Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama_Olka_:)

ustawienie maluszka do porodu a tyg ciąży

Polecane posty

Gość Mama_Olka_:)

W którym tyg wasze pociechy ustawiły się już do porodu? Mój synek w 30 tyg już był tak ustawiony,teraz 34 tyg i mam nadzieje że nie zmieni pozycji. Lekarz nam dzisiaj powiedział, że będzie się rodził wcześniej bo jest duży. A jak wasze samopoczucie w ciąży? U mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-rozterka
U mnie zaczął się 37 i niestety się nie odwrócił. Jestem nastawiona na cesarkę, bo bardzo późno już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój już też jest ustawiony główką w dół a jestem w 31 tc:)ale to i tak bez rózncy bo czeka mnie cc i ja rowniez w sumie od samego początku czuję się dobrze teraz troszke tylko nasilaja sie takie dolegliwosci jak bol zeber czy problemy z oddychaniem ale da sie przezyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olka_:)
Ja mam nadzieje, że nie będą mi robić cesarki póki co nic na to nie wskazuje. Synuś śpi całe dnie, ale mi popalić wieczorkiem. Dzisiaj lekarka powiedziała mi że schudlam 3kg od ostatniej wizyty. Trochę się martwie bo wychodzi na to że przybyło mi tylko 6kg. Czy t oaby nie za mało jak na III trymestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kazdy tyje w swoim tempie jedne mniej inne więcej ja w pierwszej ciązy przytyłam 16 kg teraz juz mam na plusie z corcia tyle na plusie mialam gdzies w 34-35 tyg tylko ze ja bardzo szczupła z natury jestem wiec te dodatkowe kg mi nie przeszkadzają...6 kg to faktycznie malutko a lekarz co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja dziś zaczęłam 39tc. Malutka od początku jest dobrze ułożona.. No i ciaza przebiega jak marzenie. Jedyne bo miałam to zgaga przez ok 3 tygodnie a teraz co chwile biegam do toalety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem obecnie w 33 tyg ciazy, jeszcze przed 30 Mała była ulozona główką w dół, teraz też tak jest no i mam nadzieje, ze juz pozycji nie zmieni :) Mama Olka - ja przytyłam póki co 5 kg.. ale dziecko rozwija się bez problemu, ja tez nie mam większych problemów. Widocznie taka Twoja natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-rozterka no faktycznie bardzo duze szanse na cesarkę masz mój na usg w 20tc był już do dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olka_:)
Ja zaczynałam ciążę z wagą niecałe 60 kg a mam 164 cm. Na ostatniej wizycie ważyłam 69kg a dzisiaj 66 w ubraniu. Lekarz mówi że dzidzia się dobrze rozwija ale martwi go ten spadek wagi przez dwa tyg. W sumie jem normalnie nigdy nie jadłam dużo, słodyczy nie lubie po 19 nie jem już nic bo nie mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olka_:)
Ja nie wiem nawet co to zgaga ;) póki co hehe. Generalnie to już mi się brzuszek obniżył a wam w którym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×