Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artur79

wylewka na dzialce katowice

Polecane posty

Gość artur79

czesc mam dzialke w katowicach i szukam sprawdzonej firmy ktora zrobi mi wylewke betonowa pod altanke - jestescie w stanie mi cos polecic?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leks
no ja mam działkę w Tarnowskich Górach i też szukałem firmy do zrobienia wylewki ale zawsze były jakieś problemy bo nie każdy chciał się tego podjąć ale z pewnością mogę ci polecić remont-bytom.pl bo ostatecznie na nich trafiłem było szybko i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam takiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wylewkę wykonywała firma www.posadzki-przemyslowe.net. Możesz się z nimi skontaktować i zapytać czy byłaby taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wylewkę wykonywała firma www.posadzki-przemyslowe.net. Możesz się z nimi skontaktować i zapytać czy byłaby taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jakiś czas temu robiłem wywlekę u siebie na działce. Najważniejsze jest znalezienie dobrej firmy, która produkuje i dostarcza beton. Od siebie mogę wam polecić www.bankorbet.pl Mają dobre ceny i dostarczają beton terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Posadzki przemysłowe to niełatwy temat z racji tego,że należy o nie w odpowiedni sposób dbać. Informacje,które są dostępne w internecie jak zwykle są w ogromnych ilościach. Jednak ostatnio szukając konkretnej wypowiedzi kogoś kompetentnego trafiłam na artykuł,który mi niesamowicie pomógł http://pixelghetto.com.pl/w-jaki-sposob-dbac-o-posadzki-przemyslowe/. Polecam o zapoznanie się z artykułem i przeanalizowanie informacji w nim dostępnych Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×