Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wzięlam tabletke 72 po i od tego czasu cos jest nie halo z organizmem

Polecane posty

Gość gość

Rok temu wzielam tabletke 72 po i od tego czasu mam wzdecia bardzo bolesne miesiaczki (a nie byly bolesne) wyleciala mi polowa wlosow zrobil sie tradzik i jestem taka "napuchnieta" swedzi mnie skora lekarz stwierdzil lekka niedoczynnosc tarczycy a mialam wzorową... Mysle ze to przez ta zafajdana tabletke a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnola1101
Tabletka 72 godz po to nie jest jakaś witaminka że możesz ją brać kiedy chcesz, to potężna dawka syntetycznych hormonów. Bardzo możliwe że rozwaliłaś sobie tym układ hormonalny i kto wie co jeszcze i wcale się nie dziwię że jest to na receptę, bo kobiety zwłaszcza młode dziewczyny myślą że można taką tabletkę brać kiedy się chce bo nie chciało się albo zapomniało użyć prezerwatywy, bez żadnych konsekwencji zdrowotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś ci kazał uprawiać sex? nie uprawiaj to nie będziesz musiała brać takich gówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam takie piekne wlosy.... Boze Moja mama placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam endometriozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kara za wasze kurest.wo wy d******** szanujcie sie a nie dajecie du/py na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kara za bycie niedziewica do slubu rozwiązła kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie p*****l/ bralam ja jak mialam 20 lat nic mi nie bylo. okres jak w zegarku. tam sa estrogeny i progestron to nic nie szkodzi kobiecie idioci. tarczycy szkodza glodowki ktorymi sie raczylam od 14 rz. np. wakacje - 4 kromeczki z maselkiem i serem bialym, pol gorzkiej czekolady i butelka mineralnej. i zapierdzielalam przy tym w polu. ale bylam wytrzymala. cud ze nie zemdlalam. do polnocy potrafilam jeszcze przez godz. cwiczyc na podlodz.e nie szlam spac bez serii 200 brzuskow itd. po dzis dzien mam sniaki na kregoslupie od tego, wzdluz linii kregoslupa ma siwe jak odlezyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co nas obchodzi twoja gimnastyka? temat jest o pigułkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz na to od tej dobrej strony, może już nigdy nie zajdziesz w ciążę i nie musisz się tym przejmować :-D ...możesz się bawić dopóki chętni będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna kryptoreklama rządu. Idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×