Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga! Na forum szaleje obłąkana kochanka. Wszędzie widzi żonę byłego kochasia.

Polecane posty

Gość gość

Facet zostawił ją samą w święta oraz w sylwestra, żeby być z żoną i kochanka oszalała. Teraz wyzywa na forum wszystkich po kolei jak leci: kobiety, mężczyzn, a nawet dzieci. Jeśli ktoś wyzwie tu ciebie bez powodu, albo twojego męża czy dziecko to znaczy, że to jest ta kochanka obłąkana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to znaczy, że ty -żono zdesperowana, co wreszcie szantażem emocjonalnym, pewnie grając na uczuciach dzieci i męża fircyka, zwabiła swego męża niewdzięcznika do domu. Teraz musisz wszem i wobec światu oznajmić, że jednak wybrał ciebie nie kochankę. Jakaś ty żałosna w tych swoich postach. No ciesz się ciesz, bo pewnie zaraz nzów wyfrunie z gniazdka, a ty pozostaniesz z tą swoją złością i obłakaniem, by znów się snuc po kafe i wypatrywać gdzie pod gościem xy czy z wypisuje twój fircyk do innych białogłowych swoje serenady. Będziesz przyglądała mu się uważnie, bedziesz przeglądała komórkę i laptopa gdzie znów zostawił ślad swojej niewierności, ale! przed tobą się przeciez nic nie ukryje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mamy obłąkaną kochankę - 8:28 odzew natychmiastowy. :D Jeszcze jedno po czym można ja poznać to każdemu wmawia zdradę. Dosłownie każdemu, nawet młodocianym singlom, którzy nigdy nie mieli partnera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś pisz obłąkana kochanko pisz. To temat specjalnie dla ciebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzelasz jak kulą w płot , bo ja ani kochanka, ani kobieta "moja "ty obłakana załosna dziewojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz już wiadomo, że te durne teksty o eks żonach grających na uczuciach dziec***iszą szurnięte kochanki z rozdwojeniem jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kochanki na forum bardzo często zmieniają płeć. W trybie natychmiastowym potrafi się to przeistoczyć w faceta. :D Nasza obłąkana desperatka właśnie to zrobiła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,masz rację,wczoraj padłam jej ofiarą ;-) W pewnym temacie napisałam post kierując go bezpośrednio do autorki wątku a ona pomyliła mnie z babą,którą wyzywała wcześniej i się zaczęło ;-) bardzo dużo czasu jej zajęło aby kapnąć się że wyzywa kogoś innego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta kochanka to przypadkiem nie nasza forumowa kiełbasa? Ona właśnie tak miała, ze każdego wyzywała, bo się jej wydawało, że pisze z nią tylko jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wy jesteście naiwne baby! Przeciez autorka wami manipuluje. Jak trzeba byc ograniczonym by tego nie widzieć.Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto naiwny ten naiwny. ;-) Przeciez tę prowokację ze strony autorki czuć na kilometr . Kto głupi w nią wejdzie. Drugi wpis- brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:098 żenada to to,że nie masz nic ciekawego do napisania a wchodzisz i umoralniasz resztę ;-) może to ty jestes tą kochanką? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.08 i 9.13 to obłąkana kochanka co się broni nieudolnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to znaczy, że ty -żono zdesperowana, co wreszcie szantażem emocjonalnym, pewnie grając na uczuciach dzieci i męża fircyka, zwabiła swego męża niewdzięcznika do domu. x Prymitywna istoto żona nie musi zwabiać męża tak jak robisz to ty, bo mąż z żoną mieszka w jednym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dobrze ciagniesz kochanko szalona,szalona szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a co ty tutaj robisz? nie szalesz przypadkiem? z twoim zdrowiem psychicznym też chyba coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podpucha zdradzanej żony,która z zazdrosci,że pukał młodszą i ładniejszą pyskuje na róznych tematach i podpuszcza inne kobiety.Sama bywa wulgarna. Czepia sie tej kiełbasy,której tu nie ma a sama wali tekstami w stylu pomyj. Ta żonka w kazdej z kolei widzi kochankę.Znana z latania po róznych watkach,nie tylko na uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podpucha zdradzanej żony,która z zazdrosci,że pukał młodszą i ładniejszą pyskuje na róznych tematach i podpuszcza inne kobiety.Sama bywa wulgarna. Czepia sie tej kiełbasy,której tu nie ma a sama wali tekstami w stylu pomyj. Ta żonka w kazdej z kolei widzi kochankę.Znana z latania po róznych watkach,nie tylko na uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie o tym pisałam w mojej wypowiedzi. Cieszę się, że nie tylko ja to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalona kochanka tym razem się rozdwoiła. :D Jak ty szybko znalazłaś wątek o sobie żałosna kochanko? :D Pewnie, że ten wątek to podpucha, ale na ciebie obłąkana kobieto. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
projekcie kafe,jak ty szybko odnalazlas sie na tematach haha. Jedna z druga klóci sie o gnoja,zdradzacza i pokrzykuje ja,ja,ja jestem pierwsza. Mam z ciebie bekę jak śledzisz wpisy i dlatego tylko piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum od lat siedzi jedna sfrustrowana kochanka. Często zakłada tematy, że ją kochaś porzucił, bo go wredna żona zmusiła. Wyzywa każdego, kto nie pisze po jej myśli. Wmawia zdrady, bredzi od rzeczy, każdy kto się z nią nie zgadza jest zdradzaną żoną, nawet mężczyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
projekcie kafe,jak ty szybko odnalazlas sie na tematach haha. xx Zdecyduj się w końcu kim ja jestem projektem czy zdradzaną żoną? :D A może nową kochanką twojego byłego kochasia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie twój mężuś się spuszcza do moich ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorkę znowu z psychiatryka na przepustkę wypuścili, znowu każdy wpis nie zgadzający się z jej zdaniem to będzie wpisem kochanki;) Viola,kiełbasa czy dziś inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Szalona kochanko przecież tu tylko twoje wpisy to bełkot schizofreniczny. :D Publicznie się przyznajesz, że z własnego ryja kibel zrobiłaś? Widocznie pijany lump pomylił muszlę klozetową z twoją mordą :D a ty się cieszysz i chwalisz gdzie tylko się da. Mój mąż to z pewnością nie był, bo on nie pije, smrodu się brzydzi i zawsze trafia do kibelka. :D Były kochaś kopnął cię w zad, bo znalazł sobie inną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obłąkana kobieto dziś zamiast leków terapię jadowo-rzygowinowa na kafe urzadzasz? Szukaj, szukaj tej swojej kochanki;) ja ci nie pomogę i nawet nie współczuję ci choroby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie twój mężuś się spuszcza do moich ust. x tak? a kiedyś pisałaś że to mój mąż. napisz imię jej męża i mojego męża oraz ile mają lat to może w końcu ktoś potraktuje cię poważniej. czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obłąkana kochanko czy to twój wpis na rozwodnikach? "gość dziś gość wczoraj G****o G****o... G****o byłeś, gównem jesteś Gównem zostaniesz. Ksywa ta za Tobą będzie szła. Jest Twoja i Twoja zostanie. G****o idź szukaj swojej kiełbasy. Zdychasz z głodu to Ty go takiego G****a tępego nikt nie chce zatrudnić." x :D:D:D Kłócisz się tam z każdym i wyzywasz każdego kto ci prawdę napisze, ze byłej żonie należą się prawnie alimenty, jeśli rozwód był z winy męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×