Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halucynka

Ulubione Bajki z dzieciństwa

Polecane posty

Gość halucynka

Jakie są wasze ulubione bajki z dzieciństwa? Ja mam niby już 19lat, ale lubie powracać do tego czasu gdy wraz w rodziną wypożyczaliśmy bajki i oglądaliśmy razem.:) Moje ulubione, które nawet i dziś z wileką przyjemnością bym obejżała to: Mulan, Pocahontaz, Książe Egiptu, Anastazja, Mój brat niedźwiedź:D, Tarzan, Herkules, Atlantyda... nie moge sobie reszty przypomnieć:D A z takich bajek telewizyjnych to szalałam za Wilk i Zając:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię nadal krecika, no i muminki ;)) i bolka i lolka, jeszcze czasem oglądam te bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smurfy-to byla moja bajka nr1:) ale tez uwialbialam: Czarownika z krainy Oz Bolka i Lolka Muminki Gumisie Bajki Walta Disneya Chip i Dale Frinstonów Jetsonów Reksia Misia uszatka Krecika Za to nie znosilam Misia Koralgola i wodnika szuwarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka maj gumisie sąsiedzi żwirek i muchomorek Reksio pomysłowy Dobromir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaaa____
Pocahontaz Księżniczka łabędzi Smerfy Gumisie Muminki Król Lew Piotruś Pan Zakochany Kundel Pinokio Piekna i Bestia Królewna Śnieżka Śpiąca królewna Alicja w krainie Czarów Kopciuszek Dumbo Bernard i Bianka Przygody Kubusia Puchatka anastazja 101 dalmatyńczyków Księga dżungli (1,2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123...
Kiwaczek wymiata xDee.Dee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Muminki!!! Nie przegapiłam żadnego odcinka, a książki do dziś mam w piwnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przygody Sindbada Żeglarza" i Smerfy oraz Troskliwe Misie;) To pierwsze w formie książki, to drugie telewizyjnej bajki:) Korzystajac z okazji chciałabym zaapelować, by PowerRangers zastąpić Troskliwymi Misiami, co wy na to ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też muminy były pełne grozy, ale mimo to, bardzo lubiłam je oglądać :) teraz zaczęłam czytać angielską wersję książki, bo jestem zmuszona na zajęciach i stwierdzam, że książka jest dość smutna. Ale bajka nr jeden - oczywiście smurfy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopciuszek Disneya. Obejrzany chyba z 500 razy tak, że kaseta w pewnym momencie zaczela sie zacinac :-) Muminki, Smurfy, jak bylam baardzo malutka to Bulinki ;-) Buli Buli... Królik Bugs itp a przez brata musialam ogladac Strażaka Sama :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaax
Hej czy pamięta ktos moze taka bajke..podejrzewam, że leciala na poloni 1 bądz na smyku o dwoch siostrach mieszkajacych na wsi jedna byla ruda druga blondynka..nie moge sobie przypomniec tytulu..mozliwe z ebyla francuska lub z francuskim dabingiem. pamietam jak przez mgle ze w jakims odcinku znalazły czarna pantere ktora chodzila za nie do sklepu xD a jak przyszla zima to zdechla..albo byl odcinek z ejedna rysowala zwierzeta z gospodarstwa i np narysowala z ekon mial 2 nogi to potem naprawde mial tylko 2...koguta takiego wielkiego i tez byl potem tkai wielki:D sory wiem ze to glupie ale strasznie mnie to meczy:D wiekszosc bajek z dziecinstwa znalazlam a tej nie moge. Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina25ww
Pamiętacie taką bajkę japońską pt: Dragon Ball ? ostatnio pokazałam koleżance na komórce jeden z odcinków, rozkleiła się od razu, ahh te wspomnienia... -------------------------- www.dragonballzodmalwi.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgapataki
mam 22 lata Moje ulubione seriale animowane kiedy miałam: 4-7 lat - Muminki -> i ile skrajnych emocji z tym związanych! 8-11 Pokemon :D 11-13 Superświnka 13 Hey Arnold!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgapataki
W każdej z powyżej wymienionych przeze mnie kreskówek występował jakiś mój tzw "Cartoon Crush" xD A Wy? Też mieliście słabość do postaci z kreskówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka - słuchowisko: "Poszukiwacze złota" Nie lubiłam kiedyś "Przygód kilka wróbla ćwirka" ale teraz jak to zobaczyłam, to się popłakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakBardzoCieLubie
Shrek 2001 W bagnie żył olbrzym Shrek, którego cenna samotność została nagle zakłócona inwazją dokuczliwych postaci z bajek. Ślepe myszki buszują w zapasach olbrzyma, zły wilk sypia w jego łóżku, a trzy świnki buszują po jego samotni. Wszystkie te postaci zostały wypędzone ze swego królestwa przez złego Lorda Farquaada. Zdecydowany ocalić ich dom - nie mówiąc już o swoim - Shrek porozumiewa się z Farquaadem i wyrusza na ratunek pięknej księżniczce Fionie, która ma zostać żoną Lorda. http://www.filesonic.com/file/1360828734/Shre k_1_PL.avi Jeśli wszystko działa napisz podziękowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×