Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość wodniczka lutowa

Może My wodniki też się połączymy - w końcu nie jesteśmy gorsze od jakiś raków czy baranow. Jacy jesteśmy, jak nas widzą inni? Poszukajmy wspólnych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik ja jestem ze stycznia
moja główna cecha to nadambicje (jesli można to tak nazwać) zbyt wygórowane do własnych mozliwosci i jednoczesnie niskie poczucie własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka Lutowa 2
Wodniczka to dziewczyna nie dla każdego. Bystra, inteligentna, dowcipna, pogodna, wesoła. Typ na wskroś oryginalny. Pozbawiona wszelkich uprzedzeń i przesądów. Kiedy jest młoda i niedoświadczona, zdarza się, że ją ktoś poderwie i zdobędzie na żonę poprzez zaskoczenie. Lecz po trzydziestce jest już bardzo ostrożna. Partner musi reprezentować wysoki poziom intelektualny, musi mieć w sobie coś czym można jej zaimponować. Wodniczkę zdobywa się albo z miejsca, albo wcale. Jest ona życzliwa, prostolinijna i wierzy ludziom, ale tak jak wiele kobiet czuje wstręt do myszy i pająków, tak Wodniczkę ogarnia obrzydzenie, kiedy na drodze życiowej napotka głupca, chama lub oszusta. Jeżeli jej serce jest zaangażowane, potrafi żyć z partnerem zgodnie aż do śmierci, bez gwarancji ze strony USC. Nie ma w niej nic z wyrachowania i chłodnej kalkulacji. Większość Wodniczek to kobiety towarzyskie, miłe, czujące się dobrze wśród ciekawych ludzi. Ciekawa cecha żon z tego znaku - bywają zaprzyjaźnione z całym światem, nie przyjaźniąc się specjalnie z nikim. Kto pojął za żonę Wodniczkę, można o nim powiedzieć, że wygrał na loterii wielki los. Niestety, nie każdy mąż potrafi docenić tę wspaniałą partnerkę. Odpowiednich partnerów dla Wodniczki nie ma zbyt wielu. Na pierwszym miejscu należałoby tu postawić Bliźniaka. U obojga występuje umiarkowany temperament, a umysłowo odpowiadają sobie wspaniale. Nikt nie potrafi z Wodniczką prowadzić takiej błyskotliwej rozmowy jak Bliźniak i nikt nie potrafi tak dobrze docenić jej zalet umysłowych. Na drugim miejscu znajduje się pan Waga. Widzimy tu także harmonię seksualną, delikatność, usposobienie wesołe i towarzyskie. Nieco powierzchowny intelektualizm partnera spod znaku Wagi w tym zestawieniu Wodniczki nie razi. P.S. utożsamiam się z powyższym tekstem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka Lutowa 2
do autorki, którego lutego przyszłaś na świat, jeżeli nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna wodniczka
To prawda, że wodniki lutowe i styczniowe się różnią, Jestem z lutego i niska samoocena jest mi zupełnie obca. Wręcz przeciwnie. Pozdrawiam wszystkie orginalne wodniczki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze stycznia
ten tekst rownież do mnie pasuje!! nic dodac nic ując :).. mam 25 lat i umiem sobie znalezc partnera a dlaczego?? - wszystko to jest w tekscie powyżej :) Pozdrawiam wodniczki i wodnikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka ze stycznia
zgadzam się z opisem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniczki :) Ja też jestem lutowa - 3. I zgadzam się z tekstem o pani Wodnik. Do partnerów bym dodała jeszcze Strzelca :) I co ciekawe - nie lubią mnie Skorpiony, Was też ?? A chamstwo, głupota brzydzą mnie jeszcze bardziej niż pająki, z którymi powoli się oswajam i nie budzą we mnie takiego wstrętu jak kiedyś. Ale te cechy na pewno nigdy nie zostaną przeze mnie oswojone. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka lutowa 2
chyba należy doodać, że niezbyt skromne jesteśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka lutowa 2
chyba należy doodać, że niezbyt skromne jesteśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniczki :) Ja też jestem lutowa - 3. I zgadzam się z tekstem o pani Wodnik. Do partnerów bym dodała jeszcze Strzelca :) I co ciekawe - nie lubią mnie Skorpiony, Was też ?? A chamstwo, głupota brzydzą mnie jeszcze bardziej niż pająki, z którymi powoli się oswajam i nie budzą we mnie takiego wstrętu jak kiedyś. Ale te cechy na pewno nigdy nie zostaną przeze mnie oswojone. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniczki :) Ja też jestem lutowa - 3. I zgadzam się z tekstem o pani Wodnik. Do partnerów bym dodała jeszcze Strzelca :) I co ciekawe - nie lubią mnie Skorpiony, Was też ?? A chamstwo, głupota brzydzą mnie jeszcze bardziej niż pająki, z którymi powoli się oswajam i nie budzą we mnie takiego wstrętu jak kiedyś. Ale te cechy na pewno nigdy nie zostaną przeze mnie oswojone. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lutow wodniczka a tekst idealnie pasujący do mnie ,męża mam skorpionka i wszystkie horoskopy piszą,że takie małżeństwo nie istnieje -hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habanerka
witam wszustkie wodniczki i wodników:) ja jestem styczniowym wodnikiem i zgadzam się z tekstem opisującym nasze cechy. dodałabym tylko jeszcze spontaniczność.;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habanerka
witam wszustkie woniczki i wodników:) ja jestem styczniowym wodnikiem i zgadzam się z tekstem opisującym nasze cechy. dodałabym tylko jeszcze spontaniczność.;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lutow wodniczka a tekst idealnie pasujący do mnie ,męża mam skorpionka i wszystkie horoskopy piszą,że takie małżeństwo nie istnieje -hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie. Mnie też nie lubią skorpiony - ze wzajemnością :P Ale lubię panienki, rybki, lwy... A macie jakieś zdolności? Ja piszę wiersze od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lutow wodniczka a tekst idealnie pasujący do mnie ,męża mam skorpionka i wszystkie horoskopy piszą,że takie małżeństwo nie istnieje -hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lutow wodniczka a tekst idealnie pasujący do mnie ,męża mam skorpionka i wszystkie horoskopy piszą,że takie małżeństwo nie istnieje -hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habanerka
simba..... mój mąż to rak, a to ponoć najgorsze połączenie z możliwych. czyżby wodniczki miały jeszcze jedną cechę.... masochistki?? ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habanerka
wodniczka lutowa.... dobrze wiem czym grozi związek z rakiem :( szkoda że w gwiezdnej konstelacji nie ma znaku osła, bo pasowałby do nich świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
Witajcie kochane ja jestem z 13 lutego ale świetnie pasuję do opisu wodnika ze stycznia ambicje z jednej strony i niska samoocena z drugiej a co do opisu Wodniczki Lutowej 2 to chyba mamy same zalety trochę mi to schlebia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
a sluchajcie ja mam partnera też wodnika czy któraś też ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodicza
dołączam się do wodniczek... jestem z 30 stycznia i kocham swój szalony znak zodiaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodicza
dołączam się do wodniczek... jestem z 30 stycznia i kocham swój szalony znak zodiaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do wodniczek... jestem z 30 stycznia i kocham swój szalony znak zodiaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wodnikiem styczniowym , dodam , że wodniczki tworzą świetne związki z osobami tego samego znaku i u mnie zgadza się to co do joty . Pozdrawiam nasz cały wodnikowy świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×