Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pitopanterka

w zakładzie psychiatrycznym poznałam faceta...tragedia dziad z depresją!

Polecane posty

nieogarnięty, nudny i do bani. Przyczepił się jak rzep psiego ogona, a to tylko dlatego, że przez 2 pierwsze dni byłam miła i chciałam pożyczać od niego telefon 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wyszedł z zakładu dużo wcześniej niż ja i dostawałam co rusz informację jak on o mnie wypytuje!! porażka jestem taka wściekła, że najchętniej rozniosłabym go w pył!! co on sobie wyobrażal???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie podkablował za wypisywanie tutaj i na innych forach, portalach społecznościowych, moje mało kulturalne wpisy i dużo nienawiści, agresji słownej oraz fakt, że w przeszłości już miałam problemy podobnej maści, również szarpaniny (taki temperament:classic_cool: ) postawili mi wybór 4 miesiące w zakładzie albo dozór kuratora i sprawa w sądzie, z możliwoscia kary, więc wybrałam te 4 miesiące dobrowolnie się poddać "leczeniu" i też mam osobowość aspołeczną, nie każdy musi kochać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jesteś wspaniałą osobą ;-) pozostaje ci jeszcze nakreślać na ulicznych murach napisów typu: Nienawidzę Imigrantów, Polska dla Polaków, Wietnamczycy do Wietnamu, Arabowie do Arabii, Imigranci wypier... z Polski, i wiele wiele innych teraz ci wolno, bo jesteś świrnięta. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo szanuję zieleń miejską i architekturę, wyrażam zdecydowany sprzeciw wandalizmowi i napisom na murach. Poza tym liczą się czyny, a nie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mury są totalnie zapaskudzone, ale żeby chociaż jakoś ideowo, ale nie bazgroły bezsensowne totalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×