Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M-A-L-U-U-U-T-KA

WYGLĄDAM JAK DZIECKO...

Polecane posty

mam 19 lat 150 cm waze 39 kg, nie mam niestety kobiecej figury... biust 77 talia 61 biodra 83 ludzie \"dają\" mi zwykle 14 lat, ale sa tez tacy, ktorym wyglądam na 12. w sumie akceptuje siebie i nie narzekam, bo wiem ze sa w zyciu większe problemy, ale czasem chcialabym wyglądam jak kobieta a nie jak mala dziewczynka. poradzcie prosze co zrobic, jak sie ubierac itp. butów na wysokim obcasie nie nosze bo nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.......
Boze 39kg nie wierze to jak ty wygladasz??????????? ja tez wygladam bardzo mlodo mam 22 lata, 158cm, i waze 47 kg i tez ludzie oceniaja mnie na mlodsza ale 39kg???????????nie moge sobie tego wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry MALUTKA ale
jesteś jeszcze dzieckiem to jak niby mialabys wyglądać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd to znam??? no nie masz wyjścia buty na obcasie, staniki push up itp itd dobrze że to akceptujesz ja jeszcze mam nadzieję że urosnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo takim dzieckiem to juz raczej nie jestem. a wyglądam normalnie, tzn. wbrew pozorom nie wystaja mi wszystkie kości. mam drobną budowę i tyle. tłuszczyku troszke tez mam, nie jestem wysuszona i znam wiele dziewczyn szczuplejszych. wlasnie sęk w tym ze lubie sie ubierac wygodnie: dzinsy+bluzka+adidasy. lubie sie czuc swobodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.......
dobrze ze sie z tym dobrze czujesz to najwazniejsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry MALUTKA ale
ale to czy Ci wystają kości nie ma nic do rzeczy:O ważne jaką masz buzię, ja mam 29 lat, a nikt mi tyle nie daje i nadal zdarza się, że muszę pokazywać dowód w niektórych sytuacjach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzie mam normalną, nie jest jakas strasznie dziecinna, ale w zestawieniu z moim ciałem mysle ze wygląda bardziej dziecinnie niz by wyglądała gdybym miała np. 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noś może kobiece elganckie
ciuszki np.jakąś ładna spódnicę,bluzkę.Nie musi być to minispódniczka ale jakaś fajna spódniczka o eleganckim fasonie.Buty tez nie muszą byc na obcasach ale jakieś elganckie,kobiece sndalki na płaskiej podeszwiue...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noś może kobiece elganckie
no i jeszcze jakas fajna fryzura i dyskretny,delikatny makijaż:-)Mozesz nosic tez jakąś subtelną bizuterię np.naszyjnik,kolczyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIECOŚĆ
jest niezależna od wzrostu, wagi i ubioru. Po prostu nie masz tego "czegoś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka nie przejmuj się, mam koleżanki: jedna 148 -zachowane proporcje,szczupła, chodzi na obcasach ma męża, dziecko , prowadzi samochód i jest git, druga ma niestety 137, waży 57 jest mała i gruba i żaden jej nie chce... ty mimo drobnej postury mieścisz się w granicach normy... powinnaś się nauczyć chodzić na szpilkach, uprawiaj sport typu gimnastyka akrobatyczna , łyżwiarstwi figurowe i będzie ok a to że traktują cię jak młodszą to potraktuj to jako atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIECOŚĆ
Sama napisałaś, ze ludzie cię biorą za dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie ot co
Mam podobny problem mierze 160cm. Nigdy nie nosilam sukienek, obcasow bo grozilo to wysokim prawdopodobienstwem skkrecenia kostki- tu ta bardziej optymistyczna wersja. Wszyscy mi powtarzali, ze wygladam jakbym miala 15 a nie 21 lat. Tego lata zainwestowalam troche w swoja garderobe kupilam czerwona sukienke dlugosc oficjalnie do kolanek ale u mnie to przypomina raczej niecale 3/4 zreszta ne wazne. Kupilam tez biale rzemykowe sandalki na "korurnie"? 8cm ( przecudnie wygodne!!), i kilka innych dodatkow w tym kolorze. I przyznac musze niby nic a ludzie mnie na ulicy nie poznaja, slysze ze nareszcie wygladam jak kobieta a nie dziecko. ps fryzuki nie zmienilam-nadal mam siano na glowie, wiem ze w wyprostowanych wlosach wygladam o niebo lepiej ale najzwyczejniej w swiecie ne chce mi sie codziennie rano przez godzine prasowac ich. Makijaz tez ne ejst dla mnie, organiczam sie do blyszczyku nic poza tym. Naprawde niewiele trzeba by lepiej wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIECOŚĆ
Od charakteru? Raczej od szeroko pojetego sposobu bycia, zachowania, gestykulacji itd. Możesz się nie zgadzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze Cie pamiętam:). niestety mój poprzedni topik został zapomniany, ale trudno. kto wie moze jeszcze kiedys sie podniesie. nie przejmuje sie az tak, moj chlopak uwaza ze jestem sliczna, itp. ,ale jak widze na ulicy laski z kobiecymi kształtami to troche zazdroszcze. wiadomo, zawsze chce sie miec to, czego sie nie ma i nigdy sie nie bedzie miało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIECOŚĆ
Powtórzę sie, sama pisałaś, że ludzie biorą Cię za dziecko a nie za kobietę. Ja uważam, że to nie zalezy od twojego niskiego wzrostu, wagi czy sposobu ubierania tylko od czegoś innego. Zareagowałas tak, jakbym cię zaatakowała, a to jest tylko moje zdanie z którym nie musisz się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorą mnie za dziecko gdy mnie widzą pierwszy raz, gdy sie jeszcze nie znamy i mysle ze to w pewnej mierze zalezy od ubioru. wiadomo ze moi znajomi nie biorą mnie za dziecko. ale trudno zeby jakis facet ktory mija mnie na ulicy pomyslal sobie ze jastem jakas superkobieca.. mam jakies tam powodzenie i chlopaka wspaniałego więc \"cos\" chyba tez mam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkoooooooooo
Na swoim "super" topicu o swym imponującym wzroście pisałaś, że czujesz się super mając 150 cm, a teraz nagle co? Załamujesz sie,że jesteś taka niska?? Wcześniej się zarzekałaś, że to ze masz tylko 150cm nie robi z Ciebie dziecka i że nikt Cie za bachora nie uważa, a tymczasem okazuje się że jednak jesteś uważana za dziaciaka ;) hahhahaahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj dokladnie. mowie ze nie marzekam, a poza tym nawet tu nie wspomniełam ze przeszkadza mi mój wzrost. jesli nie zauwazylas prosze o porady jak sie ładnie i kobieco ubierac wiec jesli sie cos nie podoba to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkoooooooooo
Przecież logiczne,że jesli jesteś uważana za dzieciaka to TYLKO I WYŁĄCZNIE z powodu wzrostu no chyba,że jesteś do tego dzieciakiem z twarzy :o To już w ogóle erdecznie współczuję :o Niestety,ale zmartwię Cię,ale jeszcze nie widziałam niskiej dziewczyny, która by wygladała superkobieco :o co najwyżej wygląda to ząłośnie jak taka niska osoba ubiera szplie mini i tapiruje wlosy:p to wtedy wygląda krótko mówiąc jak dziecko, które jest kur wą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkoooooooooo
Oj mylisz się - Ty sama pokazujesz swoją inteligencję, a raczej jej brak a wiesz czemu ? bo nie umiesz przyjąć do wiaodmości, że wedlug kogoś ktoś kto ma 150 cm wzorstu nie może wyglądać kobieco :o nie umiesz się pogodzić,że ktoś tak uważa i od razu uważasz,że nie jest inteligentny :) Nie uważasz, że to bez sensu? :/ To tak jakbym ja uważała każdego kto powie, że możesz wyglądać kobieco ze swoimi 150 cm,że jest idiotą :/ Każdy ma swoje zdanie i tylko dlatego,że jest ono inne od Twojego lub nie jest Ci na rękę nie znaczy,że ktos jest głupi :] zero logiki w tym co piszesz :/ Biedna jesteś naprawdę :/ A co do wzrostu to moja koleżanka też miała tyle co Ty i w wieku 20 lat poszła na leczenie i urosła - może Ty też się weź za to :] Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×