Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wycieraczki online

Polecane posty

Gość gość

czesc! potrzebuje nowe wycieracki do alfy 147 rocznik 2003. nie mam ochoty biega ć i szukac po sklepach wiec licze ze ktos zna dobry sklep internetowy. dzieks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro albo kupwycieraczki.pl oni tam maja super wybor i na pewno znajdziesz cos do swojej perełki ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzięki! zamówilem u nich pasuje idealnie, swietnie sie sprawuja ! dzieki ogromne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek221
mój ulubiony sklep to kupwycieraczki.pl ale widzę, że ktoś już ci je polecił. świat jest mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmin22
No może lepiej pójść do sklepu i je obejrzeć a później kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert Iczewski
Zgadzam się, dlatego producent Visee w fajny sposób to rozwiązał. Na ich stronie internetowej można dobrać sobie model wycieraczki do samochodu, a do tego konfigurator od razu pokazuje gdzie w okolicy są sklepy w których można je kupić. Co do zalet wykonania ich wycieraczek to polecam dokładnie przeczytać opis bądź poszukać opinii innych użytkowników na forach związanych z samochodami. Ja powiem tylko, ze jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KacperSek
Ja natomiast postawiłem na wycieraczki samochodowe Dipp i jak najbardziej mogę polecić Ci tego producenta który przede wszystkim dba o jak najwyższa jakość wykonania samych piór jak i mocowań. Do tego bardzo dokładnie przylegają do powierzchni szyby, dzięki czemu całkowicie usuwają wodę z powierzchni szyby, a ja mam dużo lepszą widoczność i jednocześnie mogę liczyć na duże wsparcie obsługi klienta w razie pytań co do zamówienia czy montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×