Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

dziewczyny nappiszcie czy juvedarn jest dobry do wypełniania tych okolic i ile to sie utrzymuje, pomozcie please, bo we czwartek mam termin i nie wiem czy warto , czy moze inny preparat sobie wstrzyknac...pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Napisz prosze czy bylas i jakie sa tego efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisuje dopiero teraz... Byłam na wypełnianiu bruzd około nosowych preparatem surgiderm 24 i powiem efekt jest niesamowity , ma sie utrzymac do 10 miesiecy , zapłaciłam 1000zł. lekarz dawał mi znieczulenie -krem , sam zabieg nie powiem , ze nie był bezbolesny.... bolało i to bardzo , ale da sie wytrzymac:) , tteraz wygladaM pare letek mniej :) z czego sie ciesze bardzo , badrzo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Malgorek dziekuje ci za wiadomosc moze kiedys tez zdecyduje sie na to wypelnienie.Pozdrawiam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm Aga
Napisz mi prosze czy po wypełnieniu miałaś jakieś obrzęki i siniaczki czy wylewy.Jeśli tak to czym smarowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,jestem po wypełnieniu bruzd Restyleine ,zabieg był wczoraj a dzis jestem spuchnięta że hej...szczególnie z jednej strony,czy u was tez tak było???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi150
Półtora roku temu miałam MATRIDEX potrzebne były dwie amp.Każda 800 zł. było lekkie zaczerwienienie w tym samym dniu ,drugiego dnia czułam lekki ból a trzeciego już nic nie było.Efekt był natychmiastowy.Dopiero teraz widzę że trzeba dostrzyknąć ale zmarchy nie są tak głębokie jak za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm Aga
Ja wypełniałam dwie bruzdy przy oczach, spuchnięta byłam cały tydzień, a drugi tydzień schodził krwiak. Miałam dwa tygodnie zwolnienia, wyglądałam potwornie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde taka kasa...
na 10 miesięcy??? Strasznie krótko utrzymuje się ten efekt... nie sądzicie? Chyba nie będzie mnie na to stać. I co - zamierzaćie raz w roku przeprowadzać taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour femme
Trzeba wybierac taki preparat,ktory dosc dlugo sie utrzyma bo ianczej zrujnuje wasze portfele.Restylane utrzymuje sie do pol roku tylko wiec nie warto.Do pol roku to jest czas maxymalny,zazwyczaj juz po 3 miesiacach zaczyna znikac.Jak Surgiderm ma sie utrzymywac do 10 mies to gwarantuje,ze tyle sie nie utrzyma napewno,najwyzej 7 m-cy albo i krocej.Sa teraz nowej generacji preparaty do wypelniania bruzd,na czystym kwasie hialuronowym ,maja sie utrzymac do 2 lat- to informacja z ulotek o preparacie ,ale jak rozmawialam z lekarka to ten preparat utrzyma sie w rzeczywistosci okolo rok gora do poltora.To co oni wypisuja na ulotkach reklamowych ma sie nijak do rzeczywistosci i nie wierzcie w to, to chwyty reklamowe .Najlepiej znalezc uczciwego lekarza,ktory powie jak to naprawde jest,ja na takiego trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Aga wiesz co ,ja tez tydzien byłam spuchnięta,teraz kończy się drugi tydzień a siniaka-przebarwienie takie ciemno czerwone mam nadal...schit!!!!!!! pour femme jak nazywa sie ten preparat o którym piszesz? kurde taka kasa mam 40 lat i to mój pierwszy zabieg \"odmaładzający\" + botoks na czoło i wiesz co ..bardzo długo sie zastanawiałam czy warto itd ,czy bede powtarzac i takie tam rozsterki i wiesz co ...WARTO BYŁO! Wyglądałam młodo ,na jakies góra 35 lat a teraz....hmmm -8 czyli 27-28 ...odżyłam ...jeśłi kasy starczy będę powtarzac,na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm Aga
Ja smarowałam żelem AURIDERM XO. Tak strasznie wyglądałam, jakby mnie ktoś pobił, nie wiem czy powtórze zabieg, efektu zero,tylko wielki stres, siedziałam zamknięta w domu dwa tygodnie,zrobiła mi jakimś preparatem którego nie ma jeszcze w internecie, niby nowość, sporo kasy zapłaciłam, a zmary jak były tak są, po zejściu opuchlizny jakby skóra bardziej rozciągnięta i zwiotczała. Byłam u Pani dermatolog pokazać się po dwóch tygodniach, minę miała troszkę nieciekawą, ale zaoferowała wstrzyknięcie innego kwasu- zwykłego tak użyła słownie. Z tego co wyczytałam różnych preparatów nie można łączyć. Poczekam, może po lecie ponowie próbe, ale w innym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naue
Ja miałam surgiderm. Jedna ampułka. Efekt - bardzo so-so. Moze i dobrze, bo juz czas, żeby zaczął schodzić, a jakoś nie widzę różnicy. Chyba nie powtórzę. To znaczy powtórzyłabym, tyle że dwie ampułki jakby naprawdę było mnie na to stać i 2000 zł mogłabym sobie wywalić ot, tak. A z tym bólem kobity nie przesadzajcie, chyba was w życiu nic nie bolało. Po prostu ukłucia i trochę pieczenia. A potem małe siniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justine. now here i am
w jakim wieku można to zrobić///?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam
Wypełniałam Surgidermem i powiem, ż eryzykowna sprawa, zalezy jak kto to zrobi. W gabinecie wyglądało ładnie bo twarz spuchła od znieczulenia i ostrzykiwania preparatem. Pani doktor dodatkowo po ostrzykiwaniu rozmasowywała na siłę preparat palcami, więc nie dość że mimo znieczulenia dentystycznego w (śluzówkę policzków ) cholernie bolało to jeszcze w drodze powrotnej przeglądając się w lusterku zauważyłam że preparat jakby spływa i powstają grudki....Przez chyba miesiąc byłam w traumie i prawie płakałam patrząc w lustro. Uśmiechając się oprócz bruzd wargowych pojawiały się równoległe, nowe, najprawdopodobniej spowodowane niewłaściwie rozmieszczonym preparatem. Preparat widocznie był rozmieszczony w taki sposób że wypełniał istniejące bruzdy od uśmiechu a naciągnieta skóra musiała znaleźć inne miejsce, w kórym się załamuje.....Słowem tragedia. Nie poznawałam swojego uśmiechu w lustrze i miałam wrażenie że każdy zauważy że coś się w mojej twarzy zmieniło.... Dobrze że zdecydowałam sie na nietrwały preparat bo wtedy w ogóle bym się załamała. Dziś ponad rok po zabiegu już się przyzwyczaiłam do tego jak wygląda moja nowa twarz, wypełnienie znikneło, brzudy znów są widoczne, ale te nowe zmarszczki zostały. Naprawdę radzę dobrze sprawdzić lekarza, którzy wykonuje zabieg, najlepiej pytać koleżanek, które robiły wypełnienia, by samemu naocznie móc ocenić efekty i fachowość danego lekarza....Twarz to nie jest część ciała którą można zamaskować na codzień gdy efekt nam się nie spodoba. Zmiany mimiki twarzy nie ukryje się pod makijażem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam
Poza tym, chyba nie wszyscy lekarze się na tym znają. Korekta nie polega jedynie na fachowym znieczuleniu i wstrzyknięciu preparatu na oko. Lekarz musi ocenić rysy twarzy i to jak pracują mieśnie i skóra, przewidzieć jak będzie się naciągać i gdzie załamywać....to chyba potrafi tylko doświadczony chirurg plastyk a obecnie każdy dermatolog moze sobie zrobić płatny kurs-szkolenie i przeprowadzać wypełnianie zmarszczek, ostrzykiwanie botoksem, peelingi medyczne itp, a potem lament i płacz że efekt opłakany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miąłam przyznam się ze jestem zszokowana Twoim wyznaniem...boszczzzz,jak sprawdzic lekarza????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
Cześć wszystkim! Czy ktoś robił to sobie w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
ja robiłam w Łodzi Matridexem - starczyło na 18 m-cy nie byłam opuchnięta u dr.Walasek w Medaxie na Zielonej.Mam zamiar powtórzyć bo to jest jakaś tam odmiana kw.hialuuronowego nie szkodzi bo się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
witam wszystkich do Yeez Napisz proszę, czy boli, ile trwa, ile kosztuje i jakiś nr telefonu jeśli trzeba ( a pewnie tak) umawiać sie wcześniej. Czy robiłaś sobie coś wiecej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
Do Jolala nic więcej nie robiłam , ale powtórzę niedługo.Koszt był 800 zł od 1ml ja miałam dwa ale w odstępach chyba trzech miesięcy.Pani doktor znieczula maścią czułam delikatne ukłócia ale nie bolało mnie.Następnego dnia miejsca po zastrzyku były lekko bolesne ale nie miałam ani siniaków ani nie spuchłam tak jak tu babki opisywały po aquamidzie.Byłam b. zadowolana. na pierwszą wizytę umówiłam sie przez rejestrację płacisz za nr. ok 80zł tel.04263240940, 0426321329, po drugiej wizycie doktorka zwraca lub odlicza ci koszt numerka .potem dzwoniłam do niej na kom.0604777080 i dopiero kupowałam nr. Jesli się wybierzesz to daj znać czy ceny są takie same czy cos może staniało lub podrozalo.rozwazam tez mezoterapię u niej bo to tez daje swietne efekty ale trzeba troszke poczekac na efekty a matridexem to od razu.babka jest bardzo kontaktowa i miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
do Yeez Dzięki za odpowiedż W tym momencie jeszcze się nie wybieram, ale zastanawiam się. Oczywiście napiszę, jeśli będę miała nowe informacje. Myślę też o mezolifcie, czyli nastrzykiwaniu głównie dołu twarzy i szyi. Robią to w Częstochowie, to wiem na pewno, ale myślę, że i Łodzi też. Chciałabym też zrobić lipolizę iniekcyjną, więc muszę zaplanować wydatki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
Do Jolala mezoterapia to też ostrzykiwanie jak rozmawiałam z pania dr. to wtedy to był koszt ok 170 zł za placenteks i miało to byc ok.5-6 zabiegów co dwa tyg. a potem co dwa trzy miesiące a ile w Czestochowie ? ja tez mam teraz inne wydatki ale zaczynam juz odkładac bo trzeba sie ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
ja tez się "sypie "od dołu, gora ladnie sie trzyma. ale lipoliza to chyba odchudzanie co chcesz odchudzic ?chyba nie policzki ? bo to mysle sobie byłby błąd bo twarz ci sie zapadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
do Jolala a nie myslałas o diecie lub moze bardziej o zwiekszonej dawce ruchu ? ja zaczęłam jeżdzic na rowerz a od kilku dni skacze na skakance.Początki były trudne ale na rowerze robie trasy ok.15km jezdze juz 7 lat dwa czasami trzy x w tyg. a teraz dołozyłam skakanke bo jak jest zimno to nie moge jezdzic ze wzgledu na stawy. Zaczełam od 10 skokow potem 20 wczoraj zrobiłam 60 rano i 70 wieczorem a dzis rano wyskakalam juz 120 i to migiem a to bardzo odchudza i to wszystko polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
mam pytanko czy któraś z was miala wypełnienie bruzd okolo nosowych Aquamidem, bo chce sie zdecydowac. Czytalam o klinice dr Biekowksiego w Bydgoszczy,bo tu mam najblizej.Prosze doradzcie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaquamid
Ja mam bruzdy okołonosowe zrobione aquamidem od ponad roku.dokładnie robiłam na poczatku maja, na długi weekend. Efekt jest OK i cały czas się trzyma. Jest to tzw stały wypełniacz, stały nie dlatego, że efekt utrzymuje się do końca życia, ale dlatego, ze jakieś cząstki tego zostają w skórze do końca życia. Doktórka, która mi to robiła wszystko mi wytłumaczyła. Jest to preparat dla biedniejszych osób, bo zostaje Ci to do końca życia, ale efekt utrzymuje sie długo, podobno po 2-3 latach trzeba troszkę dołożyc i jest dalej OK. Kwas hialuronowy jest bezpieczniejszy jeżeli chodzi o zdrowie, bo wyparowuje przez skóre i jak przestaje działać to nie zostaje nic z niego w skórze. Ale trzeba częściej powtarzać. Wszystkie hialurony są dobre i bezpieczne, róznia się tylko długościa trwania efektu i ceną. Jeżeli idzie o wyglad po zabiegu to duże znaczenie ma reakcja organizmu. Ja miałam przez tydzień opuchliznę, i widać było miejsca podania, a później zeszło. Po prostu nie widać tych zmarch i jestem zadowolona. Dziewczyny, czy któraś robiła sobie złote nici? Albo zna kogoś kto to robił? Moja doktórka namawia mnie na ten zabieg ze wzgledu na poczatki wiotkości skóry. Obecnie wciskamy w skórę kwas hialuronowy bardzo żadki i jest OK, ale trzeba się czesto ostrzykiwać, żeby był cały czas efekt. Zastanawiam się nad tymi nićmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorkaKK
Chciałabym wypełnić bruzdy okołonosowe, ale nie moge się zdecydowac jakim preparatem. Z tymi chirurgami plastykami też róznie bywa. Kumpela robiła u plastyka w Swarzędzu i nie widać efektu, a bratowa była w Ośnie w Spa i robiła jej lekarka medycyny nie chirurg i wyglada ładnie. Miały obie robione Restylain. To chyba zależy od doświadczenia i od ilości wykonywanych zabiegów. Na pewno nie poszłabym do kogos o kim nie słyszałam wcześniej od innych osób. To za poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Ja zastanawiam się nad wypełnieniem bruzd nosowo-wargowych.Szukam namiarów na sprawdzonego lekarza z Wrocławia.Albo jeszcze lepiej z okolic bo tam pewnie taniej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
MorkaKK czy byłaś u dr Turczyńskiej na zabiegu?Ile trzeba czekac na zabieg?Ja własnie jutro chcę się umówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×