Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co teraz zrobić

UŁAMAŁ mi się ząb -jedynka! Ile zapłacę za zrobienie go

Polecane posty

Gość co teraz zrobić

???? Czy ktoś wie? Proszę bardzo bardzo o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze 3-4 lata
temu też mi ułamał, prywatnie zapłaciłam 50 zł i do dzisiaj sie trzyma ale jakimś dziwnym przypadkiem dzisiaj jak językiem dotkne to takiei dziwne uczucie, takie nierówne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze 3-4 lata
chyba implant tyle kosztuje, mi poprostu dokleił i dlatego że mam bardzo białe zęby nic nie widac bo nie musiał specjalnie koloru mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna12345321
w POlsce i leczylam sie w prywatnym gabinecie (bardzo dobrym swoja droga) i wiem jakie sa ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateryna12345321
za zwykla plombe tylko ze ze znieczuleniem 120-130zl, nie wiem ile bez znieczulenia bo zawsze biore ze znieczuleniem... chre te ceny w warszawce nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzz
2 dni temu miałam doklejana jedynkę wiatłem utwardzalnym i zapłaciłam tylko 100zł prywatnie w Wołominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kateryna ma rację - implant kosztuje w granicach 2500-3000zł i to nie tylko w W-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz zrobić
Mam nadzieję że do 150zł doklei mi cio? Martwie się tym strasznie,bo nawet nie moge się uśmiechać... Muszę czekać jeszcze kilka dni,bo mój dentysta jest na urlopie echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paxi13
jak chodzisz do pracy to wez ubezpieczenia dentystyczne ja mam to za Free mi robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
koleżanka za dorobienie połówki ułamanego zęba płaciła ok4 lata temu 240zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam sobie jedynke rok temu i zapłaciłam 600 zł.Byłam w prywatnym gabinecie który miał podpisaną umowe z NFZ.Za ten sam ząb w przychodni dentystka powiedziała mi 1000 zł.Implant rzeczywiście kosztuje tak dużo.Ja miałam zakładaną koronke,a kolor zęba był dobrany do pozostałych.Nie wiem jak to jest z doklejeniem ukruszonego zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosztukowanie jesli jest mozliwosc do 100zl w krk Formuje sie na przezroczystej foilijce;D fromuje,szlifuje a na koncu wygladza i poleruje :) Tak przynajmiej widzialem to w okularach stomatolozki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pechowiec ;/
Witam .. mam podobny problem do was .. mam 16 lat a już miałem 2 jedynki leczone kanałowo ;/ (tak to jest gdy sie za młodu nie myło zębów) ... Otóż prawą jedynke miałem całkowicie nową sztuczną doklejaną to co 2 tygodnie mi łamała sie więc dentystka wsadziła mi drucik i jest dobrze ale teraz mam problem z lewą jedynką .. znów mi ułamała sie i musze mieć sztuczny poraz kolejny .. niestac mnie na implant tylko na doklejanie ale wyleciał mi cały :( i już mam przesra.ne w dalszym życiu (czeka mnie spooooooooooorrrrrrooooooooo wizyt u dentysty) .. za doklejanie płace okolo 100zl .. co mam robic ?? czy uzbierac na implant ? .. szczerze mówiąc to nie lubie jak mi w ustach wiercą itp. mam odruchy wymiotne nawet jak miałem robione zdj rtg czy jakos ono sie nazywa .. boli jak robia implant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majta3
Ja miałam dosztukowywana jedynkę gdy miałam 7 lat. Do teraz się trzymała bez problemu ( a mam 25 latek teraz). Nigdy nie było widać żeby ten ząb różnił się od innych bo ta masa jest dobierana pod kolor pozostałych zębów. Niestety po kilkunastu latach w końcu się wyszczerbiła w narożniku i dziś idę do dentystki żeby założyła nową. Jak wrócę podam cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chazzychazz
a mnie wybito jedynke, a druga zlamala sie przy tym w polowie... bylem dzisiaj u stomatologa w lublinie i zaspiewal mi 3150zl za most trojpunktowy i rekonstrukcje zlamanego zeba... ale na sama mysl, ze jutro bedzie po problemie sama buzia mi sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość M
też miałem doklejaną jedynke.. wszystko było spoko a tutaj niedawno odpadła mi.... masakra i już nie chcę doklejać polecam wstawić odrazu korone koszt polceranowej około 650 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanica 1988
teraz mam 25 lat ale jak byłam mała, coś koło 10 lat, bawiłam się po ciemku w pokoju i uderzyłam o futrynę w drzwiach twarzą tak nieszczęśliwie że pół jedynki ukruszyłam :( ale pani dentystka dosztukowała mi polówkę jedynki i przez paręnaście lat było ok, jakoś w liceum ząb od wewnętrznej strony zaczął się żłobić i był coraz cieńszy, w tym przy moich białych zębach zaczął zmieniać kolor bo robił się żółto bursztynowy, chciałam się go jak najszybciej pozbyć i fart chciał ze kiedy zapisałam się już na zabieg do dentysty, zawsze chodzę prywatnie u siebie w mieście do dentystki od małego, że jadłam bułkę i się ułamał jak gryza wzięłam :) pani mi znowu dosztukowała, zapłaciłam 150 zł i mam go slicznego , bo nic po nim nie widac jakby bił się ze scianą az po dzis dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapłaciłam 100zł ale teraz znowu mi pęk jeszcze bardzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulamala jedynke w polowie ile zaplace za dorobienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Targ
Tez mialam ulamana jedynke. Podczas zabawy kopla mnie corka;)))) i sie ukruszylo. Dentysta robil mi ja juz trzy razy. Dopiero teraz chwycilo bo to byl maly ubytek i nie mialo przyczepnosci. Powiedzial ze jest ryzyko ze bedzie odpadac ale moze wkoncu zlapie. Teraz nawet dosc sie trzyma:) mam rowne zabki i nie widac wogole ze cos bylo z nia robione. Zaplacilam 70 zl ale ostatnio moj dentysta zrobil mi gratisowo i nie zaplacilam nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 zł tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XX_oliciaq
Ja zapłaciłam 200zł i uważam że solidnie wykonana robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość M 2013.11.12 też miałem doklejaną jedynke.. wszystko było spoko a tutaj niedawno odpadła mi.... masakra i już nie chcę doklejać polecam wstawić odrazu korone koszt polceranowej około 650 zł Koszt porcelonowej chyba na metalu. A porcelanoqwej na cyrkonie - 1600zl - KRaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ułamane dwie jedynki. Byłam u dentystki od razu po ułamaniu. Cena zależy od uszkodzenia. Jeśli korzeń ani miazga nie są uszkodzone, tak jak w moim wypadku, jest to ok. 200 zł za ząb za odbudowanie. Plus ja ze względu na brak czasu dentystki byłam na wizycie, na której wszystko tylko zabezpieczyła i sprawdziła, więc doszedł koszt wizyty (klinika prywatna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukruszył mi się fragment górnej jedynki. Kolo 5 mm z jednej strony. Moja dentystka powiedziala nic z tym nie moge zrobic . Pomozcie mam 25 lat. Naprawde nic nie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ktoś napisał, że potrzebne będzie kilka wizyt. Też ostatnio miałam taka sytuację – piłam kawę i tak mi się omsknęła ręka, że walnęłam kubkiem w jedynkę a ona się ukruszyła. Byłam z tym w klinice anam na dzikiej i śmiało polecam. naprawili mi to za jedną wizytą. Cena może nie najniższa ale jak na doklejanie jedynki na prawdę ok. Minęły już ze 4 lata wszystko się trzyma i nikt nie może się dopatrzeć, że cokolwiek mam doklejone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku pękł ząb jedynka czy mając ten kawałek zęba da się go dokleić?Jaki jest tego koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×