Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeden_moment

wedliny z internetu?

Polecane posty

Gość jeden_moment

Co sądzicie o zamawianiu wedlin i generalnie mies przez internet? Pytam, bo znajoma zachwala mi ostatnio produkty ze sklepu lap-pol.pl, że tradycyjnie robione, że swieże itp i się zastanawiam czy tego typu zakupy sa popularne czy raczej nie... Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak.....
raczej bym się nie zdecydowała...mam swój mały sklepik z wędlinami i mięsem nie daleko domu i wiem ze zawsze jest świeże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
No niby tak, ale plusem lap-pol.pl z tego, co mi ta znajoma mowila to to, że te wędliny robione są wg innej receptury niż te wszystkie sklepowe szynki i kiełbasy. Receptura jest tradycyjna a co za tym idzie jedzonko smaczniejsze :) Moi neidoszli teściowie sami wędzili szyneczki, więc wiem jak kolosalna potrafi być różnica miedzy szynką klepową a tradycyjnie wędzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, owszem, ale przecież reklama dźwignią handlu :) Swoją drogą, ja zamawiam zakupy przez internet, dotyczy to również mięs i wędlin, świeżych owoców i warzyw. Jestem bardzo zadowolona, nie zdarzyło się, żeby coś było brzydkie czy nieświeże. Obsługa na takim samym poziomie jak kiedy się przyjdzie osobiście do sklepu, a przywiezione pod sam nos i nie trzeba stać w kolejce do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wszędzie reklamę węszycie;p ja zamawiałam w internecie już chyba wszystko, naprawdę. I NIGDY nie byłam niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Przecież jak się sklep w czymś specjalizuje, to nie nawala raczej, tylko się stara klientów zdobyć fachowością. Ja zamawiam też przez internet w zasadzie wszytko, jedzenie też. I nigdy nie narzekałam. Ale może to kwestia obycia i przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiełbasa markowska z łap polu to poezja , ale inne wędlinki tez fantastyczne , od kiedy tam kupuję to do zwykłych sklepów nie chodzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbardziej lubię z lap-pol szynkę serrano- coś pysznego. T w wędliny przypominają mi trochę smaki z dzieciństwa, kiedy to babcia przynosiła nam , jak sama mówiła, "prawdziwe wędliny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbardziej lubię z lap-pol szynkę serrano- coś pysznego. T w wędliny przypominają mi trochę smaki z dzieciństwa, kiedy to babcia przynosiła nam , jak sama mówiła, "prawdziwe wędliny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szynka serrano? Nie wiem, jej nie próbowałam :) ale wszystko przede mną. ja tam lubie próbować różnych nowości każdej po trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed świętami z mamą zrobiłyśmy zakupy w sklepie Łap Pol (skuszone pozytywnymi opiniami o tym sklepie) i naprawdę są rewelacyjne, niebo w gębie, jak to się mówi. Przede wszystkim są świeże i smaczne. Na codzień raczej kupujemy małą ilość wędlin więc robimy to w sklepie osiedlowym, ale na święta ilość ta znacznie wzrosła i skorzystałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wiele osób poleca lap-pol.pl - faktycznie to dobry sklep. Ostatnio zamówiłam u nich szynkę serrano - jest robiona całkowicie w tradycyjny sposób, bez chemii, wiec jest po prostu zdrowsza niż wszystkie wędliny sprzedawane w supermarketach. Jak chcecie spróbować naprawdę czegoś dobrego, to jak najbardziej polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w sumie dobrze, że ludzie polecają takie sklepy jak lap-pol.pl Gdyby nie polecanie przez innych w życiu nie dotarłabym do tego sklepu, a warto warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się obawiała zamówić wędliny z internetu. moim zdaniem najlepiej kupować ze sprawdzonych miejsc. Teraz we wszystko wpakowuje się w chemię;/ słyszeliście, ze w hipermarketach sprzedają teraz "wypieki" z mrozonego ciasta? maskra to jest jakas. Ja od kilku lat kupuję w sprawdzonych miejscach. Raz w miesiącu jezdzę do Oycowizny po swojskie wyroby- kiełbasy itd. Jezeli chodzi o pieczywo, to staram się sama piec chleby, albo kupować w pobliskiej piekarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×