Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

W moim życiu jest sporo mężczyzn, z którymi łączy mnie tylko chemia albo fascyna

Polecane posty

cja. Jest 3 zauroczonych mną kolegów Jest czwarty, którego bym kochała do końca dni, bo ma wszystko, o czym można marzyć, ale poza lekkim flirtem nic nas nie łączy i czuję, że "za wysokie progi" Jest piąty, od którego nie mogę się uwolnić od lat i wraca jak bumerang Jest 6, 7, którzy chcą tylko seksu Jest jeszcze kilku zawiedzionych mężczyzn i kilku kolesi z neta Ale nie ma żadnej miłości ani nawet łapania się za rękę. Ciągle słyszę wyznania i delaracje, ale żyję w świecie fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiedzą że nie jesteś dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A wiedzą że nie jesteś dziewica? x Część myśli, że jestem puszczalska nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicu
Pokaż mi swoje słodkie usteczka Hedo, bądź hedo-nistką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazła się miss co zaraz za nią stado facetów lata haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Znalazła się miss co zaraz za nią stado facetów lata haha x Nie miss, ale latają. Może mam silne feromony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, przede wszystkim to dobrze i pięknie, że otacza Cię tylu fajnych mężczyzn - to dobra energia :) Pozytywna energia zauroczenia. Mnie się wydaje, że z tym panem numer cztery może być coś na rzeczy ;) Tylko nie chcesz (a powinnaś) w siebie uwierzyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RealBunny dziś Słońce, przede wszystkim to dobrze i pięknie, że otacza Cię tylu fajnych mężczyzn - to dobra energia usmiech.gif Pozytywna energia zauroczenia. Mnie się wydaje, że z tym panem numer cztery może być coś na rzeczy oczko.gif Tylko nie chcesz (a powinnaś) w siebie uwierzyć serduszko.gif x Dziękuję Nimfa <3 Chciałabym ten numer 4, ale naprawdę to jest facet 10/10 od względem intelektu, kariery i wyglądu, a ja mu do pięt nie dorastam i pewnie za dużo sobie dopowiadam :) Poza tym koleżanki, które do niego wzdychają, by mnie znienawidziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bardziej Cię niepokoją kwestie społeczne czy Twoje własne wewnętrzne przeświadczenie o tym, że na niego nie zasługujesz? Myślę, że nie jest to prawdą, że na niego nie zasługujesz (mogę zaryzykować stwierdzenie, że miewasz tendencję do niedoceniania siebie Rivke - poza tym, na tzw. chłopski rozum, sama widzę w Tobie piękną i zdolną kobietkę, więc raczej właśnie stosowną partnerkę dla tego pana :) ), z drugiej strony zawsze w zauroczeniu też idealizujemy daną osobę, także ta przepaść między Wami, którą widzisz, zaniżając swoją wartość i wyolbrzymiając Jego, wcale nie musi realnie istnieć :) A też jeśli faktycznie coś przeszkadza Ci w sobie (choć nie wiem, co to mogłoby być naprawdę :) ), to możesz nad tym popracować przecież :) Niekoniecznie te koleżanki tak by zareagowały, a nuż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lecisz na wygląd dlatego jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pięknoto <3 Jesteś doprawdy kochana i urocza, że tak próbujesz mnie wesprzeć i pocieszyć. Najgorzej, że poznaliśmy się biznesowo, bo nasze firmy ze sobą współpracują i tak trochę utrudnia to swobodne zachowanie. Ale spróbuję się nie zamykać :D Masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto to mówi :D A propos tego pana, to może stworzyć dobry pretekst :) Ja mega wierzę w takie znajomości zawierane na niwie zawodowej - tutaj naprawdę łatwiej znaleźć ten pretekst do spotkania, niż gdy "od wejścia" jest się przyjaciółmi, "randkowiczami" - a czasem nie wiadomo co - i o wiele trudniej jest znaleźć opcję kontaktu, bo trzeba od razu zdradzić swoje intencje - dotyczy to zarówno kobiet, jak mężczyzn w sumie :) Będziecie się widzieć jakoś niedługo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie zajęli się w końcu wieczorną, bo już nie hejtuje Rivki, Nimfy i Broken 🖐️ dobrze że zgłosiłem 🖐️ polecam Dyżurner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to i ułatwia, ale wtedy musielibyśmy rozwiązać współpracę, bo dalsza kooperacja mogłaby być niemoralna :D Hehe. Mamy sporadyczny kontakt na FB,a w przysżłym tygodniu się widzimy na dłużej. Zobaczę co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hedorivka dziś Może to i ułatwia, ale wtedy musielibyśmy rozwiązać współpracę, bo dalsza kooperacja mogłaby być niemoralna smiech.gif Hehe. Mamy sporadyczny kontakt na FB,a w przysżłym tygodniu się widzimy na dłużej. Zobaczę co będzie. x Eee tam ;) Jeśli nie pracujecie bezpośrednio ze sobą codziennie od rana do nocy, to chyba ok - chociaż nie mam pojęcia, jak to wygląda w takich większych firmach, ale wierzę, że wszystko by się udało :) No i baaardzo dobrze, to dobrze wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes puszczalska to nie zaslugujesz na milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rivka! Nie przejmuj się tym, korzystaj z brania jak możesz.w końcu się trafi facet z czymś więcej :) gdybym ja mial tak jak Ty to bylbym bardzo zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×