Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyjazd do holandi

Polecane posty

Gość gość

hej, chce wyjechac do holandi do pracy. jak to zalatwic? gdzie pracy szukac? jakies firmy co to ogarniaja sa spoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pierwszy raz, to najlepiej przez agencję pojechać, to za Ciebie praktycznie wszystko pozałatwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakas agencje mozesz polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z otto work force byłem kiedyś i było bez problemów, więc może oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok obczaje. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencji jest sporo, nie bede żadnej reklamował :) Teraz zaczyna sie dobry okres na sezonowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otto jest jedną z tych gorszych agencji także jeżeli nie macie tam nikogo kto wam pomoże to radzę uwaazac.Generalnie agencji do Holandii jest masa a znikomy procent jest dobrych.Lepsze pośrednictwa pracy znajdują się tam na miejscu niż te co rekrutuja z Polski do niewoli.Bardzo łatwo się załapać do pracy w NL ale co potem???Zakwaterowanie na obozowisku w domku letniskowym z grupą innych,dzielenie pokoju nie wiadomo z kim no i praca po 2-3 dni w tygodniu na zakwaterowanie i jedzenie. Do Holandii warto jechać i żyć bo to jeden z lepszych do życia w EU ale warto mieć kogoś kto początkowo pomoże bo można skończyć zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam o otto mam dobre zdanie (pracowałem w zeszłym roku z nimi i wszystko było spoko). No i nie każdy ma kogoś na miejscu... Moim zdaniem lepiej jest na początek właśnie z agencją stąd skoczyć, a potem jak ktoś uzna, że chce zostać, to można kombinować coś na własną rękę jak się tak woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otto zdecydowanie polecam. jechalam z kolezanka, ale pierwszy raz do holandii i otto zapewnialo prace, mieszkanie i transport do pracy. sama bym tego nie ogranela. a najwazniejsze - kasa zarobiona, pieniadze wyplacane terminowo, nie trzeba bylo sie o to martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no otto spoczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były czasy... Zainspirował mnie serial "Tulipan" Do 29 roku życia podobnie postępowałem. Tylko że nie kradłem itp. czynów zabronionych nie czyniłem. Kobietki uwielbiałemusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd z otto do Oss był bardzo udany. Na miejscu wszystko załatwione, praca, lokum, nawet ubezpieczenie. Robota spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z otto w geldermalsen i tam było mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi najsprawniej poszło przez otto. Masz zapewnioną pracę p przy pakowaniu ziół, kasę i dach nad głową do tego obowiązkowo ubezpieczenie. Wiec warunki spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta OTTo musi byc po chvju skoro tak sie reklamuje i naiwnych szuka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariu
Dnia 28.02.2018 o 18:05, Gość gość napisał:

Byłam z otto w geldermalsen i tam było mega

Też byłem w Geldermalsen,  pracowałem w Albercie. Fantastyczne miasteczko, a jesli chodzi o pracę to całkiem spoko. Od siebie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×