Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosek...czerwony

wiecznie czerwony nos...wyglądam jak rudolf..pomocy

Polecane posty

Gość nosek...czerwony

Dziewczyny...pewnie, a raczej na pewno to że mam czerwony nos to są popenkane naczynka, czerwienieja mi także policzki...nie uzywałm żadnych kremów do cery naczynkowej, dlatego pewnie stan sie pogarsza. Błagam was poradzcie mi jakiś krem najlepiej do kupienia w internecie bo chce mieć jednolity koloryt i nie wstydzić się wychodzić z domu.... Na pewno musi być coś takiego po czym to zniknie..najlepiej do stosowania na dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Cie martwić... ale mam ten sam problem... i mój dermatolog mi poiwedział, że pomimo, iż odmroziłam sobie nos dwa lata temu... to jedynym lekarstwem jest czas;( Ech... Jednak już drugi rok minął, a mi wcale nie jest lepiej... Ktoś kiedys napisał, że przecieranie tych miejsc fix\'em z pokrzywy jest skuteczne-ale tylko wieczorem:) Nie wiem ile w tym prawdy- ale chyba sie skuszę:) 🌻 Ale przylączam sie do prośby? Czy może ktoś coś polecić, albo pomóc:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to jest trzeci topik założony (odświeżony) na ten temat w ciągu kilku dni, to dość popularne zagadnienie, więc porad jest multum. Przejrzyjcie sobie, na pewno znajdziecie coś ciekawego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek..czerwony..
ja nie moge nic znaleść....bóg wam wynagrodzi bezinteresowną pomooca bliźniemu...ja po prostu chcę byc piekna.... a pytanie do koleżanki akurat_zielarka ja chyba tez tak mam od mrozu, ale przecież czpki na nos nie założne w zime.. to jak mam nie dopuścić by juz nie zmarzł mi nosek...? w zimie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosek --> ja używam na dzień AntiRedness Mary Cohr; na noc - Powitanie z Afryką Bielendy (to ostatnie całkiem niezłe rezultaty daje, muszę z zaskoczeniem przyznać), bo jest cięższa i troszkę się po niej świecę. Ale za to poprawia ogólnie wygląd cery. Tylko jak dla mnie Bielenda ma za mocny zapach. W poprzednich tematach z Bielendy polecano też serię kasztanową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
A co jeśli nos jest czerwony zarówno kiedy jest zimno i kiedy gorąco (bo ja tak mam) czy jest na to jakiś skuteczny sposób? A co sądzicie o nowym kremie z serii AA do skóry wrażliwej i podrażnionej czy pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Autorce tematu raczej nie pomogę , bo nie mam i nie miałam cery naczynkowej . Zdarzyło mi się jednak odmrozenie nosa i przez to reakcje na ciepło , zimno i na każda zmianę temperatury. Czas owszem , ale nie tylko . Taki nos potrzeba chronić , więc tłusty krem w niewielkiej ilości tylko na nos , na to podkład - musi byc idealnie odcieniem dobrany do kolorytu cery - inaczej moze być widoczny - też tylko na nos. Chyba ,że i tak uzywacie go na całą twarz - ja nie miałam nigdy takiej potrzeby , więc ograniczałam sie do zastosowania punktowego , albo nosowego . jak kto woli;) I na to puder sypki . Działa . Doraźnie ukrywa zmiany zabarwienia , a długofalowo zmniejsza znacznie tą jego nadwrazliwość. A mniej korzystne to to ,że u mnie nie miała znaczenia pora roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
a czy to w ogóle można wyleczyć. Ja na początku myslałam że to przez trądzik ale jakiś czas juz się leczę , trądzik zniknął a problem czerwonego nosa pozostał.co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym lekarstwem jast laser zamykający naczynka, wszelkie kremy maści tylko łagodzą i ewentualnie zapobiegają. laser usuwa naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam duze naczynko
pekniete, korektor byl moim kosmetykiem przez kilka lat mnie pomogla dieta makrobiotyczna dopiero, stosowalam nawet drogie kremy dluuugo na problemy naczynkowe i nic polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem Iwostin do cery naczynkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekiblack
mam przemrozony nos wiec jest czerwony latem i zimą. Przeczytalam o szałwii, która dziala na odmrożenia i popękane naczynia krwionośne, ponieważ zawiera grabniki, które zmniejszają przekrwienie nosa. Garbniki zamykają naczynka krwionośne. Ja robię tak: albo moczę w kubeczku z szałwią sam nos, trzeba zanurzyć go całego w naparze raczej chłodnym, lub zaparzam wiekszą ilość, np. 4 ekspresówki i moczę całą twarz w miseczce. Też należy zanurzyć twarz pod wodę. Staram się robić to bezdotykowo, ponieważ jakiekolwiek pocieranie nosa powoduje jeszcze większe przekrwienie. Do naparu z szałwii można dodać też torebkę pokrzywy, również można zakupić w postaci ekspresówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek czerwony..
ja juz sama nie wiem co mam robic.........mam taki kompleks na tym punkcie... mój pudrer tego nie zakrywa... powieccie mi czym mam sie malowac jaki podkład i jaki sypki..bo ..przez to mam wrażenie że odstraszam chłopaków...uuuuuuuuuuuuuuuuuu....może kiedyś to nam zejdzie...mam nadzieje pozdrawaiam rudolfina czerwononosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssss
ja tez mam ten problem,uzywam kosmetyki firmy dermalogica,ktore sa naprawde suuuper ale niestety sa drogie:(mozesz uzyc korektora koloru zielonego po makijaz.ladnie zakrywa czerwone miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelewinecka
ja używam codziennie rano i wieczorem maści z kasztana, codziennie łykam novorutin c, a co drugi dzień wapno z wit C. Do tego dwa razy w tygodniu stosuję maseczkę do cery naczynkowej SORAYA. Codziennie piję też zieloną herbatę z cytryną oczywiście. Wszystko to powtarzam już drugi miesiąc i efekty już widać. Nos dalej jest czerwony ale nie tak jak wcześniej. A i śpię przy otwarym oknie :) trochę świezego powietrza też pomoże :). Efekt jest taki że nie muszę już nawet używać fluidów. Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassa
a ja juz wszystkiego stosowalam i nic coraz gorzej te wszystkie kremy i specyfiki zaognilay bardziej zmiany na nosie l;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa a czerwonym nosem /
no cóż... jak każdy z was, również mam czerwony nos ;/ nie mam pojęcia co z tym zrobić... czy wiosna czy zima - czerwony nos. Wystarczy ze go dotkne i sie robi czerwony. Zauwazylam również ze jest często zimny... moze to troche śmiesznie brzmi, ale tak mam. Nie zawsze jest czerwony. Mam juz dosyć smarowania sie jakimis fluidami czy pudrami... ;/ Prosze pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna czerwononosa
a ja niemoge uzywać kosmetyków do cery naczynkowej bo mam tłusta cere z trądzikiem;/ ma ktos tez taki problem?? jak sobie z tym poradzic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoniutka kulka
MAM JUŻ DOŚĆ TEGO NOSA KTÓRY ROBI SIĘ CZERWONY GDY TYLKO SIĘ ROZGRZEJE. PRÓBOWAŁAM JUŻ CHYBA WSZYSTKIEGO OD KREMÓW MASECZEK OKŁADÓW LEKARSTW LASERU.JESTEM ZAŁAMANA BO NIC NIE SKUTKUJE. NIE POMAGA MAKIJAŻ I TAK WIDAĆ ŻE JEST CZERWONY. ZAWSZE WTEDY GDY JEST CIEPŁY. WSTYDZE SIĘ GO BO KAŻDY PATRZY LUB PYTA DLACZEGO MASZ CZERWONY NOS A JA ODPOWIADAM ŻE JESTEM RUDOLF CZERWONO NOSY. ALE JUŻ NIE CHCE NIM BYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoniutka kulka
TO NIE JEST SPRAWA ODMROŻENIA NOSA TYLKO PROBLEM CERY NACZYNKOWEJ. LECZENIA DERMATOLOGICZNE I ZABIEGI LASEROWE NIE DAJĄ REZULTATU,CHOĆ STOSUJE JE REGULARNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa-x3
TO NIE JEST SPRAWA ODMROŻENIA NOSA TYLKO PROBLEM CERY NACZYNKOWEJ. LECZENIA DERMATOLOGICZNE I ZABIEGI LASEROWE NIE DAJĄ REZULTATU,CHOĆ STOSUJE JE REGULARNIE. Ale ja mam 13 lat przecież nie będę robić zabiegów laserowych. Problem u mnie jest taki gdy rano wychodzę do szkoły to wszystko jest OK wyglądam normalnie i po prostu wychodzę . Ponieważ jest zima więcej czasu zajmuje wyjście i nigdy nie posmaruje sobie twarzy specjalnym kremem ochronnym przed zimnem i dlatego jak przyjdę do szkoły mój nosek i policzki są całe czerwone . Po paru godzinach trochę mniej lecz nie do końca . Po w-fie jest strasznie zawsze jest czerwona w mniejszym lub większym stopniu . W domu zazwyczaj cera jest normalna i zaczerwieniona jest tylko w kącikach nosa . Mama ostatnio powiedziała że to może od hormonów i z czasem przejdzie mam taką nadzieje a no i jeszcze dodam że mam cerę skłonną do wyprysków więc muszę myć ją specjalnymi żelami i do tego celu używam wody czy to pogarsza mój stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
JESTEŚ JESZCZE MŁODA WIĘC MASZ TERAZ INNY PROBLEM Z CERĄ.WAŻNE JEST ABYŚ PRZED WYJŚCIEM NA MRÓZ SMAROWAŁA TWARZ OCHRONNYM KREMEM BY NIE PODRAŻNIAĆ TWARZY.LEPIEJ DBAĆ O SKÓRĘ ZAWCZASU BY POTEM MIEĆ SPOKÓJ.A NAJLEPSZY NA TRĄDZIK JEST DIFFERIN,SPRAWDZONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor 5
Ja tez mam taki problem i już od kilku lat a mówią mi że mam czerwony nos od urodzenia. Ja wiem że to muszą być naczynka. pojawia sie to albo gdy jest bardzo zimno albo gdy jest mi ciepło wtedy to widać naprawde mocno. Ale cóż trzeba z tym jakoś żyć nie każdy człowiek jest idealny. a da sie go pokochać.Mam już 18 lat a uprzykrzyło mi sie wypominanie ale ty masz czerwony nos hehe. To już nie jest śmieszne ale trzeba się przyzwyczajać niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
NIE MA RADY TRZEBA Z TYM ŻYĆ,ALE SZKODA ŻE NIE DA SIĘ TEGO POZBYĆ NA ZAWSZE.JAKIE WTEDY ŻYCIE BYŁO BY O WIELE ŁATWIEJSZE I MNIEJ KRĘPUJĄCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salima
witam:) niestety tez mam ten problem juz od roku...przedtem wszystko bylo oka, moglam bezkarnie lezec na plazy a teraz moja skora jest przewrazliwiona na cieplo i zimno,koszmar...problem u mnie pojawil sie gdy zamieszkalam w zimnym kraju z silnym wiatrem i duza wilgotnoscia powietrza,pierwszym objawem byly pajaczki,na nosie i policzkach...te na policzkach udalo mi sie zminimalizowac,uzywam kremu Avene antirougeous i diroseal na noc,pomaga tez rutinoscorbin i tabletki z kasztanowca,niestety pozostal problem z nosem,jest mocno zarozowiony wrazliwy na dotyk i w dodatku piecze...pudru to musze nakladac tone w tym miejscu;) moze kiedys pojde na laser,jednak troche odstrasza mnie to ze pozabiegu trzeba zyc jak wampir unikac slonca smarowac sie blokerami itp,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIUTKA KULKA
DZIĘKI ZA NAZWE KREMU,WYPRÓBUJĘ GO NA SOBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliki2
mam pytanie czy ten krem to tylko "przykrywa" czy leczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kz14
Mam 13 lat. Nos mam lekko czerwony, ale nei czuje sie komfortowo... Mam tez wypryski. Poszlam do dermatologa, niestety mieszkam w malej miejscowosci, w ktorej dermatolog do najlepszych nie nalezy. Przepisal mi masc, ktora powiedzmy, ze pomaga. Wiec czy moglabym uzywac i tego Ivostinu i mojej masci, ktora nazywa sie: Duac nie moge znalezc linku, gdyz lek najprawdopodobniej jets na recepte. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×