Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

waga w ciazy!

Polecane posty

Gość gość

jestem w 27 tyg. ciazy i utylam 13 kg lekarz mnie wkolo napomina ze za duzo , mam przez to depresje normalnie, no duzo nie jem , i wkurza juz mnie to gadanie jego a wy ile utylyscie w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziła nawet w ksiażeczce w pierwszej ciaży w w 29 tyg miałam +7,3 kd a w drugiej w 26 tyg. +4,3 kg dodam, że waga wyjścowa w 9 tc była odpowiednio 58,4 i 62 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laollaako
a bierzesz może te witaminy typu prenatal , febidion itp. ? ja jestem w 28 tyg i w tym momencie 6,5kg ale sporo schudłam przez wymioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 27 tc i jak na razie mam 8 kg na plusie. Najwięcej przytyłam w I trymestrze bo 6 kg, po czym przeanalizowałam jadłospis i dzienną dawkę ruchu i wzięłam się za siebie - pomogło już nie tyje w takim tempie :) więc kochana Tobie też radzę zrobić rachunek sumienia i postanowić poprawę a wcale nie jest powiedziane, że w dzień porodu będziesz cięższa niż jesteś teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez najwięcej przytyłam w pierwszym trymestrze a to przez mdlosci tak przez nie, bo gdy mialam pusty zoladek wtedy wymiotowalam zolcia i resztkami jedzenia, poprostu zajadalam te mdlosci a do tego mega zle samopoczucie(mdlosci od rana do nocy prze 1,5 miesiaca) prawie nic nie robilam tz. nie chodzialam na spacery(akurat to byl styczen,luty mega brzydka pogoda). potem w drugim trymestrze wrocilam do pracy, lepeij sie czulam wiecej wychodzilam i juz nie jadalam 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justann
12 kg przez całą ciążę, od wagi wyjściowej (przed ciążą), ale najpierw było 3 kg na minut, a potem 15 na plus. Sporo mi się przytyło pod koniec i musiałam odstawić słodycze (które w ciąży miałam ochotę pochłaniać kilogramami). Córka urodziła się w 38 tygodniu, duża; prawie 4 kg. Lekarz ma rację, że sporo przytyłaś. Odchudzać się nie ma co, ale może zmień dietę na zdrowszą i bez słodyczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dziewczyny, naprawde jem ciemne pieczywo, duzo owocow , kartofle to jadlam z 2 razy , a tak bardzo tyje , biore faktycznie witaminy materna dha i dlugi czas bralam duphaston i przestalam pakic w ciazy, wiem ze najwazniejsze zdrowie dziecka ale nie chce za duzo utyc bo to pozniej zrzucic to moze nei byc lekko, i plecy mnie zaczynaja bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to troche duzo... ja przez cala ciaze to miałam plus 7, z czego 4na samym koncu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justann
Warzywa zamiast owoców. Tyle co mi się nasuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez całą ciążę utyłam 26 kg:) po dwóch miesiącach już miałam starą wagę 47 kg i byłam na plaży w bikini:)Nie peniaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ok 7-8 kg na plus, z wagi 68.. było lato, gorąco i nie chciało sie tak bardzo jeść, sporo chodziłam, ćwiczyłam w szkole rodzenia, do pracy dość długo chodziłam, starałam się nie jeść słodyczy wcale, coś tam czasem zjadałam, głównie lody, ale sporadycznie... ale juz moja siostra, z bliźniakami co prawda, ale prawie 30 kg przytyła.. po miesiącu prawie wróciła do swojej wagi, parę kilo niestety zostało ale potem zaczeła ćwiczyc i znów była laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo przytylas a przed toba jeszcze 3 miesiace, moja rada przez kilka dni spisuj wszystko co jesz i pijesz a zobaczysz co jesz tak naprwde i pijesz i ile podjadasz miedzy posilkami a potem to eleminacja najbardziej kalorycznych produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 4 miesiąc i 2,5kg , wszyscy mówią mi że ''za mało''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 30tc i juz 15kg na plusie, ale cóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet sie boje juz zwazyc i wogole jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 35 tygodniu mam +11kg nie uważam żeby było to za dużo ponieważ przed ciążą miałam niedowagę więc niby powinnam przytyć więcej ale boję się że przekrocze 70 kg a tego bym nie chciała a nie wiele mi brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży przytyłam łącznie 9,5 kg, a teraz w końcówce drugiej ciąży ( 36tc ) mam 8,5 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×