Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala19lodz

W jaki sposób da się sprawdzic kto ogladal twoj profil na facebooku?

Polecane posty

Wiem, ze na pewno sie da, bo niestety taki psychopatyczny chłopak mojej koleżanki, ktory studiuje infe, umie sprawdzac kto wlazil na jego profil. Sytuacja byla taka, ze kolezanka poprosila mnie zebym sprawdzala mu profil bo on tam mial zdjecia z innymi laskami(a kolezanka nie ma konta) no i ja sprawdzalam chcialam jej zrobic przysluge a ten mi pisze potem zebym go nie szpiegowala... wiec zapewne sprawdzil se nie wiem jak, moi znajomi tez nie wiedzą ale na pewno się da, moze ktos z was wie jak? Bo ja tez bylabym ciekawa kto oglada moj profil, bardzo mi zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się wydaje
że jak odwiedzasz czyjś profil to jest szansa że później fb poleci Ciebie tej osobie jako znajomego. Zdarzyło mi się że miałam w propozycjach znajomych osobę z którą nie miałam żadnych wspólnych znajomych, nie miałam do niej maila ani nic takiego i jestem pewna że była po prostu na moim profilu. Moze tak też byo w przypadku tego kolesia, poleciło Cię jako znajomą i wywnoskował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie skoro sie nie da to skad ten chlopak wiedzial, ze ogladalam jego profil? Sytuacja byla taka, ze kolezanka mnie poprosila abym go sprawdzala, co ma napisane w statusie zwiazku i w zdjeciach bo krecil z innymi, a ona sama nie miala konta, on studiuje infe i sie skapnal ze mu wlazilam, mysle, ze jakos to sprawdzil, wiec mysle, ze moze istniec jakas dzialająca aplikacja... chociaz wiekszosc jest falszywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dks;
wyczul, ze jestescie kolezankami i ze tamta dziewczyna moze sie posunac do tekich prosb o spr. jego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, wyczuł... mysle ze gdyby nie byl pewny na 100% raczej by mi nie wypisywal zebym go nie szpiegowała itp... na dodatek na facebooku. zresztą nawet gdyby wyczul to nie znał wczesniej mojego imienia i nazwiska... wiec skad wiedzialby ze to ja akurat na niego wchodze, ta dziewczyna moglaby poprosic o to rownie dobrze kazda inna kolezanke, ma jeszcze kilka a to nie jest jakas moja wielka przyjaciolka, tylko kolezanka z ktora sie widuje od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
fb nie poleca znajomych, których profile sie odwiedziło. Bo mi poleca osoby, które w zyciu na oczy nie widzialam a co dopiero mowic o odiwedzaniu profili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy znacie taka aplikacje poprzez ktora naprawde da sie sprawdzic kto ci ogladal profil? Moze naprawde taka istnieje... jesli ktos zna to bardzo prosze o wpisanie, zalezy mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem moze ten gosc to sprawdzil nie poprzez aplikacje tylko jakies hakerskie przekrety... bo wszedzie mowia, ze nie da sie sprawdzic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania18181
Jest taka aplikacja. znajomy zaprosil mnie do niej, trzeba zaakceptowac i zaprosic pare osob i wtedy bedzi esie widzialo ktto cie ostatnuio podgladal. dziala w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelsss
daa sie!! kto powiedział że nie;p ja z łatwością sprawdzam kto siedział na moim profilu tylko nie moge zobaczyć o jakiej godz. i kiedy;D.. ale przynajmiej widze kto!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkkaaaaaaaaaaaaaaa
hey moze ktos z was podac mi link ,żebym wiedziała kto mnie ogladał z góry dziekujue;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×