Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadajace wlosy po ciazy?

Polecane posty

Gość gość

Juz minelo 5 miechow od porodu,a mi nadal wypadaja wlosy calymi garsciami, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bywa. przez cala ciaze sa piekne i nie wypadaja a potem garsciami. Mi tez dlugo wypadaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem kupila merz special i wcierke Jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berrnia84
oo to długo faktycznie i zero poprawy... Ja mam lotion Vitapil - wcierkę która stymuluje wzrost nowych włosów i tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d3 suplementuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta tak ma. Zgłoś się do lekarza po odpowiednie leki i za miesiąc powinno być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po dwóch ciążach wypadały włosy garściami przez ponad pół roku, mimo, że brałam witaminy. Teraz, mimo, że żadnych witamin już nie biorę, przestały wypadać. Widocznie tak jest, że ponieważ w ciąży nie wypadają, to potem muszą wypaść i te co " trzymały sie" podczas ciaży, i te, które nam wypadaja na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy pewnie niedługo Ci się wzmocnią, organizm pewnie sie jeszcze nie zregenerował i włosom brakuje witamin - jedz duzo owoców i witamin, zmień szampon - nie używaj kosmetyków, które zawierają obciążający włosy silikon :) polecam dermokosmtyki z serii Vivese Senso Duo - ostatnio je testowałam i włosy szybko sie zregenerowały po jesiennym osłabieniu i są dużo gęstsze i grubsze :) zapraszam do przeczytania recenzji na https://kosmetykiodkuchni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy wam zaczęły wypadać? u mnie już minęły 3 miesiące od porodu i jeszcze nic nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kolej rzeczy. Żadne kosmetyki i witaminy nie oszukaja natury. Podczas ciąży wypadanie włosów jest naxymalnie zatrzymane, dlatego jakiś czas po porodzie organizm wraca do normalnego trybu i wypadaja włosy które mialy wypaść podczas ciąży. Sama to przechodzilam 2 razy, pierwszy raz posluchalam naiwnie fryzjera że kosmetyki pomogą, niestety nie pomagały. Poczytałam na ten temat i dalam sobie spokój z panikowaniem. Wlosy odrosly i wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zaczęły wypadać ok 3 miesiące po porodzie. Teraz minęło już 9 i widzę nowe, odrastające włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaKowalska
Mi zaczęły wypadać 4 miesiące po porodzie. Teraz jest 6 m-c i nadal wypadają ale trochę mniej. Nic nie robiłam z włosami, bo wiem że nic nie zdziała a i tak wypadają tylko te co w ciąży się trzymały. Ale już widzę przy czole jak rosną nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie wypadaly po ciazy,ale wypadaly dawno temu jak sie odchudzalam...polecam Ci..cebule..wcinalam po kawalku wieczorem i na efekty dlugo nie czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ten sam problem, nie wiedzialam co robic, zaczelam pic siemie lniane, i kupiłam z BIO IQ szampon, bo w skladzie ma same naturalne skladniki i pochodzi od polskiego producenta.. po dwóch tygodniach stosowania szamponu zauważyłam, ze moje włosy staly się mocniejsze, mniej wypadaja i błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie próbowałaś skonsultować się z lekarzem? wypadanie włosów po ciąży jest wprawdzie całkiem normalne ale to nie znaczy, że nie możesz iść do lekarza po radę :) ja bym póki co tabletek żadnych nie brała tylko działała kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, wszystko na pewno powoli wróci do normy, każda kobieta inaczej przechodzi przez ten okres, musisz uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży nie byłam, weszłam, bo akurat ten temat wyświetlił mi się przy wejściu na kafe. Miałam taki problem po operacji pod narkozą. Włosy garściami. Brałam Dromin w tabletkach (drożdże) i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi 4 mies po zaczęły wypadać ale w normie, przed ciaza mi wypadały wiec to nic nowego Widze odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę zrobić badania w kierunku choroby tarczycy ....przechodzilam to a bzdura jest mowienie ze po ciąży wypadają włosy i tyle... to nie jest normą to może być objaw niedoczynności tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś bzdura: "Cykl życia włosa składa się z trzech faz. Pierwsza to faza wzrostu (inaczej anagen), która trwa od 2 do 6–8 lat. W tej fazie znajduje się 90 proc. włosów, które mamy na głowie. Faza druga, katagen, to okres przejściowy, trwający około dwóch tygodni. W tym czasie włos przestaje rosnąć i przygotowuje się do wypadnięcia (jego koniec odrywa się od brodawki znajdującej się w mieszku włosowym i przesuwa bliżej powierzchni skóry). Trzecia faza, telogen, to czas spoczynku mieszka włosowego. Trwa od 2 do 4 miesięcy – w tym czasie kurczy się on i odpoczywa. Potem mieszek powiększa się, gdyż zaczyna tworzyć się w nim nowy włos. Wypycha on stary, który wypada. Podczas ciąży proces ten wygląda nieco inaczej. Poziom estrogenów jest podwyższony, przez co mieszki włosowe nie przechodzą w fazę katagenu. Włosy nie wypadają, a więc jest ich więcej. Dwa, trzy miesiące po porodzie zaczyna spadać poziom estrogenu, dlatego włosy zaczynają gwałtownie wypadać. Możesz stracić od 20 do 30 proc. włosów. Wśród nich są te, które nie wypadły podczas 9 miesięcy ciąży, i te, które wypadłyby właśnie teraz – dlatego masz wrażenie, że ubywa ci ich w ekspresowym tempie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wypadaly dopiero po 2giej ciaży. W 1szej nie mialam takiego problemu. Na szczęście tylko przez parę miesięcy potem już hormony mi się ustabilizowały i dalej mam ładne włosy. I 2kę ślicznych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.02 Taka kolej rzeczy. Żadne kosmetyki i witaminy nie oszukaja natury. Podczas ciąży wypadanie włosów jest naxymalnie zatrzymane, dlatego jakiś czas po porodzie organizm wraca do normalnego trybu i wypadaja włosy które mialy wypaść podczas ciąży. Sama to przechodzilam 2 razy, pierwszy raz posluchalam naiwnie fryzjera że kosmetyki pomogą, niestety nie pomagały. Poczytałam na ten temat i dalam sobie spokój z panikowaniem. Wlosy odrosly i wszystko wróciło do normy. xxx p********z jak potłuczona oczywiscie ze to kwestia zywienia, witamin-wlosy nie wypadaja sobie od tak o bo ktos bym w ciazy-w organizmie zabrakło czegos mozesz brac witaminy ale dalej c*****o sie odzywiac i efekt ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusie, a jaki kwiecisty jezyk. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tak bywa, tylko kup ziaja med na wypadajace wlosy, poza tym ziaja to nie polecam, bo chemia az syczy, ale od tego przestały mi wlosy wypadac, wiec a akcie desperacji polecam i nie pozalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyZoffia
po co stosować chemię jak na rynku jest tyle naturalnych kosmetyków wzmacniających włosy, chemia może jeszcze bardziej zniszczyć ich strukturę, może i na jakiś czas przestaną wypadać ale nigdy nie wiadomo co się stanie za kilka tygodni, lepiej z tym uważac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już 9 miesięczne dziecko i włosy cały czas mi wypadają, choć od 2 miesięcy trochę mniej. Zaobserwowałam jednak, że na całej przedniej linii odrastają mi nowe włosy, wygląda to beznadziejnie, bo wokół linii twarzy mam obrożę z małych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka loli
Drogie panie, to nie kwestia witamin ,lecz zmiany poziomu hormonów, w ciąży włosy nie wypadają, bo hormony są wytwarzane w innej ilości- podobnie po ciąży. Jedna z pan słusznie napisała o tarczycy- czyli rownież mowa o hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skompletowalam szampon z odzywka z BIO IQ, bo strasznie mi sie elektryzowaly wlosy, ale juz na szczescie jest lepiej.. nawilza wlosy i odbudowuje jego strukture, dzieki temu w koncu zapusze wlosy do wymarzonej dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×