Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna_2x

wpisujcie swoje MARZENIA

Polecane posty

Gość Justyna_2x

wpisujcie swoje MARZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze żeby w sprawach uczuciowych ułożyło się tak jak sobie wymarzyłam :), po drugie skończyć studia licencjackie, a potem uzupełniające, po trzecie znaleźć ciekawą pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_2x
Małgosiu to piękne marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jestescie umyslowi
ja bym chciala zeby jutro nie padalo ale wiem ze to czcze marzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak mogłoby jutro nie padać...założe wtedy swoje nowe buciki :P takie małe wzniosłe marzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jestescie umyslowi
no wlasnie mogloby nie padac... a ja juz nie mam suchych butow :O wszystkie mi zmokly od tego cholernego deszczu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o
znalezieniu pracy.Marzę o normalnym wynagrodzeniu za swoją pracę, marzę o ....i marzę.Całe moje życie marzę, albo oglądam wszystko przez szklaną szybkę kompa, telewizora.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_2x
oby nam wszystkim wszystkie marzenia się spełniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........*......*.............
- zeby moja mama zawsze byla taka szczesliwa jaka jest teraz, albo nawet bardziej i zeby nigdy nie byla samotna. - przespac sie z tym z kim chce. Choc raz - zebym mogla powiedziec - chce cie koles idziemy do lozka - i nie wstydzic sie i nie bac ze rozpowie o tym wszystkim znajomym. - caly dzien kupowac wszystko co mi wpadnie w oko. - Mieszkac przy przystanku metra centrum, w najpiekniejszej kamienicy. - nigdy nie miec sesji i zawsze miec takich znajomych ze studiow jakich mam dzisiaj. Aha i zeby moj piesek nigdy nie umarl, zeby czas sie dla niej zatrzymal wlasnie dzisiaj. I zeby zawsze mial ja kto wyprowadzic:P Byle nie ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddy
Znalezc interesujaca prace w Hiszpanii i imprezowac tam na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mama mówiła...
Ja chcę mieć zawsze dużo pieniędzy, piękne mieszkanie a przy swoim boku kochającego mnie faceta, którego już sobie upatrzyłam i chcę go dla siebie już bardzo długo, niech się jeszcze w tym miesiącu we mnie wreszcie zakocha. marzenia...się spełniają, ja w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem jest zeby ... zeby .......zeby ......... moderatorki mialy troche poczucia humoru .... oraz ..... zeby moderatorki wstrzymaly sie od moderowania przez kilka dni w miesacu gdy maja okres. 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde szczerze
to ja bym chciala, zeby terrorysci nie nekali nas juz wiecej, zeby nie bylo glodu na ziemi zeby Murzyni wzieli sie za prace zamiast siedziec kolo swoich bananowcyh domkow i luskac oreszki ziemne i zeby zniknela PRZEMOC NAD DZIECMI po prostu nie moge zniesc jak dociera do mnie jakas wiadomosc o tym jak ktos uzywa swojej sily nad dzieckiem ktore nie moze na to odpowiedziec niczym innym jak strachem i bolem zeby w Chinach dzieci juz nie musialy tkac dywanow i szyc pluszakow bo cencie za sztuke i zeby kobiety muzulmanskie zrzucily burki u czuly sie bezpiecznie i zeby juz zadna kobieta nie zostala zywcem ukamieniowana w naszym XXI wieku za to ze zostala zgwalcona apropos glodu na ziemi- jak to mozliwe ze na zachodzie Europy wyrzuca sie worki zywnosci, tony chleba i kartofli i resztek jedzenia a co trzy sekubdy umiera dziecko z glodu jak/???? zrobmy cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×