Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiem kto pisze te tematy obrażające kobiety

Polecane posty

Gość gość

Na kafe, jak wiemy, (pomimo tego, że to portal nie czarujmy się kobiecy), pełno jest tematów, w którym nieustannie obrażane sa kobiety. Codziennie, o każdej porze. A juz najbardziej niepokojące jest to, że kompletnie nikt na to nie reaguje. Jakie to tematy: -kobiety to szmaty -materialistki -są puste i patrza tylko na wygląd - kobiety gardzą normalnymi a uganiaja się za badboyami -samotne matki to puszczalskie, -panny po 30 - albo są brzydkie, albo wybrzydzały i dlatego są same -kobiety po 50 nie moga już uprawiać seksu bo są pomarszczone -każda kobieta chce złapać faceta na dziecko albo brac alimenty Jak myślicie, kto to zakłada takie tematy? Zakład, że to jacys albo bardzo młodzi chłopcy, którzy nie mają powodzenia wśród koleżanek, albo dojrzali (wiekiem) panowie, którzy również nie mają kobiety. Myślę, że żaden mężczyzna, który jest w udanym związku, kocha i jest kochany w życiu nie założyłby takiego tematu bo nie ma takiej potrzeby. Czytając takie topiki ja się już kompletnie nie dziwię, dlaczego niektórzy mają problem ze znalezieniem partnerki. To kilka tematów, które są na pierwszych paru stronach: :"No i co tam grube doopska? ;D Na jakie zawody lecą kobiety Stare pasztety znów tu są ;D Jedyne co kobieta potrafi robić to wymieniać co facet ma zrobić Tłuste maciory na ulicy powinien łapać hycel i wywozic na odchudzanie Samotna kobieta zjedzona po śmierci przez koty Na zachodzie aż się roji od samotnych księżniczek po 50tce Dlaczego większość kobiet to takie pustaki? Dlaczego kobiety są takie chciwe?? Kobiety po 30 (wolne) są w większości nieatrakcyjne Po 30stce to baba już próchno " Po ponownym namyśle stwierdzam, że to na 100 procent jacyś samotni goście, którym nie wychodzi z kobietami , nie ważne czy mają 15 czy 45 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sto procent to facecik którego nikt nie chce w realu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie napisałam. Na pewno jakiś samotny. A że na żywo nie ma odwagi to kozaczy w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy_D
"Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicku
Aż tak cię to obchodzi co my tu piszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy_D
Nie zasługujecie na szacunek puste wiesniaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy_D dziś "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" 43 cm w bicku dziś Aż tak cię to obchodzi co my tu piszemy? we5353356272 O na przykład tych dwóch. Od razu widać, że samotni, co nie dziwi, zwłaszacza po tym co tu wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę ze albo to jakis prawnik albo ten od dziewic albo ciach :D ale w sumie posmiac się można dziewczyny z takich balwanow co życia nie maja tylko kafe,kafe,kafe :D nawet jak 30°C na dworzu to oni tu siedzą haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczkowie też tu są, od razu widać. Dużo też osób zaburzonych, pewnie siedza przed laptopami i to całe ich życie. To tez widać po sposobie pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy_D
nie jestem samotny :) nie szanuje ludzi którzy mnie nie szanują, dotarło koorwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, że nie mają szans u żadnej dziewczyny. Wyobraź sobie: Romantyczne spotkanie we dwoje. Siedzisz sobie na miękkich poduszkach, w przytulnej kawiarni. Ty wyfiokowana, utrefiona, rozanielona. Przed Tobą świeża, aromatyczna kawa. Obok Ciebie twój wymarzony mężczyzna schludny i elegancki, o szarmanckich manierach i przenikliwym spojrzeniu. Ujmująco patrzy Ci w oczy, pochyla się nad Tobą, czujesz jego zapach, cydr, trawa cytrynowa, piżmo, odrobinę mydła, którego zapach znasz z dzieciństwa i coś jeszcze, ta pierwotna męskość, słodka i upajająca. Rozchylasz usta w oczekiwaniu, a Twoja randka głębokim basem szepcze Ci do różowego i niewinnego uszka: - Tłuste maciory na ulicy powinien łapać hycel i wywozic na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś samotny oszołomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co cię wyysraalaa nie zasługuje na szacunek, że cię duuuupa nie udusila. I wyrósł obesrooleek speeedaaalony, tuman sfrustrowany,troglodyta i życiowe zero. Sraaam i szczaaam ci do ryja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy_D dziś nie jestem samotny usmiech.gif nie szanuje ludzi którzy mnie nie szanują, dotarło k****a? www Ten natomiast ma jakies urojenia, gdzie on widzi ludzi, którzy go nie szanują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicku
18:41 prawNik, adwokat a może nawet sędzia? Kto wie kto tu pisze. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem załamany kosmicznymi, nierealnymi wymaganiami wobec faceta! Wymagacie modela i patrzycie tylko na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:44 :D:D Haha. Taka randka tez może być: idą do kawiarni, potem do parku, patrza sobie w oczy, siadają na ławeczce a tu on wypala: generalnie baby to szmaty bo patrzą tylko na wygląd i pieniądze" albo "powiedz mi Aniu dlaczego kobiety to takie pustaki"?? I po randce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden normalny mężczyzna nie udziela się na kobiecych forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy_D
Nie ma sensu dyskutować z ludźmi którzy tu gnija 24/7 przegrywy niedorobione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo jestem załamany kosmicznymi, nierealnymi wymaganiami wobec faceta! Wymagacie modela i patrzycie tylko na wygląd. zxzx Ten znowu psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicku
Sfrustrowane stare panny,durne bezcyckowia, nie zapomnijcie nakarmić swoje koty zamiast wypisywać bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy kobietki jakie zakładacie tematy? czy jestem w ciąży, facet mnie przeleciał i zostawił, nie ma normalnych mężczyzn, wszyscy mężczyźni zdradzają, Polscy mężczyźni to brzydale itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 cm w bicku dziś 18:41 prawNik, adwokat a może nawet sędzia? Kto wie kto tu pisze. .. aaaaaaa Tak, Może jeszcze kosmonauta i neurochirurg w przerwie pomiędzy dwoma operacjami :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz o sobie impotencie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy_D
18:48 a ty co narrator? :D uwazasz się za lepszego pajacu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko was wygląd interesuje nic więcej :/ Musimy wyglądać 10 na 10 żeby być w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 cm w bicku dziś Sfrustrowane stare panny,durne bezcyckowia, nie zapomnijcie nakarmić swoje koty zamiast wypisywać bzdury. qqqqqqqqqqq Ten to albo jakiś nieletni, którego gnębili w szkole, bez dziewczyny albo dorosły, ale nieustannie samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wy kobietki jakie zakładacie tematy? czy jestem w ciąży, facet mnie przeleciał i zostawił, nie ma normalnych mężczyzn, wszyscy mężczyźni zdradzają, Polscy mężczyźni to brzydale itp oooo A ten odwraca kota ogonem, że niby te tematy sa zakładane w odpowiedzi, na tematy zakładane przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicku
Wy tutaj tylko caly czas atakujecie mężczyzn, z takich arcyważnych powodów jak 179 cm zamiast 180 cm wzrostu chociażby. My się tylko bronimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy_D
Tak na serioo wszyscy jesteście nienormalni ;D opuszczał ten denny temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×