Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxAnia25xxx25

wysokie szpilki

Polecane posty

Gość xxxAnia25xxx25

Hej! Mam następujący problem: chciałabym kupić sobie klasyczne, czarne czółenka na wysokim obcasie (takim około 10cm lub nawet więcej, np. http://allegro.pl/fabio-fabrizi-szpileczkapodsuwka-od-darektor64-r37-i1510145484.html lub http://allegro.pl/platforma-hit-38-czerwona-podeszwa-skora-naturalna-i1528812156.html), ale mój problem polega na tym, że mam wąską stopę, w związku z czym buty mimo, że potrafią być wygodne spadają mi podczas chodzenia. Problem rozwiązuje kupno butów z paskami opinającymi, ale niestety takie buty skracają optycznie nogę....dlatego chciałabym jednak nosić klasyczne bez pasków. Czy miałyście podobny problem i jak sobie z nim poradziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps, będę kupować takie same tylko ciut wieksza platforma co od razu podniesie but ku górze , ale boskie są takie klasyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxAnia25xxx25
próbowałam wkładki silikonowe i one dobrze zabezpieczają stopę przy palcach, ale niestety nadal buty mi są luźne na wysokości pięty (rozmiar mam na pewno dobrze dobrany) P.S. Wysyłajcie linki do szpilek, które Wam się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scholl ma sporą ofertę tzw. "wspomagaczy" obuwia. sa różne te wkładki: do palców, zapiętki, wkładki uciskowe... nie zdziwilabym się gdyby wymyslili juz takze jakies boczne wstawki, sprawiające że but będzie ciasniejszy ;) niestety problem wąskich stóp dotyczy wielu osób i w zasadzie nic sie z tym nie da zrobic, mozesz pokombinowac z tymi wkladkami, jednak moze sie to okazac ratunkiem na krótką metę. najlepiej byłoby po prostu mierzyc wszystkie czółenka w nadziei że trafią się takie z idealną tęgością (z własnego doświadczenia wiem, że się trafiają ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxAnia25xxx25
a znasz może firmy, które produkują wąskie szpilki? Albo konkretne modele, linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od konkretnego modelu i od materiału z jakiego saą wykonane. wiadomo że skóra naturalna przy użytkowaniu nieco sie naddaje, zamsz jeszcze bardziej (dlatego zamsz bym odradzala chyba ze z rozmiar mniejszy a to nie ma sensu). ja mam rozne szpilki i mysle ze nie ma tu wyznacznika bo z tych samych firm nosi moja mama czy kolezanki, ktore mają szersze stopy, takze ciezko mi konkretnie odpowiedziec. w poszukiwaniu butow zaglądam do venezi, prima mody, kazara, roznych butikow ktore sprowadzają jakies tam wloskie, mniej znane buty, np Ovye. z tańszych do bershki - zawsze coś znajduje ale reguły nie ma. trzeba niestety mierzyć i poczłapać sobie po sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem i niestety jak pisze szałł ciał nie ma nic poza próbowaniem setki par aż trafi się jedna dobra. większość kupuje z paskiem. Jeśli jest dobrze usytuowany nie musi skracać nogi. Nie może być koło kostki ale poniżej jej i najlepiej jeśli nie jest to pasek ale odpowiednie wcięcie (nie wiem jak to określić po prostu bajer przytrzymujący stopę nie w postaci paska ale jakieś ozdoby nad śródstopiem). Z moich doświadczeń wynika że częściej trafiam wąskie buty w droższych sklepach niż z no name na allegro ale to żadna reguła. Często wszystkie modele z kolekcji są szerokie a przypadkiem w tańszym sklepie trafie coś idealnego więc po prostu trzeba próbować niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Robin
suuuuper seeeksi high heels !.. wiesz czym przyciągnąc meskie spojrzenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Robin
nawet ładne.. mogłyby mieć bardziej ostre noski :) ale ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej, żebyś poszukała sobie tych szpilek w jakimś sprawdzonym sklepie internetowym? Na przykład na Eobuwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuje czółenka ze skóry i noszę na bosych nogach,nigdy nie spadają i nie obcierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×