech warg. Mojej koleżance koles powiedział,ze ma pipke jak niemowlę ,a on woli takie właśnie bardziej wulgarne i z wargami donieślejszymi- POWAŻNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowna i smutna
Przykro się czyta te wasze komentarze. Nie, to nie od nadmiaru seksu, takie po prostu są. Nigdy sama nie uważałam tego za obrzydlistwo, raz tylko spytałam ginekologa, czy wszystko ze mną w porządku. On na to, że widział o wiele większe i sam z góry odradził zabieg, bo niektórym męzczyznom się to podoba. Zapomniał, że nikt na czole nie ma napisane Lubie duże wargi :( Teraz już wiem, że na pewno pójdę je usunąć, chociaz się boję ingerencji chirurgicznej :O Wolę pocierpieć fizycznie niż znosić kolejne ciosy psychiczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violkafiolkalolka
Jacy wy jestescie wredni,wiecznie tylko krytykuja,za niska kurd*pel,za wysoka zyrafa,male cycki płaska,duże zwisy,duze wargi ble małe ble..... Rozumie krytykowac za rzeczy na ktore człowiek ma wpływ np tłuste włosy,brak higieny,otyłośc itp ale nie takie na ktore nie mamy wpływu bo tacy sie urodzilismy i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan! daj spokój sama takie mam, jak Cię facet pokocha to dla niego nie bedzie miało znaczenia i pokocha je razem z Tobą. Mój jest we mnie zakochany i wiesz co ? uwielbia mnie zadowalac językiem... :) a mam takie duze tez, nie rób sobie zabiegu przez jakies frajera, dobrze ze on miał wielkiego penisa . ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×