Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wygonilam meza z pokoju od dzis spi na podlodze

Polecane posty

Gość gość

Nie bee sie non stop denerwowac.I nie pozwole sobie na takie traktowanie.Musialam dzrobic barykade bo swinia sie pcha.Nie nie nie jak pospi kilka dni na podlodze bedzie mial czas na przemyslenia co wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
znam ciekawsze przypadki : - żona wygoniła męża aby spał na składzie węgla w piwnicy, inna wygoniła męża do obory albo do chlewiku razem ze świniami , jeszcze inna wygnała męża do stodoły , trochę się spalił w stodole ale większość stodoły dzielni strażacy ugasili , zatem ogromny szacun dla Ciebie, że pozwoliłaś mężowi spać w pokoju na podłodze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O masakra, a potem mi piszą, że to niby ja nie byłabym dobrą żoną. Twój mąż powinien zadzwonić na policję, policjant powinien przypilnować obowiązków matrymonialnych obywatela, jeśli państwo czuwa nad ślubami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie czochrać bobra bez świadków . Dlaczego kobiety wolą czochrać bobra a nie roochać sie z facetem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę go przenocowac na łózku jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta śpi na podłodze, akurat. pewnie poszedł do somsiadki poćwiczyć kamasutre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
jak w znanej piosence Ewy Bem 'wyszłam za mąż, zaraz wracam' jest podtekst , czyli: wyszła za mąż, nawet zmieniła nazwisko w dowodzie osobistym i ma rachunek bankowy razem z mężem i za moment chce wrócić do czasów , gdy była wolna , szuka nadal wrażeń , poznaje na 'błyskotekach' lub innych 'balangach' facetów, którzy Jej się bardzo podobają pod wpływem alkoholu i kobieta proponuje facetowi aby pójść na całość , trochę wypiła i do samego rana bzyka się z kolegą z pracy , skacowana totalnie i NIC nie pamięta wraca do domu rodzinnego i najpierw idzie do swojej Matki , żali się swojej Matce, że fatalnie wybrała sobie męża , że bardzo wymagający jest ! a Matka mówi wprost, córeczko kochana, kiedy będą wnuki ? - córeczka kochana jedzie skacowana do męża, na jego widok ma czkawkę pijacką i wyzywa faceta na dzień dobry od idiotów i meneli a na koniec wyzwisk pod adresem faceta pojawia się tekst : - czy ty wiesz BARANI ŁBIE z kim spałam tej nocy i kto mnie roochał BARANI ŁBIE , znany reżyser mnie bzykał i obiecywał rolę w znanym serialu a teraz wynoś się do komórki, nie mogę patrzeć na DEBILA , do spiżarni albo do świń marsz BANDYTO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy somsiatka ? To cos od księżyca chyba . Bo somnabilik to lunatyk . A som siatka to ksiezycowa siatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy trzezwi raczej nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Somsiatka :D je/blam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od listopada nic sie nie zmienilo.Przez to wogole sie nie wysypiam.Caigle chodze zla i rozdrazniona.Zrobilam zamek w drzwiach od pokoju gdzie spimy.I spi na podlodze w kuchni. I nie dozywam sie do niego od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×