Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaukawitD

Witamina D

Polecane posty

Jesteśmy studentami Uniwersytetu Medycznego i przygotowujemy opracowanie na dość głośny w ostatnim czasie temat - stosowanie, suplementowanie i działanie witaminy D. W tym celu przeprowadzamy m.in. ankietę, do której link zamieszczamy poniżej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqlRU2iPGkBU0uK73Hs7X1U4Tv6Rx9t3MJg1i3HnOuMbTZ7A/viewform Gorąco prosimy o pomoc i wypełnienie ankiety - zajmie to ok. 5 min, a ten czas to bardzo cenny wkład w rozwój nauki ;) Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą wykorzystane do celów naukowych. Udział może w niej wziąć każda chętna osoba. Z góry bardzo dziękujemy za wypełnienie formularza i jeśli mają Państwo jakieś pytania nt. witaminy D, zachęcamy do dyskusji poniżej - postaramy się na nie wszystkie odpowiedzieć. Dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełnilam :D No własnie ja nie wiem czy brac ta witamine czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam, ale chyba nic mi to nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie czuje lepiej odkad biore, mam taka w kroplach i bore codzenne. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiej firmy mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synotpis Ph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypelnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam w tabletkach i tez czulam sie potem lepiej, na pewno mniej zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamina D jest bardzo ważna w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Jeśli nie uzupełniamy jej dietą to dobrze stosować suplementy. Ja lubię Vita D Express, szybko się wchłania i bardzo łatwo się stosuje, wystarczy minuta i tabletka sama się rozpuszcza pod językiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypełnione, nie ma za co :), a witamina d jest warta uwagi, sam zażywam vita d express i myślę że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow suplementy zamiast wyjsc na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiojka89 i Karol_D myślą, że nikt nie rozpoznał spamu reklamowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście stosuje witaminę D aczkolwiek w formie suplementów tzn multiwitamin i jakoś nie wiem nie czuje zmiany a stosuje niby tą witaminę od wielu miesięcy :) Może kwestia dawki albo zapotrzebowania organizmu na nią. Jednakże polecam zakup wszelkich witamin czy suplementów na stronie : http://vitaman.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serekrowerek09
Witamina D dla dzieci świetnie działa u mojej Julci. Dodatkowo ma pyszny waniliowy smak i sama mi o niej przypomina. Zawsze miała problem z połykaniem tabletek natomiast te się bardzo szybko rozpuszczają. Tu wkleję wam do nich link : http://www.meltiki.pl/witamina-d-rozwoj-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie pomyślcie troche zanim zaczniecie zastępować syntetykami to co możecie mieć zdrowo i naturalnie. Nie smarujcie się nieustannie filtrami, nie noście stale okularów przeciwsłonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest tekst firm farmaceutycznych, że 1000 jednostek wit.D3 to max ( uwaga na przedawkowanie) a ja Wam powiem, że codziennie łykam 10.000 jednostek w kroplach w połączeniu z wit. K2 bo bez tej sama wit.D jest warta tyle co nic...i mam tyle energii i siły, ochoty do życia jak nigdy dotąd, mimo wszelkich problemów jakie nas w życiu spotykają ...poza tym dzięki tym wysokim dawkom udało mi się pokonać depresję. Obdarowuję tymi zestawami wszystkich bliskich bo gadu gadu o słońcu jest dobre jak to słońce jest wystarczające a pracujący ludzie najlepsze promyki słoneczne omijają bo siedzą w budynkach i się w nich kiszą z przymusu a akurat wtedy gdy mają wolne pada. ..Sama kupuję tylko witaminę D wegańską bez zbędnych śmiecio-dodatków, nikomu nie polecam chemii z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×