Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćśćć

wstydzę się iść do dentysty

Polecane posty

Gość gośćśćć

boli mnie ząb, ale wstydzę się iść bo nie mam paru zębów, do tego są krzywe i mam kamień nazębny. Głupio mi iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dentysta nie jedno widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierwa nie wstydz sie ludzie czarne zeby maja dentysta pewno by chcial se caly czas leczyc ladne biale a tu chooy bo wiekszosc jednak nie ma za ladnych a juz na pewno niewielu poza mlodymi osobami wie c loooz blues ; ) ja mam np ladne zabki ale sie boje tej machiny bo ona halas robi a mnoe bola uszy oraz dostaje paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to cierp jak jesteś tak głupia. Dentysta może c uzupełnić braki w uzębieniu, a ortodonta poprawi zgryz.Zabiegi u stomatologa są bezbolesne. Dostaniesz znieczulenie i po krzyku. I czego tu się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamień nazębny też ci usuna i to wszystko na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź póki mozna jeszcze tego zęba uratować, bo z jakiś czas będzie ci kolejnego brakować. A dentyści widzieli takie zęby, ze nic im strasznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są w ogóle inne metody leczenia. Ja wiem, że jak pójdzie sie prywatnie i powie jakie mamy obawy i czego się wstydzimy to lekarz już się nami tak zajmie że zostanie naszym przyjacielem na długo. Ja tak miałam - wyleczyłam wszystkie ząbki i poszłam do ortodonty żeby w następnej kolejności naprostować je. Wybrałam ortodontę w Olsztynie http://clearaligner.olsztyn.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym bardziej zaniedbane zęby, tym większy strach później i koszty. Nie wstydź się dentysty, bo nie ma czego. Pełno ludzi młodych, przed 30 przychodzi z bólem i wygnitymi resztkami zębów, że dentysta nawet nie ma czego leczyć kanałowo, tylko pozostaje chirurg szczękowy i protetyk. Warto uratować chociaż resztki zębów, bo się przydadzą do osadzenia protezy na przykład. Nie każdy ma kasę na implanty i większość osób korzysta z tańszych uzupełnień brakujących zębów. Szczerbatym czy bezzębnym być i ludzi straszyć nie wypada ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem trochę Twoje obawy, bo też nie mam zębów w idealnym stanie, ale postanowiłam to zmienić, gdy poznałam mojego aktualnego faceta. Stwierdziłam, że trochę się zaniedbałam i że po prostu chcę lepiej wyglądać i nie wstydzić się szeroko uśmiechnąć… Trafiłam do kliniki Zbigniewa Kowalika i nikt po pierwsze nie dał mi tam odczuć, że mam zęby w fatalnym stanie, a po drugie moja dentystka jest delikatna, nawet przy kanałowym, a tak się tego bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama byłam kiedyś na tyle głupia że wstydziłam się iść do dentysty a do tego potwornie się go bałam. Przez to jeszcze bardziej zaniedbałam zęby tak że jeden okazał się potem nie do uratowania. Ten strach był na tyle silny że nie było możliwości żeby zaciągnąć mnie na wizytę a próbowała cała najbliższa rodzina widząc co się dzieje i że na przykład wolę brać garściami tabletki przeciwbólowe. W końcu przeczytałam gdzieś o laserze Fotona który sprawia że całe leczenie jest bez bólu i nie trzeba nawet znieczulenia i stwierdziłam że spróbuję. Akurat tak się złożyło że u mnie w Chełmie jest w jeden przychodni (Eko Med może komuś się przyda) i faktycznie tak jak było o nim napisane tak się sprawdził. W ogóle teraz z perspektywy czasu że strach strachem ale naprawdę totalną głupotą jest wstyd. Przecież dentyści po to są żeby ratować zęby i nawet osoba która przychodzi z ich fatalnym stanem nie ma prawa dziwić a tym bardziej nie powinni tego ‘komentować’.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh głupio to będzie jak wyplujesz wszystkie zęby ;) stomatolog to nic strasznego, w końcu nic innego nie robi tylko zagląda w szczękę i naprawia to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kilka ubytków w zębach i zdecydowałam się zrobić z tym porządek wstawiając sobie implanty w https://apexcentrum.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, oni już niejeden przypadek widzieli. :) ja miałam bardzo nieładne zęby i założyłam aparat w http://ortodontix.pl/ i to był świetny krok. Teraz wyglądam dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o WYPERIDALAJ kuuvrwo reklamowa w dvpę yaebana!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Bąkała z Łodzi. Bardzo miły i opanowany lekarz, który sprawia że wizyta jest mało stresująca dla mnie! uratował mi kilka zębów i pięknie go wyleczył! Teraz nie wstydzę się jak wcześniej mojego uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×