Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość metrykaurodzenianieznana

Utrzymanie figury dla faceta - co mam zrobić?

Polecane posty

Gość metrykaurodzenianieznana

Wiem że głupie... Jak poznałam mojego chłopaka ważyłam 61kg. Może ktoś to uzna za nadwagę, ale wyglądałam świetnie i miałam dzikie powodzenie. Ale depresja, problemy z pracą itp... Utyłam i waze 87kg. Ważyłam 92 neidawno. Ostastnio ze mną chłopak rozmawiał (jesteśmy 4 lata razem) i powiedział, że on lubi większe panie i w sumie nie chce abym chudła. Palnie mi jakiś piękny wykład o kobieych kształtach (jestem jak na tę wagę wysportowana, tzn gruba jestem ale nie "faluje mi" brzuch ani uda), o zmianach w ideale piękna przez stulecia itp. No i pytanie... Darować sobie dietę? W sumei to jemu chcę się podobać. Na dietę przeszłam bo męczyły mnie KOMENTARZE KOBIET w sklepach z ubraniami :( Tylko. Wyniki krwi super, jestem sprawniejsza niż większość moich szczupłych znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
jesli przeszkadza CI to samej sobie to chudnij. Zrób to dla siebie. WYbacz, ze napisze ale ja golnie nie lubię otyłych ludzi. Nie wiem czemu:/ nie okazuje tego ale nie lubie przebywac w ich towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiii........
jesli facet bierze sobie kobiete 61 kg czyli bardzo szczupłą a nagle ma w domu wieloryba 90 kg to wybacz ma prawo odejść - nie z taką sie wiązał. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
A ile masz wzrostu jesli tyle ważysz i jest ok? Jak dla mnie to dużo. I wiem,że to zabrzmi niezbyt fajnie ale dla mnie kobiety otyłe to kobiety zaniedbane i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
byla mojego meza tak miala. Widzialam jej foty z poczatkow ich znajomosci, nie była gruba byla w miarę ok ale widac, ze miala juz wtedy zadatki na wlasnie "wieloryba" po 3 latach gdy zobaczylam ich zdjecia z ostatnich ich wspolnych miesiecy przerazilam sie. Byla tłusta, miała 3-podbródki, stanik wchodził jej w fałdy tłuszczu. Masakra. DO tej pory jest taka a moj maz kmentuje to - "no upasla sie strasznie". Wybacz ale chyba nie milo jest macac podczas seksu sloninę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać, że niektórym
się nie chce czytać całej wypowiedzi, ech te gimgówna właśnie jaki masz wzrost? i ja bym radziła się lekarza czy dietetyka, jaka waga będzie dopuszczalna i do takiej zeszła bo zdrowie jest ważniejsze niż upodobania chłopaka a dietę musisz mieć i tak zdrową bo jesteś przy takiej wadze bardziej narażona na pewne choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać, że niektórym
czy wy kurwa nie umiecie czytać? jej partner LUBI GRUBE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
To nie są wypowiedzi gimgówna! tylko surowe wypowiedzi - takie najcześciej docierają do serca i mózgu;) 87kg jest wagą w miarę normalną przy wzroście około 190cm. A nie sądzę by autorka tyle miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
A skąd wiesz,że lubi grube? Gdyby takie lubił to by się z taką związał a nie z kobietą ważącą 61kg. Utyła i co ma mówić - schudnij bo Cię zostawię?Jak ją kocha i jest taktowny to mówi,że jest ok. A czy jest to się okarze.Niewielu lubi otyłe kobiety. BARDZO niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
to po chuj tu pisze i zawraca dupe skoro jej jej gach lubi grube? :/ moze jej tak mowi, zeby ie bylo jej przykro? Skoro lubi grube to czemu zwiazal sie z nia jak miala 61 kilo a nie znalazl sobie 100 kg slonia? dla mnie to dziwne. Watpie by komu kolwiek podobala sie kobita o wadze prawie 90kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metrykaurodzenianieznana
Mam 164cm wzrostu. Dietetyk odradził mi dietę z powodów zdrowotnych, powiedział że jeżeli chcę schudnąć to przepisze, ale zdrowie mam idealne. Ciśnienie, choersterol, cukier... NAwet nie w górnych granicach a idealne. Dodatkowo jestem wysporotwana dosyć- ale po mnie tego nie widać. Spokojnie mogę biegać, na rowerze zrobienie 40km to pestka (często jeździmy tak z chłopakiem) bez zmachania się, mieszkam a 6 piętrze i wbiegam na górę kiedy mój facet wysdiada (on ma wagę idealną do wzrostu) I nie prosiłam o wasze komentarze. Bo takie komentarze sprawiają, że chciałam schudnać - a więc nie dla siebie dla samopoczucia, nie dla człowieka jedynego któremu chcę się podobać a dla obcych kobiet, których nie znam i nie chcę znać. Bardzo mnie bolą komentarza własnie o wielorybach, bo mój chłopak jest całkiem przystojny - i mówi o tym, że nie chce, abym chudła, bo widać dużo obcokrajowców tu siedzi i nie czyta. Nie każe mi schudnąć - wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
no widzę, ze nie tylko ja zauwazylam tę wlasciwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metrykaurodzenianieznana
A skąd wiem że lubi? Bo mówi. I przykro mi jeżeli ktoś jest w związku z kimś, komu nie ufa. Nie siedzę mu w głowie - schudłam kilka kilo to już mówi, że woli grube. Nie narzekam na dietę ani na dużą ilość ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
dobrawka88 otóż to - jeśli woli grube to związał by się z grubą. A teraz jeśli jest taktowny i nie chce sprawić przykrości to nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metrykaurodzenianieznana
Dodam ze pierwsze pół roku sięznaliśmy prrzez internet - spotkaliśmy się już jako para, że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
to o co CI KOBIETO CHODZI? W jakim celu tu piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda1987
Słuichajcie tyle panienek się odchudza aby się facetowi podobać. Paniczniej edzą pól listka sąłaty dziennie aby nie przytyć poza 48kg. Czym to się różni od tego, że dziewczyna chce schudnąć ale facet woli ją z nadwagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes otyla. nie przeszkadza
ci to? jak sie z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
JA mam 165cm i ważę 55kg. A nie pomyślałaś,że mówi że lubi grube bo nie chce Ci sprawić przykrości? Nie chciałabyś wyglądać normalnie,zdrowo dla siebie? Jesli powiedziałby Ci,że lubi bardzo otyłe kobiety (150kg) to byś się tuczyła? Wybacz ale dla mnie jesteś trochę leniwa - skoro facet twierdzi,że mu pasuje to sobie odpuszczam. Teraz masz wyniki dobre - ciekawe jak będzie po kilku latach takiej otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
OTYŁOŚĆ nigdy nie jest stanem mormalnym i nie wróży długiego życia w zdrowiu! Nie po to tyle trąbi się o otyłości by mogła być stanem uznanym za wskazany. No nie wiem ja bym tak się zapuścić nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
pokaz foto figury w ubraniu - ocenimy, bo moze faktycznie jestes tylko "ubita"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
Szczerze to nie znam kobiety która przy takiej wadze i wzroście nie chciałaby być szczuplejsza. Nie wygląda to ładnie i nie jest zdrowe. Swoją drogą schudła bym dla siebie a nie chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda1987
Czy nikt nie czyta? Nikt kurwa, kobiety nigdy nie czytają, przeczytały "gruba" i koniec :/ Dziewczyna pisze że się odchudza i to RPZEZ TAKIE MAŁE KURWY JAK WY, a nie że się źle czuje czy ze jej chłopak każe, to raz. Dwa że wyraxnie pisze że ćwiczy i jest na diecie, ale to chłopak jej mówi, aby tego nie robiła. Nienawidzę kobiet, wy w większości jesteście tępe jak noże które się daje dzieciom w przedszkolu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
powiem tak ja mam 155 waze 51 kilo chce spac do wagi 48. Mam brzuszek - oponkę po ciąży, także to normalne. Ale napieprzam codziennie skakankę. Moj maż też mi sadzi teksty "mnie to nie przeszkadza a nawet mnie twoj brzuszek podnieca itp" TO samo mam z biustem jest jaki jest zrobil sie nie za piekny po porodzie, mowi, ze jest fajny ale sama dobrze wiem, jakie piersi lubi:/ więc cwicze po to by czuc sie lepiej i podobac sie jemu, a przede wszystkim sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać, że niektórym
to czego chcesz? JEDYNYM powodem by zmieniać wagę jest zdrowie, osobiście wątpię by dietyk odradzał Ci zrzucenie kilku kg chociaż, bo obciążenie dla kręgosłupa jest ale skoro mu ifasz "A nie pomyślałaś,że mówi że lubi grube bo nie chce Ci sprawić przykrości?" Ty debilką jesteś? czy jego za takiego masz? kobieta robi dietę, prowadzi ćwiczenia by schudnąć a facet nie chce jej sprawiać przykrości i mówi " no nie ćwicz, nie miej diety, ja lubię grube, nie chudnij więcej", to chyba facet miałby 80IQ osobiście gdybym dobrze czuła się w takiej wadze i bym była zdrowa to bym w dupie miała co kto gada, badaj się autorko regularnie i tyle ale skoro zakładasz takie tematy itd widać źle się czujesz w swojej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze były o grubasach
topy a to jest marna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
Czytać to wy nie umiecie GDzie ona napisała,że stosuje dietę? Nie stosuje bo jej niby lekarz odradził. Nie pisała że ćwiczy egularnie! Ja czegoś takiego nie wyczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
kunegunda1987 Nie rzucaj się - wrzuć na luz i czytaj uważnie! A uważasz że grube jest zdrowe i piękne i skoro facet chce takiego grubasa to ma nie chudnąć?Nawet dla siebie i własnego zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka estetka
Bo z facetami tak jest - jeśli kocha to akceptuje wygląd ukochanej osoby - tak powinno nawet być. Chociaż przyznam,że ja bym wolała żeby facet był ze mną szczery a nie potem mnie wymienił na ładniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×