Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arek22

Wazne pytanie !!

Polecane posty

Gość Arek22

Witam wszystkich i mam pytanie jesli prezertwatywa nie peknie a moja kobieta ma dni nieplodne istnieje jakiekolwiek prawdopodobienstwo ze moze zajsc w ciaze ?? traktujcie powaznie moja wypowiedz i piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek22
nie rozumiem :( ?? wiec jak to jest/ jestem poczatkujacy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli przed załozeniem prezerwatywy pieściliście się w okolicach intymnych to możliwe jest zapłodnienie bo w śluzie są plemniki,jeśli chodzi o dni bezpłodne to czasem zdarza sie owulacja w innym niz zwykle terminie-ale to wszystko raczej mało prawdopodobne,musielibyscie być prawdziwymi pechowcami. Ale wykluczyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek22
moja dziewczyna jurttro powinna dostac okres a kochalismy sie wczoraj czyli jest na jeden lub dwa dini przed okresem i nie wiem martwie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie nie martw sie,bo to wykluczone jeśli ma regularne cykle. Głowa do góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek22
oby :( kurde kazdy ma problemy z tym dotykaniem kobiety w narzadach rodnych :( musze sie przyznac ze jak miala dni plodne dotknalem ja tam kilkanascie minut po wytrysku i teraz sie boimy widzialem duzo osob ma ten problem i tez sie zamartwia jak my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek22
wiem ze nieodpowiedzialne to bylo ze ja tam wtdy dotknalem a teraz przezywamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek22
niestety nie :( ale czy to jest pewne ze ona moze byc w ciazy ?? :( ?/ odpowiedzcie szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacioznam mentalnie
mlody chlopak jestes, ona pewnie tez, popelniliscie glupstwo, ale jest jeszcze jakas mala bo mala ale jest szansa. mam nadzieje, ze gdy okaze sie, ze wszystko jest ok i dzieciaka nie bedzie to nigdy wiecej nie bedzie sie kochac przed slubem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek22
ej zaciozam mentalnie kurde zstanawiam sie czy ty mowisz prawde czy zartujesz bo sam juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiii
arek ja uwazam ze nie masz sie czym martwic moim zdaniem dziewcyna na bank nie jest w ciazy ale gdyby jednak byla to macie najwiekszego pecha na swiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek22
Oby nie byla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×