Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydnik

wstydze sie bo musze nosic aparat sluchowy

Polecane posty

Gość wstydnik

bylam na kontroli sluchu. musze nosic aparat. wstyd mi i dola mam. wiem ze wiele osob nosi.ma gorsze problemy...ale czuje sie gorsza od innych. mam 25 lat i juz wade sluchu.niby genetyczna bo prawie kazdy w rodzinie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyy
pamiętaj , że prawdziwi przyjaciele cenią nas za to jacy jesteśm,y a nie za to jak wyglądamy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechulinka10
gorsze problemy mają! doceń życie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa teraz takie
aparaty mini co sie wewnatrz ucha mieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żniwiarz
Też noszę i się nie wstydę. Teraz są tak małe, że go prawie nie widać. A jestem facetem. I nikt mi z teog powodu nie dokuczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka24
wy jak wy , a mój 4 letni synek bedzie miał zabieg poprawiający słuch , a w najgorszym przypadku implant , no i co mam powiedziec ..nic trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz się czego wstydzić, Bozia włosków nie dała by ukryć, aparat. Możesz udawać ,że słuchasz MP3 i gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze po prostu zdecydowac sie na taki mniejszy, ostatnio widzialam takie w fajnych cenach tutaj www.sonido.pl moja znajoma bardzo polecala ich aparaty, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa te wewnątrz uszne. Sama taki mam i nie narzekam. Najwazniejsze że słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ofercie firmy www.sonido.pl znajdziesz aparaty, których praktycznie w codziennym zyciu nie widac, to idealne rozwiązanie twojego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Sam będę potrzebował aparatu słuchowego i zastanawiam się nad tym z oferty którego sklepu najlepiej skorzystać. Znajomy poleca mi http://www.swiatsluchu24.pl/ - może znacie? Nie będę ukrywał, że zależy mi na bardzo dobrej jakości sprzętu. Ponoć sklep ma wiele pozytywnych opinii. Dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa przeciez aparaty, których praktycznie nie widac, moja znajoma kupowala taki u www.sonido.pl i naprawde nie czuc zadnej roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez obecnie dostalam diagnoze o uszkodzonym sluchu i musze ubezpieczyc sie w dobry aparat. Moj znajomy polecil mi firme www.sonido.pl myslicie, ze to dobre rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się nie wstydź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie ma się czego wstydzić. Mój mąż ma lekki niedosłuch i też nosi aparat już od kilku lat. W jego przypadku porządną diagnozę postawili lekarze z tej poradni http://www.larmed.pl/. Przychodnia Lar Med ma bardzo wysoki poziom jeśli chodzi o badania słuchu, zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Pomagają też przy wyborze aparatów słuchowych, wiec jeśli szukacie specjalisty na żywiecczyźnie, to jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragkamila
Nie ma czego się wstydzić, ważne, że da się to naprawić. Polecam Ci kupić aparat słuchowy http://www.oticon.pl/solutions są bardzo dobre i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić. Kupujesz aparat dla siebie, poprawy swojej jakości życia. To co sobie inni pomyślą to bym się tym nie przejmował. Dodatkowo, jeżeli miałoby Ci to pomóc w podjęciu decyzji są teraz bardzo małe urządzenia które są praktycznie niezauważalne - myślę, że warto się za tym rozejrzeć. Ja co prawda swój kupiłem w www.audiocentrum.com już ładnych parę lat temu ale wydaje mi się, że dla Ciebie odpowiedni aparat również tam będą mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, aparaty od Sonido są bardzo dobre. Poczytajcie sobie o nich http://www.sonido.pl/ Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących to jeden z pierwszych w Polsce zakładów które zajęły się protetyką słuchu. Mają renomę i duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×