Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam, że intercyza powinna być OBOWIĄZKOWA przed każdym ślubem

Polecane posty

Gość gość

to by zlikwidowalo mase problemow, dlaczego nikt nie wprowadzi takiego prawa by przed ślubem obowiazkowo spisywano intercyze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze kosciól powinein byc rozliczany przez panstow i powinien placić podatki ! z jakiej racji mam utrzymywac stara qrfe i jej bekarty ! ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
to byłoby gooowno nie prawo. Może ja chce żonie oddać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak uważam bo nie należy myśleć, że ludzie są głupi. Ludzie są znacznie głupsi. Jeśli każdy to sobie uświadomi to intercyza będzie obowiązkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nie zawierać związku małżeńskiego będzie po kłpocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale facet, który uchyla się od alimentów na swoje dzieci to zwykły k***s nie facet Do piachu z takim tatuśkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ludzi zdrowych psychicznie, są tylko źle zdiagnozowani nie ma ludzi, których współmażonek/ka by chcieli zrobić w finansowego ch...ja, są tylko naiwnie wierzący w bezinteresowną miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawicowa dziewczyna
ale są ludzie uczciwi í sprawiedliwi którzy by nie sięgnęli łapą po coś co im się nie należy tępaku kafeteryjny,a ciebie nikt nie zmusza do wiązania się z kimkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze wszystko jest wspólne dopóki jestesmy razem a potem każdy zabiera to co wniósł do małżeństwa i zarobil żadnego dzielenia na polowe ani alimentow na byle mazonki czy małżonków. Po rozwodzie kazdy niech sobie sam radzi sam bo skoro kontrakt malzenski wygasl to wszelkie zobowiązania wobec byłego wdpolmazonka tez. Alimenty tylko na dzieci i z kontrola żeby miec pewność ze ta kasa jest wydawana wyłącznie na potrzeby dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byloby najsprawiedliwsze rozwiązanie. Utrzymywanie byłych jest niesprawiedliwe. Z jakiej racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×