Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość surrealistka

wynajem sali na 200 osób KRAKÓW

Polecane posty

Gość surrealistka

Witam, Proszę Was o pomoc w znalezieniu jakieś dużej sali, która pomieści 200 osób. Wiem, że temat był poruszany, ale dotyczył on głównie restauracji i domów weselnych, a my chcielibyśmy organizować wesele w wynajętej sali, i sami zrobimy wszystko. Może ktoś z Was słyszał o możliwości wynajęcia czegoś dużego ? Sprawdziliśmy już Nowohuckie Centrum Kultury, ale tam nie ma zaplecza kuchennego. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne dziadoskie wesele
tylko zeby była na 200ludzi, a nie lepiej na 50os ale za to na wysokim standardzie, i ten tekst wszystko sami zrobimy, powala na kolana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surrealistka
Nie KOLEJNE DZIADOWSKIE WESELE tylko wesele dla rodziny. Gdybyśmy mieli robić wesele na 50 osób to byłoby to tylko rodzeństwo, rodzice i chrzestni. A gdzie kuzyni, wujostwo, dziadkowie i znajomi? Oboje z narzeczonym mamy ogromną rodzinę i nie wyobrazam sobie, żeby kogoś pominąć na rzecz EKSKLUZYWNEGO I DROGIEGO wesela. Dla nas liczy się dobra zabawa. A wesele możemy zrobić sami, bo narzeczony jest szefem kuchni w jednej z firm cateringowych. Więc jeśli masz zamiar wypisywać durnowate zdania nie znając otoczki sytuacji lepiej się w ogóle nie wypowiadaj. I osobiście wolałabym pójśc na duże choć skromniejsze w finansach wesele niż sztuczną 50 - osobową posiadówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surrealistka polecam serwis www.GdzieWesele.pl/Krakow/ Tam znajdziesz mnóstwo sprawdzonych miejsc-domów weselnych, restauracji i hoteli z Krakowa i okolic. Zapoznasz się ze szczegółowymi ofertami, obejrzysz zdjęcia sal, a także poznasz opinie klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj możesz mieć lekki kłopot, ja w sumie znam miejsca, ale tak na 130 no góra 150 osób. Jakby ci się lista gości zmniejszyła pisz podeślę namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuunia
wynajmij halę sportowa i ustaw ławy skoro sami wszystko zrobicie to co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podoba sala w Vanilla Sky w Hotelu Niebieskim, jest elegancka, przestronna mają bardzo ciekawe propozycje menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele na pokaz robia tylko wiesniaki, zrobcie w remizie i ch u j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża jest Oranżeria w dworku w Tomaszowicach, tam robią wesela zdaje się od 130 wzwyż. Ale nie wiem czy wynajmują samą salę (która jest przepiękna), pewnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a nie lepiej juz od razu w restauracji? Dla mnie bez sensu wynajmowanie jakiejś sali.... Ja miałam wesele w Restauracji Trzej Kucharze i to całkiem niedawno , bo we wrześniu i uważam, że lepszego wyboru nie mogłam dokonać. Wszystko zapewnione, od jedzenia, przez dekorację, aż po obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×