Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na pohybel starym pannom

Wolne kobiety koło 30stki się puszczają i nie nadają się na żony

Polecane posty

Gość Na pohybel starym pannom

Kobieta kolo 30-stki lub starsza ma ogromne potrzeby seksualne i musi uprawiać seks. Te wolne panny w tym wieku więc puszczają. Każda w miarę atrakcyjna 30stka uprawia przygodny seks, nie żyje w celibacie i nie oddaję się tylko z miłości. Ma masę partnerów seksualnych w historii swojego życia. Żonę trzeba poznać jak jest młoda, w okresie gdy nie ma tak dużych potrzeb i nie zna jeszcze smaku seksu innego niż oddawanie się z miłości w stałym związku. Wolne kobiety koło 30stki mają już zbrukaną przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka m
widziałam dzis fajną książkę, jak znaleźć męża po 35. roku życia, stosując chwyty marketingowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Młoda dziewczyna jak nie ma stałego ukochanego chłopaka, to żyje w abstynencji. Kobieta koło 30stki nie potrafi być już taka wstrzemięźliwa i pozwala sobie na przygody, nie potrafi sobie odmówić seksu bez miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że założyciel tematu ma żal do jakiejś fajnej 30-tki, bo miał ochotę na romans, ale nic z tego nie wyszło. Rozgoryczony i sfrustrowany postanowił się wyplakać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Chodzi o to, że kobieta w wieku 30 lat nie umie żyć w abstynencji, nie czeka już spotka ukochanego, puszcza się bez miłości i nie umie nad tym zapanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
Taaaaa? Ja włąsnie zostałąm sama po 4 latch "wielkiej Miłości".....i ....wiecieco mi koledzy powiedzieli .." jeeezu Agniecha no, wez się ogarnij bo normalnie ty juz masz 32 lata i zostaniesz NA STAROSC SAMA!!!! Az mnie wcięło....na starość? Czy ich porąbało! Cholera! a teraz jeszcze jak z kims pojde do lozka to bedzie halo ,że się puszczam......kurwuuuuunia no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Ciężko poznać żonę. Podobają mi się mądre życiowo, atrakcyjne, wykształcone, pewne siebie kobiety koło 30stki, ale żal mi dupę ściśka, że każda z nich uprawiała już przygodny seks i miała wielu partnerów. Nie mogę być z taką przez jej przeszłość, która mnie odpycha. Super kobiety, ale wiedzą już co to znaczy puszczać się, znają już smak seksu bez miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
Co Ty p[ierdzielisz....mam 32 lata i never nie miałąm przygodnego sexu , cokolwiek na Boga to znaczy...! Pogadajmy raczej o tym, ze mezczyzni traktuja kazda napotkaną 30 jako doskonałymateriał do bzyknięcia, wychodzącz założenia ze "mądra jest, nie bedzie robic scen..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, a Ty nie przeleciałeś żadnej kobiety bez miłości? Poza tym powtarzam, nie wszystkie i skąd wiesz dlaczego niektóre tak zrobiły, jakie masz prawo do oceniania i rozliczania ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pohybel, masz rację. Jestem dokładnia taka, jak to opisałeś w topiku. Chociaż rozwódka, to pasuję jak ulał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówczynią i ze stwierdzeniem Barbie, że małolaty też nieźle zaliczają i to niejednokrotnie więcej niż te starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Nie mam prawa oceniać, ale mam prawo nie być z taką. Porządna kobieta nie zna smaku seksu bez miłości, zawsze się dobrze prowadziła, cały czas, bez żadnych przygód. To jest prawdziwa porządna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego uważasz, że taka kobieta musi mieć mało latek?:D naprawdę ciekawa teoria:D ale trzymaj się jej i życzę powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tłumacz się
Marie, i tak każdy widzi, kto jest twoją przedmówczynią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz podobno swój trafia na swego. Ja akurat znam dużo dziewczyn około 30 i właśnie one są niesamowicie fajnymi osobami. Często właśnie te fajne dziewczyny długo nie mogą znaleźć tej właściwej miłości. Są to najczęściej fajne uczuciowe kobietki. Ten opis trochę pasuje mi do rozwódek, ale wszystkich jedną miarką nie będę mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
Twoje poglądy są powalające, serio :-P Brzuch mnie rozbolał ze śmiechu, ale z drugiej strony jakie to przykre, że takich, jak założyciel tego topiku, jest więcej :( Nasuwa mi się jedna uwaga - chłopcze idź już nakarm kury i krowy idź wydoić, bo to chyba już ta pora, a nie przed komputerem siedzisz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
A pytanie w kwestii formalnej....boisz się porownan z jej kochankami? Bo nie bardzo wiem o cochodzi tak szczerze mówiąc.. Zważywszy na poziom złości jak na chwilę obecną mam do osobników brzydszej płci, dobrze się zastanów zanim odpowiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale facet, po co o tym temat zakładać? szukaj sobie porządnej żony a nie marudź, bo nie wiadomo o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wrzucaj wszystkich do jedn
ego worka. przecież sa też bardzo mlode dziewczyny kolo 20 ktore lubią sie puszczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Nie boję się, tylko uważam, że na porządnego męża kobieta sobie powinna zapracować min. dobrym prowadzeniem się. Jak chce jej się sie seksu bez miłości, to niech się potem nie bawi w miłość. Małżeństwo to taki rodzaj transakcji - ja daję opiękę, stablizację, czułość itp. a kobieta daje min. skromną przeszłość seksualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
z twoimi poglądami to żony szukaj w przedszkolu. Szkoły nie proponuję, bo w tym wieku znajdzie się już kilka dziewczyn, które uprawiają seks bez miłości. Także - idź do przedszkola i poczekaj aż dziewczynka osiągnie pelnoletność. Wtedy będziesz miał pewność, (no chyba że zrobi to szkolnej toalecie z kolegą z klasy :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Cię pogięło... niejedna na tej porządności źle wyszła, pilnowała sie latami tiutiutiu, a miłość, a ten jedyny i co? teraz płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×