Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

Ja Poznań 25 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekałam na ten topik :) serdecznie gratuluję :) i życzę spokojnych 9 miesięcy 🌻 ja jestem tegoroczną wrześniówką, w Nowy Rok test pokazał II kreseczki :) a teraz nasz noworoczny prezent lula na łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
Gratuluje!!! :) Fajnie że już wszystko masz za sobą, ja sobie zrobiłam 3 testy , i wszystkie na tak. ech!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
śliczna masz córcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) ja zrobiłam dwa testy, ten drugi 4stycznia i od razu pojawiły się dwie wyraźne krechy i robiłam chyba tylko dla męża bo trochę niedowierzał że nawet druga jaśniejsza kreska świadczy o ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba będę wrześniówką, dzisiaj na teście zobaczyłam dwie tłuste krechy, poleciałam po jeszcze jeden i to samo... ja pitole no tego to ja się nie spodziewałam że w wigilie taki prezent mojemu zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
Jezu ale sie ciesze:) ja swojemu tez jak pokazałam dzis test ciazowy to nie mógł uwierzyć, he he żartował że sama dorysowałam tą druga kreske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
kasiutka a ile masz lat? i czy staraliście sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję:) jestem z pazdziernika 2007:) Juz niedługo pewnie pojawi sie pazdziernik 2008:) zycze spokoju i zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20 lat :) jak urodzę to będę miała 21. niby się nie staraliśmy,ale kochaliśmy się bez zabezpieczeń... mało tego to zawsze mówiłam że ja to bezpłodna jestem bo tyle sytuacji mieliśmy że szok a tu ni stąd ni z owąd dzis zrobiłam i booommm :D ja czekam na mojego bo o 19.00 z pracy wraca... już czuję jak się zdziwi :) wwwww a masz jakieś objawy? ja nic tylko ciut mnie cycki bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
kasiutka fajnie że taka młodziutka mamusia z Ciebie będzie:) ja również myslałam że jestem bezpłodna bo tyle razy i nic, a tu nagle.....okres miałam zawsze nie regularny wieć nawet się nie przejmowałam że mi się spóznia, zwłaszcza że ostatnio miałam ważne egzaminy zaliczeniowy które kosztowały mnie tyle stresu, co mogło sie do tego przyczynić, a jak zareagował Twój men?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój zareagował uchachaną minką, uśmiech mu z twarzy nie schodził, jak zobaczył buciki to odrazu zajarzył i później wziął test i chyba za dużo nie wiedział o co tam chodzi ale mu powiedziałam : \"będziesz tatą\" no to mnie ucałował, wstał, latał po chałupie z uśmiechem na twarzy i wogóle nie mógł sobie miejsca znaleźć, poszedł na balkon się przewietrzyć bo mówił że mu się raz ciepło a raz zimno robi :D a później całował brzuszek i mówił jak do faceta ale ja wiem że będzie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwww
buaaaaaa:) dzień doberek kasiutko, he he najlepsze jest to że mój też mówi "synuś:)" a co jeżeli będzie dziewczynka? a skąd masz takie przeczucia że to dziewczynka? ja mam przeczucia że będzie synek:) 27 grudnia ide na wizyte do ginekologa , już nie moge sie doczekać. Dziś trochy boli mnie głowa , chyba na grype bo siostrzeniec jest chory, ale się nie dam:) No i zauważyłam że humorki już mam przerózne, a może sobie wkręcam.A jak Twoje samopoczucie? U mnie w rodzinie jeszcze nikt nie wie że jestem w ciązy, a wczoraj zyczyli mi dzidziusia w tym roku he he aż miałam ochote powiedzieć im, ale wole poczekać jeszcze .Mój tez się cieszę , wczoraj gadał z naszym pieskiem "że nie długo bedzie za renifera oraz za ciągnij ucho i ogon:) " pozdrawiam Cie kasiutko3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossinka
Dziewczyny gorąco GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!! 🌼 Aż się wierzyć nie chce jak ten czas szybko leci, pamiętam jak ja zrobiłam test i ten szok, płacz i szczęście zarazem. Dziś jestem 9mc, i nie moge uwierzyć, że to już, że zaraz... Dziewczyny wszystko co najcudowniejsze przed Wami - rosnący brzuszek, ruchy maleństwa których nie można porównać z niczym innym!!! Mi czasem żal, że zaniedługo brzuszka nie będzie, mimo tych puchnących obolałych nóg i rąk, okropnej zgagi i wielu innych. Życzę Wam pogodnej ciąży, bez trudów ;) Wszystkiego dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwww
Dzieki rosssinka:) mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze....ech!!!! jeszcze tyle przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje wrześnióweczki!!!!!!!!! życzę wszystkiego dobrego,lekkiego porodu i ślicznych, zdrowiutkich bobasków!!!!!!!!!!!:D:D:D wrześniówka 2006:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wrzesniowki hehe dla mnie tez sie udal prezent na Świeta:):):) dowiedzielismy sie dzien przed wigilią:) wszystkim wrzesniowkom gratuluje hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom i tatusiom.Mi zostalo jeszcze jakies 2miesiace do spotkania z moim bobaskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcegabanna82
Fajnie masz:) w zasadzie to sie trochy boje, żeby tylko wszystko było ok, w końcu to są pierwsze tygodnie , gdzie jest pytanie być albo nie być:( ale mam nadzieje że urodzę synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się ważyłam , przez tę swoje zachcianki to juz mam 2kg więcej, muszę sie trochy ograniczyć , bo jak tak dalej pójdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję przyszłym mamusiom:) ja dopiero sie staram:( i nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi;) Ja rowniez czekalam na ten topic;) Jestem z wrzesniowek 2007.. W Wigilie 2006 czekałam na okres.. jednak na szczescie zamiast okresu na tesscie, 27 grudnia pojawily się dwie kreseczki.. Pozdrawiam serdecznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja powinnam dostać 25.12 a tu nic... czekam... jak nie przyjdzie to robie test i moze do Was dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczynki tak się ciesze:) i wogule samopoczucie mam zajjjefajne....mam nadzieje ze przez cała ciąże tak będzie.Pozdrawiam wszystkie już mamuski i tę które nie długo będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolcegabbana gratulacje... mam nadzieje ze bedziemy śledziły Twoją ciążę razem z Toba a Ty bedziesz nam pisała co u Ciebie :) a moze i ja do Ciebie dołączę... jak to było u Ciebie jakieś objawy...? powiedz jak było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wrześnióweczki i przedewszystkim gratuluje!!!! :) JA zrobiłam test 22.12 i wyszedł pozytywny :) super prezent na święta.Tylko troszeczke sie boje bo zrobiłam go 5 dni przed spodziewana @ a słyszałam ze do @ wszystko sie może zdażyć że płód może być za słaby i moge go wydalic razem z @ Ale jestem dobrej myśli.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
samanta oj zapraszamy zapraszamy:) dzis mam wizyte u lekarza wkońcu, natomiast wczoraj przezyłam chwile grozy bo nagle zaczełam krwawić:( i za chwile przestałam , nie wiem co to bylo, poplakałam sie, teraz już nie wiem czy jestem czy poroniłam dzis sie dowiem....mam nadzieje że nie:( wiem, słyszałam zę pierwsze tygodnie są decydujace.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×