Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lussska84

wlasny biznes FRANCZYZA opinie

Polecane posty

Gość lussska84

Witam poszukuje informacji od osob ktore maja doswiadczenie w tej plaszczyznie. otoz zastanawiam sie nad wlasnym biznesem a konkretnie nad franczyza, chcialabym wiedziec czy to sie opklaca, czy to ma sens zdaje sobie sprawe ze trzeba miec na start wklad wlasny, zabezpieczenie itp. oraz ze czesc kasy oddaje sie to co zostaje jest moje z tego robie oplaty biezace, lokal mam wlasny w centrum sredniego miasta wiec oplata za najem odpada prosze o rady, opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz na wkład? bo z tego co wiem to potrzeba bardzo dużo kasy. Też zależy jaka to firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussska84
troche mam :) masz doswiadczenia z franczyza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardezo duzo kasy na franczyze??? napewno nie wiecej musisz miec gdy chcesz otworzyc swoja dzialanosc nie pod znana marka to jasne tu o towar, ksiegowosc, reklame sie nie martwisz - a przeciez to gros kosztow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden wklad! oplata na wejscie jest ( i to zalezy od firmy) plus pozniej comiesiecznia oplata ja mam 300pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mnie to ciekawi up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czym ma byc zwiazana ta franczyza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z frankiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussska84
a co za roznica z czym zwiazana? pytam ogolnie o doswiadczenia i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie cos jak google, szukanie nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam koszty za transport, mechanikę lub elektrykę. Kontakt pod numerem 733-584-973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussska84
szukalam w wyszukiwarce.. przeczytaj uwaznie moj pierwszy post szukam osob ktore maja doswiadczenia z taka forma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię żeby ktoś tutaj c***omógł, jak ja szukałam w necie czegoś o franczyzie w kategorii odzieżowej, to trzeba mieć sporo wkładu własnego. Nie wiem co ty chcesz otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie wiem że można w ramach franczyzy prowadzić przedszkole i żłobek, nie wiem jak to wygląda w innych miastach. Cały system nazywa się Fair Play (strona ze szczegółami: www.systemfairplay.pl ). Poważnie się nad tym od jakiegoś czasu zastanawiam, koleżanka mnie namawia która prowadzi taką franczyzę w Krk właśnie. Popyt na miejsca w przedszkolu jest bardzo duży, publiczny system jest niewydolny, rodzice są bardzo zdeterminowani żeby oddać dzieci komuś kompetentnemu pod opiekę a samym móc zarabiać i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Wąsik
A jak to jest z placówką banku? Ktoś orientuje się jak to wygląda? Teraz nest bank szuka nowych osób do prowadzenia placówki, więc może to byłby dobry kro ku własnemu biznesowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno franczyza to dobre rozwiązanie dla osób, które mają kapitał i chciałyby rozwinąć własny biznes, ale brak im pomysłu, co to mogło by być - zobaczcie sami http://franczyzawpolsce.pl/pomysl-na-biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie Ireneuszu, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/o-nas/siec-partnerska.html. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co zauważyłam wśród osób myślących o założeniu własnej działalności gospodarczej franczyza coraz bardziej brana jest pod uwagę. Podobno dobrze rozważona daje mały stopień niepowodzenia. Wiadomo, jeżeli taki biznes prowadzony jest pod znaną marką to klient prędzej przyjdzie i jest szansa, że skorzysta. Sama zaczęłam się już tym interesować, nawet zapoznałam się z zasadami umowy takiej franczyzy http://www.lexagit.pl/co-powinna-zawierac-praca2014umowa-franczyzy/ Kto wie czy się nie zdecyduję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że fajnie otworzyć coś ‘autorskiego’, jak pisze ktoś wyżej w poście… Ale trzeba mieć na to pomysł i sporo pieniędzy… Franczyza jest o tyle prostszym wyborem, że korzystasz z gotowych rozwiązań i zawsze możesz liczyć na pomoc. W ten sposób współpracuję ze sklepem 5 10 15, czyli branża odzieżowa. I polecam  najlepiej skontaktować się z nimi, by poznać szczególy: www.51015kids.eu/franczyza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Wąsik
Czy jest gdzieś podany szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie Ireneuszu, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam z zagranicy niedawno. Zawsze marzyłam o przedszkolu. Niedługo zaczynam biznes pod marką Fair Play. Umowa franczyzowa, ale uczciwa i po szkoleniu jestem pewna, że wiedzą, co robią. Z przystosowaniem lokalu nie miałam problemu. Otrzymałam namiary na praktycznie gotową nieruchomość. Wystarczyło tylko się zdecydować. Jestem po rozmowach z kilkoma specjalistami i jestem dobrej myśli. Wstępnie polecam. Jak się zdecydujesz jestem otwarta nawet na spotkanie, żeby się wymienić doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ działa, więc postanowiłam wejść w prowadzenie przedszkola. Wybrałam franczyzę Fair Play, bo spotkałam się z menedżerami, oceniałam inne placówki na żywo, porozmawiałam z kilkoma osobami w branży i faktycznie jest sporo zalet, perspektywy wyraźne. O tyle dobra sprawa, że sieć prowadzi właściwą weryfikację i nie biorą ludzi z przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o gastronomie to się opłaca. Tylko zadbaj o odpowiednie, profesjonalne urządzenia jak na przykład zmywarki Winterhalter - taki sprzęt ułatwia prowadzenie biznesu i zadbanie o odpowiednią higienę w lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz 1043210
Myślę, że jest to dobre rozwiązanie, jednak warto wybrać firmę o odpowiedniej renomie i marce, która zapewni ci sieć stałych klientów. Pamiętaj, że prowadzenie własnego biznesu wiąże się z mnóstwem przepisów i praw, które będą cię obowiązywać. Jeżeli sam nie jesteś biegły z księgowości, to najlepiej sprawy finansów oddać do sprawdzonej osoby/biura. Ja korzystam z usług https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/ i jestem bardzo zadowolony. Mają świetną ekipę specjalistów i ogromną wiedzę na temat zarządzania i wsparcia biznesu. Myślę, że to był świetny ruch. Teraz mam dużo więcej czasu na planowanie dalszego rozwoju, ale przede wszystkim więcej czasu mogę spędzić wspólnie z rodziną, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem zależy w jaki wchodzisz biznes ale ja bym zaryzykował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTomi
Zwrot inwestycji w dużej mierze zależy od branży. Zastanawiałaś się, już nad jakąś firmą? W finansach można liczyć na szybki zwrot z inwestycji. Skontaktuj się z kilkoma firmami np. kredyt ok, i popytaj osobiście. Wtedy zdobędziesz rzetelne informacje na temat wkładów własnych i zwrotu z inwestycji- na pewno firma mają takie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian32

Franczyza to dobra okazja żeby się przekwalifikować, nauczyć nowego zawodu. Na pewno plusem jest to że Cuk zapewnia wsparcie i szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

Franczyza zawsze spoko. Mam żabkę i dobrze zarabiam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×