Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez mnie to dziwii

wpadłybyscie na to zeby sprzedawac 1 butt

Polecane posty

Hehe dobre a na zdjeciu jest lewy. Widzialam kiedys aukcje Zdjecia Telefonu Komorkowego. Cena dobila normalnej ceny tego telefonu. To wszystko zeby sie ktos nabral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ktoś im lewego zakosił, ale mimo wszystko nie wpadłabym na taki pomysł. Może liczą, ze ta osoba dokupi drugi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może poprostu takie buty sa dla osób które mają jedną noge ,kalecy sie zdarzają wiec po co by mieli 2 kupowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffffff
hahaha rozśmieszyl mnie post osoby powyżej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, gdyby na jednej aukcji sprzedawali lewy, a na drugiej prawy, to możnaby sobie zrobić komplet. Różnicy jednego rozmiaru nie byłoby widać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba bylo tak
kiedys udalo mi sie kupic pare adidasow niemarkowych, corka ponosila i z czasem zaczela narzekac, ze lewy but ja cisnie, przyjrzalam im sie blizej i wyszlo, ze lewy ma 29,a prawy 30.. nie wiem ile razy ogladalam te buty, ale na to nie wpadlam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffffff
ale to tak w sklepach jest często. My w deichmanie nie mogliśmy skompletować synowi adidasów bo w kazdym kartonie jakieś inne numery były - ale to ludzie taki syf robia, przymierzają kilka rozmiarów a potem wkładają w kartony byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie takie strasznie dziwne Mój ojciec nie miał nogi i zawsze miał tylko jeden but ubrany. Drugi pozostawał nowiutki tak więc z czasem miał kilkoro nowych butów, ale po jednej szt. Co nieznaczy, że może ktoś zakosił z wystawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
Ja kiedyś słyszałam o rodzinie w której było dwój mężczyzn bez nogi- jeden bez prawej drugi bez lewej. Jakichś ścisłych kontaktów ze sobą nie utrzymywali ale ponieważ posiadali ten sam rozmiar buta to spotykali się co jakiś czas aby zakupić obuwie. Nie wiem ile w tej historii jest prawdy ale odkąd ją znam takie rzeczy jak sprzedaż jednego buta przestały mnie dziwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa mójjj
znajomy wylicytował kiedyś perfumy za cholerną cenę - owszem przysłali ale flakonik pusty - bo aukcja dot. pustej buteleczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×