Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monisia0405

wróżka z allegro 2017

Polecane posty

czy możecie wypowiedzieć się o wróżkach z allegro, z których korzystaliście i jakie są wasze opinie na ich temat? Ja korzystałam z usług Dobrej Jadzi, Wróżki Emily Alex. Dobra Jadzia opowiada w nagraniu mp3, bardzo miła osoba, przyjemnie się jej słucha, jak na razie wszystko zgodnie z prawdą, ale mam wrażenie, że wyłapuje we wróżbie rzeczy mniejsze, ogólnego obrazu nie bardzo przedstawia. Wróżka Emily zasługuje na aplauz. Wróżby są tak szczegółowe i bardzo często intymne, że nie raz płakałam czytając. Sprawdzalność wróżb super do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz i nic mi się niesprawdziło. Ogrom tych wróżek to głównie naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenamagda
dobra jadzia nagrywa ogolnie mowi ale sie nie sprawdza. korzystalam 3 razy i 3 razysie nie sprawwdzilo. alexplusalex czylli emily korzytsalam 2 razy sprawdzilo sie polowe . tzn mialam kogos poznac nie poznala m. ale ogloniejsza wrozba czylki praca i sprawy codziennie sie sprawdzilo pozdr lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim związku nie działo się dobrze. Rozmijalam sie ze swoim partnerem, ale chciałam ratować naszą miłość i uznałam, że wróżka Diana (z wrozkadiana.pl) będzie moją ostatnią deską ratunku. Wykonywane rytuały miłosne już dały swoje pierwsze efekty, a wierzę głęboko w to, że będzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×