Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llesiia

Wrastający paznokieć gabinet podologiczny czy ktoś ma taki problem

Polecane posty

Gość llesiia

Wrastał mi paznokieć w dużym palcu,miałam iść do chirurga jednak zdecydowałam się na klamerki w takim gabinecie.Chodzę co 3 tygodnie i mam zakładane nowe,paznokieć się prostuje i mniej boli,to moja 3 klamerka.Czy ktoś też odwiedza taki gabinet? i ile razy miał zakladane klamry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z synem jeździłam przez mniej więcej 10 miesięcy z rózną częstotliwością w zależności od stanu palca - co tydzień, dwa albo co miesiąc. Ale uważam że to jedyny skuteczny sposób wyprowadzenia paznokcia - nawet pediata mi potwierdziła - co z tego że chirurg zerwie wrastający paznokieć jak po jakimś czasie odrośnie taki sam. Ostatnio byliśmy u podologa jakiś rok temu bo wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dwie metody, jedna metoda to przeczekać, wtedy nawet dwa lata może ropieć i boleć, a druga metoda to jest samemu go zerwać. Ja dwa razy miałem taki przypadek, raz z powodu butów w wojsku, wtedy kolega mi go zerwa(bolała jak diabli, nawet po alko) a drugi raz to przechodziłem, 1,5 roku ropiał i bolał, ale w końcu skóra się tak uformowała, że bez zrywania paznokcia, dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzkrainykredek z
ja mam szorstkie pięty i łona lubi się drapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llesiia
To chyba zależy jak jest głęboko wrośnięty ,no to długo u was trwało.A ile płaciłaś za wizytę,ja za pierwszą 340 zl,następne po 140 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llesiia- Nie żal ci było kasy? Ja bym ci zerwał ten paznokieć za piwo. Spisz na kasie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llesiia
BSA to się chłopie nacierpiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llesiia-Niech zgadnę, jesteś prostytutką i dla ciebie to zapewne są grosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llesiia
Nie szkoda bo mam,jak bym nie miała to bym rwała ,nie po piwie tylko po poł litrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llesiia-Czemu się nacierpiałem? Ściąganie paznokcia, to żadne długotrwałe cierpienie, najgorsze kilka sekund, obcęgi i paznokcia nie ma, noga musi być przywiązana i człowiek nie może być trzeźwy, oto cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llesiia
Nie zgadłeś,jestem kobietą która chce mieć ładne stopy,w skarpetach będę chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llesiia-Widać że kasa łatwo c**przychodzi. Rozumiem że płacisz a efekktów nie ma, dalej ci ropieje? Ja w wojsku to nawet buta ubrać nie umiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llesiia-Nie wiem, nie znam się w czym chodzą kobiety, bo ja zawsze chodzę w skarpetach, ostatnio się zastanawiam czy kobiety jeszcze chodzą w majtkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llesiia
No tak jadę do jakiegoś kurortu w ładnych sandałkach bez paznokcia,chyba bym musiała skórę malować ,bo nie wiem jak przykleić tipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llesiia-K****, ty to masz problem, a pewnie to że już nie jesteś dziewicą, to ci nie przeszkadza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llesiia
Majtki noszę,dziewicą już dawno nie jestem,mam męża i dzieci .No i wybieram się teraz w ciepłe kraje a tu problem,palec z klamrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×