Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka83

Wywiad z ekspertem Cała prawda o makijażu permanetnym

Polecane posty

Jeśli chcesz zawsze wyglądać olśniewająco, ale często nie masz czasu na wykonanie makijażu, styl życia utrudnia Ci jego zachowanie, masz problemy ze wzrokiem, kosmetyki kolorowe uczulają cię lub po prostu chciałabyś delikatnie podkreślić naturalne piękno, to powinnaś pomyśleć o zrobieniu makijażu permanentnego. Taki trwały makijaż utrzymuje się od 3 do 5 lat. Anna Stasz z gabinetu Dermed, laureatka Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego 2005, 2007 i 2008 i międzynarodowy instruktor makijażu permanentnego, odpowiada na pytania które pomogą nam zrozumieć zasady tej techniki makijażu, jego wady i zalety. Jak wygląda przygotowanie do zabiegu? Makijaż trwały pomaga skorygować kształt brwi, ust oraz podkreślić wyraz oczu. Przed wykonaniem zabiegu obowiązkowo przeprowadzana jest konsultacja. Po rozmowie o przeciwwskazaniach i oczekiwaniach wykonuje się zarys kształtu makijażu. Razem z klientką decydujemy o wyborze koloru. Po pełnej akceptacji można przystąpić do zabiegu. Czy zabieg jest bolesny? http://www.bulvar.pl/beauty/id1079,Wywiad+z+ekspertem+Cala+prawda+o+makijazu+permanetnym+.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczonapanna
darmowa reklame sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jww
reklamujesz sama siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczonapanna
wszystko fajne ale drogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanko
No dobra, to ja mam pytanie. Mam strasznie rzadkie i krótkie rzesy. Jak ich nie wytuszuje to wygladam jakbym oczy nie miala. Poprostu fatalnie. czy jak sobie zrobie ten makijaz permanentny to moje rzesy beda wygladac jak "firanka" dlugie, geste podkrecone i czarne? Ile by mnie taka przyjemnosc kosztowała? jak dlugo trwa zrobienie takiego makijazu i czy nie spowoduje to oslabniecia rzes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż trwały jest świetnym wynalazkiem! To jak dla niektórych powiększanie biustu. Robiłam i jestem bardzo zadowolona. Ale przyznam się przed zabiegiem to chyba z tone takich artykułów przeczytałam, żeby mieć pewność że dobrze robie. Uważam że nie ma się czego obawiać jeśli tylko robić Ci to będzie profesjonalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×