Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 g

Wredna ex

Polecane posty

Gość 100 g

Maz jest po rozwodzie 13 lat. Jestesmy malzenstwem 11 lat . Jego byla pare misiecy temu zaczela nas ciagac po sadach i szukac kasy. Zada przez swojego adwokata sprzedazy domu,ktory kupilismy jako malzenstwo. Pokazuje w sadzie ze jezdzimy na wakacje . Zrobila mi zdjecie jak wsiadam do samochodu ktory kupilismy kilka miesiecy temu. Szuka,szuka i znalezc nie moze. Ale to jest meczace i drogie. My plaacimy pelna stawke adwokata,ona 100 euro za caly proces. Chyba trzeba q****e ryja obic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O Już głupszego prova nie mogłaś wymyślic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 g
Niestety nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podanie do sądu i chęć dochodzenia ewentualnych roszczeń,to nękanie ?! Skąd wiesz o co chodzi w tej sprawie ? może gość nowej żony ma zasądzone na eks alimenty i zalega z płatnościami? Ot,choćby taka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 g
Maz nie ma zasadzonych alimentow na zone. Dzieci dorosle,juz nie placi. Majatek podzielony po rozwodzie. Ich dzieci wyszly z domu.My sie wreszcie ogarniamy po 13 latach. Pracujemy ,ona nie. Dobrze wie ze nic nie dostanie. Ale ona jako niepracujaca wnosi sprawe do sadu i kosztuje ja to 100 e a my za kazda godzine u adwokata placimy ponad 200 ( dochody) i to nas wykancza. Trzeba bedzie sprawe zlgosic w prokuraturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście głupie prowo. Nawet kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czego te sprawy w sądzie dotyczą skoro twój mąż nie płaci alimentów? Ryja obić to trzeba tobie psychiczna qrwo za oczernianie i pomówienia ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 g
Nie rozumiecie. Ona wie ze nic nie ugra, ale chodzi o to ze kazda spraw w sadzie to sa koszta dla nas. Wiadomo ze jej adwokat wezmie sprawe ,bo wiekszosc kosztow pokrywa mu panstwo. Ona ma limit od dochodu. W jej przypadku 100 euro.Sprawa jest z gory przegrana a mimo to sedzia zawsze kaze pokryc wlasne koszta procesu,ktore nas wykanczaja. Zlozylam sprawe w prokuraturze. gość 2017.09.02 To czego te sprawy w sądzie dotyczą skoro twój mąż nie płaci alimentów? Ryja obić to trzeba tobie psychiczna qrwo za oczernianie i pomówienia ex. Zycze ci mojego szczescia. Mam nadzieje ze spelni ci sie na Boze Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×